Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Vulcan Schwarz Perlefekt 2.8 Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w limo najprościej powinno iść przez tylne drzwi :)

Opublikowano
  • Autor

w limo najprościej powinno iść przez tylne drzwi :)

dzięki za info :notworthy: będę musiał właśnie tak srpóbować

Opublikowano

ładna :good:

a silniczek :slina:

Opublikowano

właśnie jestem po wymianie wszystkich tulej na wahaczach, końcówek stabilizatora, łożysk z tyłu, wahacza lewego dolnego z przodu i oleju z filtrem :) wiem że mogłem poczekać aż zimia zniknie ale stuki w tylnym zawieszeniu doprowadzały mnie do szału a teraz nastała cisza :radocha:

Kto Ci to robił sąsiad?, bo mnie też to czeka.
Opublikowano
  • Autor

Łukasz Calinowski(calinek), zakład ma na starej olsztyńskiej. Polecam dobry i słowny koleś.

Opublikowano

Prze franca ładna jak bym się miał zamieniać teraz to właśnie na taką sztukę albo S4 :kox:

Widać ze zadbana audiola i witaj w gangu V6tek :naughty:

Opublikowano

Łukasz Calinowski(calinek), zakład ma na starej olsztyńskiej. Polecam dobry i słowny koleś.

OK, dzięki za radę :good:

Aha i jeszcze jedno, wiesz czy gościu ogarnia V6 diesla?

Opublikowano

Powiedz mi gdzie ty trzymasz tą butlę 80L :shocked:

Bo chyba się nie zmieściła w kole zapasowym :?:

Opublikowano

świetne auto i kolor i silnik i quattro :>

wkładaj czarne kieruneczki w błotniki

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Łukasz Calinowski(calinek), zakład ma na starej olsztyńskiej. Polecam dobry i słowny koleś.

OK, dzięki za radę :good:

Aha i jeszcze jedno, wiesz czy gościu ogarnia V6 diesla?

Nie mam pojęcia czy ogarnia czy nie, wydaje mi się że najlepiej podjechać pogadać i się okaże. Koleś jest kumaty więc sądzę że da radę.[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 17:36_________________________________________________

Powiedz mi gdzie ty trzymasz tą butlę 80L :shocked:

Bo chyba się nie zmieściła w kole zapasowym :?:

80L mam w bagażniku ;) w miejsce koła tyle by nie weszło :tongue4:[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 18:36_________________________________________________kilka fotek z małego spotu w brodnicy ;)

P1050234.jpg

P1050249.jpg

P1050251.jpg

P1050256.jpg

P1050257.jpg

P1050264.jpg

P1050265.jpg

Opublikowano

no ładnie ładnie :naughty: kogo tam na białych felgach?

Opublikowano
:good: ładna lalunia i ten silniczek szkoda tylko ze LPG wrzuciłeś :confused4:
Opublikowano
  • Autor

no ładnie ładnie :naughty: kogo tam na białych felgach?

na białych znajomy tu masz link do niego ;)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=199659.15[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 21:58_________________________________________________

:good: ładna lalunia i ten silniczek szkoda tylko ze LPG wrzuciłeś :confused4:

jak go kupiłem gaz już był :)

Opublikowano

:good: ładna lalunia i ten silniczek szkoda tylko ze LPG wrzuciłeś :confused4:

jak go kupiłem gaz już był :)

Jaka szkoda ? Że jeździ dobrze i taniej ?

Opublikowano
  • Autor

:good: ładna lalunia i ten silniczek szkoda tylko ze LPG wrzuciłeś :confused4:

jak go kupiłem gaz już był :)

Jaka szkoda ? Że jeździ dobrze i taniej ?

kierowniku masz rację :naughty: koszty nieporównywalne :wink4:

Opublikowano

skoro kolega lubi GAZ to szerokości tylko życzę ;)

Opublikowano

skoro kolega lubi GAZ to szerokości tylko życzę ;)

Nie wiem po co tak bijesz do tego gazu... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

skoro kolega lubi GAZ to szerokości tylko życzę ;)

od razu lubi, nie ukrywam że wolałbym mieć samą benzynę(bez podtlenku :tongue4:) ale nie przy tych cenach benzyny...

dlatego na dzisiejsze czasy rozwiązanie pb + lpg = oszczędność ;)

Opublikowano

bebeto widze ze zdjecia juz masz.Nawet dobrze to wyszło :good:

Opublikowano

piękna sztuka, że ja dopiero teraz na to auto trafiłem :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.