Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan


mgtan

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie mi chodzi tylko o kolor felg...

felg.jpg

wzór felg zostaje 18 cali rsowy czyli ten co mam:

dsc028701.jpg

a Wy mi sie tu nie nasmiewac z FWD tylko gadać o kolorze. :gwizdanie:

Tak mój parch nie ma quattro :kox: :kox:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 23:45_________________________________________________auto odebrane... jest ok :)... jeszcze negocjowałem troche opłaty...więc coś na jakiś modzik zostało jeszcze ;)

to jak z tym kolorem do feli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz jakie koszta... :)

a co do felgi to jest okejas kolor. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego masz mnie dobijac?:P:cool1:

Rozmawiałem ostatnio z mechanikiem z Auto-Brum (polecam wszystkim z lubuskiego -zaklad specjalizuje sie tylko w VAG'U) i powiedział ze nie ma reguły ze kazdy wtrysk padnie;) NIe przejmuje sie tym, jak padnie to wtedy bede sie martwil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego masz mnie dobijac?:P:cool1:

Rozmawiałem ostatnio z mechanikiem z Auto-Brum (polecam wszystkim z lubuskiego -zaklad specjalizuje sie tylko w VAG'U) i powiedział ze nie ma reguły ze kazdy wtrysk padnie;) NIe przejmuje sie tym, jak padnie to wtedy bede sie martwil...

nie no ja rozumuje identycznie. Co mam juz myślec co będzie...będzie problem będe się martwił, nie ma problemu więc jest OK :)

w sobote podjade może do Mastersa... moze coś przy okazji dłubnie w sofcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgtan

jeden wtrysk + kpl mycia pozostałych

to robisz teraz softa ?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mykam na zweryfikowanie wtrysków turbo i silnika do Mastersa i zoabczymy co tam powie.

ale po wymianie tego wtrysku i myciu miałem wrazenie jakby się raz silnik zaksztusił dziś... ale próbowałem jeszcze pare razy zrobić tak samo i nic... diesel power ;-)

co do progamu...po zrobieniu wtrysku i czyszczeniu... jest nieźle... dzisiaj miałem okazję jechać pare km z Mini Cooperem S... nawet na prostej, jak jechał za mną to nie mógł mnie wyprzedzić... a na krętym fragmencie ogółem dostał bęcki praktycznie na każdym odcinku... nawet jak to była najsłabsza wersja Coopera S (163km), to uważam że BRD pokazał co i jak.... potem kulturalne podziękowanie migaczami, o mnie wyprzedzeił i również podziękował (stąd wiem że wersja S - jak mnie wyprzedził to zwróciłem na to uwagę)...oczywiście relacja powyższa z wersji bez jakiegokolwiek softu z mojej stony. Pewnie jakbyśmy staneli na kresce z ruszenia to by mi uciekł ale potem to już... jak wyżej widać.[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 01:15_________________________________________________

o to najnowsze newsy...

dsc030321800.jpg

tak, tak... co po niektórzy mieli rację ;-)

198KM i 413 Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy moment tak wcześnie nie wpłynie na niezawodoność :kox:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 15:50_________________________________________________No i przy takim wykresie różnica pewnie kolosalna jeśli chodzi o odczucia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy moment tak wcześnie nie wpłynie na niezawodoność :kox:

a co miałoby się zepsuć?

....po sofcie moment jest przesunięty dalej niż w serii :)

z 1900 obr overboostu do 2600 - 2800 jeśli chodzi o szczyt Nm (czyli tak samo jesli nie patrzeć na przeładowanie)

... więc o czym mówisz? :mysli:

Przy tym sofcie teraz moc jest rozłozona płynniej jesli chodzi o odczucia...

p.s. pamiętaj że przeprogramowany jest równiez pedał gazu i przy jeździe nie ma wkońcu tego efektu że wciskasz a tam...

troche... troche... troche.... przyspiesza a nagle pierdolnięcie i koniec zaraz... teraz reakcja jest płynniejsza, ale też odczucie przyśpieszenia trwa dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duża różnica - wcześniej przy 2000 miałeś ledwo ponad 200Nm, a teraz prawie 400 :kox:

jak to przeprogramowany jest pedał gazu? :decayed: to, że wcześniej masz to kopnięcie wynika właśnie z tego, że masz tak nisko tak duży moment :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duża różnica - wcześniej przy 2000 miałeś ledwo ponad 200Nm, a teraz prawie 400 :kox:

jak to przeprogramowany jest pedał gazu? :decayed: to, że wcześniej masz to kopnięcie wynika właśnie z tego, że masz tak nisko tak duży moment :wink4:

bajku co brałeś :) daj numer do dilera :D... spójrz na wykres jeszce raz...

na serii przy 2000 obr jest 370 Nm a po sofcie 385 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....no to o co chodzi kolego z tą niezawodnością? :P

soft jest raczej bym rzekł średni jeśli chodzi o wyciąganie... i jest taki że jak będe jechał z butem w podłodze to się nie wysra silnik ....

tak jak widziałem wykres tego silnika (nie mojej sztuki) na 208 KM to wóczas można pozbierać aluminium z rury ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...