Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan


mgtan

Rekomendowane odpowiedzi

pewnikiem chodziło o 320;)

Tylko jaki jest sens zamieniać 312 na 320 :mysli:

chodziło mi o 330mm co sprzedaje np SID + zaciski brembo.

co do zmian to wiem że założeniem jest że ma się zmieścic w 17 calach.

a jeżeli o Audi to 340mm jak coś, ale czy to wejjdzie na 18 cali... nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacisk i tarcza S4 345mm wchodzi na orginalne 17 stki.Ja mam teraz taki zestaw na zime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2-tloczkowe

S4 maja 1 tloczek.

musze pomyśleć jeszcze, żebym nie wsadził za dużej tarczy itp...bo ciężar wzrasta, a osiągi spadają ;-)

jak moja zona , milion pmyslow na sek. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... pomysłów dużo... kasy mniej... a jeszcze trzeba to zderzyc z realiami...

co mi po tym jak włoże np 360mm jak przybędzie mi 50kg wagi (łącznie na 4 kołach) :)

jakiś kompromis musi być.

Mysle że będzie to obecnie albo seria jak jest albo coś co wejdzie w 17 cali czyli 345mm max. i w tą strone ide.

w Między czasie działam jeszcze z innymi duperelami, ale o tym kiedyś.

Za dużo srok nie można chwytac... a tematów dużo i trzeba przerobić to na realia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie tak wydaje ze powinienes wziac kartke dlugopis i sobie zaplanowac co tak na prawde chcesz z tym autem zrobic , bo tak z boku to nie ma w tych twoich modach skladu i logiki ,poplynales juz pare zotych na kombinacja , i poplnisz jeszcze wiecej jak tego jakos nie ograniesz.Osoboscie uwazem ze do ciebie 320 mm z 3.0 TDI lub 2.0 T to najlepsze rozwiazanie do twoich mocy wastarczy a jest relatywnie tanie i latwo dostepne.Wszysko co wieksze po prostu przerost formy nad trescia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karteczka jest już dawno gotowa i lista w kolejności również... natomiast teraz trwają prace nad jedną rzeczą i jak ją skończe to idą hamulce wówczas. Stąd wałkuje ten temat hamulcy.

Narazie w dokonanych zmianach nie widze żadnego nie ładu... jak widzisz to powiedz, może ja nie świadom :hi:

co masz dokłądnie na myśli, bo mówisz to drugi raz ale nie poparłeś konkretami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuje sie pod tym co napisal turdzi.

zaloz heble od 3.0TDI i Ci w zupelnosci wystarcza skoro daja rade przy 280 koniach.

ja np. ciut zaluje, ze kupilem heble od Porsche, bo jazda w zime na 18" to jednak wyzwanie, a jak emeryt nie lubie... :gwizdanie:

tylko, ze jak przyjdzie lato... to bede pewnie uwazal odwrotnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co masz dokłądnie na myśli, bo mówisz to drugi raz ale nie poparłeś konkretami.

nic konkretnego po prostu czasem tak wiac piszesz a wsadzil bym sobie to czy to , robiles jzu jakies nieziemksie kombinacje z zawieszeniem na 10 stron czytania , w koncu i tak z czyms innym skonczyles itp. itd.

Co do hamulcow to tak jak mowie po ci porsche do niecalych 170km. za pare tys.Ok on zrobi robote ale jak bedziesz mial 300km up a nie 170.

Zacisk 3.0 tdi jest tak powszechny na allegro zemozna przebierac za doslownie pare stowek da sie kupic.Do tego Nowa tarcza 320 mm i klocek i masz dobry hamulec za 1200-1300 zl.Do tego klcki tarcze do porsche beda bardzo drogie a co wiecej w takim aucie gdzie jest klekot pod maska po prostu smiesznie to wyglada.

Ja tylko dlatego mam S4 ze mi sie tanio trafil komplet nowych zaciskow , a tego mam program i mam auto ciezsze o dobre 50kg. i faktycznie seryjne hamulce to byla cienizna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj turdzi , dalej nie wiem co masz na mysli, jakie kombinacje z zawieszeniem... standardowa w klubie sprawa:

- zmiana stabilizatorów na RS-owe

- zmiana springów na 1BV, a że to się nie udało mimo że zrobione jak lud i tabele na forum radzili to zamiast eksperymentować to:

- gwint KW INOX 2 - (bardzo dobry efekt i mi pasuje)

i tyle... nie wiem naprawde o co ci chodzi :gwizdanie: :gwizdanie:

kolejną sprawa są hamulce, pytam co zrobić itp, bo tak jak mówiłem muse zmienić tarcze + klocki, i z tego co wiem jestem bardzo blisko z cenami między sobą, nie będe ładowal hebli żeby na zime jeździć w 18 calach, max to 17 cali i to postanowione.

Robisz z igly widły poprostu... chciałbyś sie przyczepić widze:)... poprostu zadaje pytania i dostaje odpowiedzi... to źle? :)

plan jest prosty w zasadzie:

- wtryski ( w trakcie)

- program ( już wstępny termin na zweryfikowanie)

- hamulce

- oświetlenie wnętrza

- felgi w kolor i już i zostają na 99% 18cali + dystans.

ja ustaliłem jedno to wole omawiac następny temat i tyle :-)

co do faktu że jest 2.0 170 FWD a nie 3.0 Tdi 232 Q...wynika iwyłącznie z faktu że nie mogłem przez ponad półroku upolować sztuki 3.0 niebitej, z pełną dokumentacją, z PL, mały przebieg... i co najważniejsze w Sedanie :)

pozdrawiam

MG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdziemu bardziej chodzilo o to, ze masz 100 pomyslow na minute :decayed:

spojrz... jeszcze niedawno mowiles, ze bedziesz jezdzil seria, bo na osiagach Ci nie zalezy, nie chcesz ruszac PD, a tu widze, ze plany znowu sie zmienily :kox:

...i dobrze, bo jazda seria nie przystoi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdziemu

...i dobrze, bo jazda seria nie przystoi :wink4:

:good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdziemu bardziej chodzilo o to, ze masz 100 pomyslow na minute :decayed:

spojrz... jeszcze niedawno mowiles, ze bedziesz jezdzil seria, bo na osiagach Ci nie zalezy, nie chcesz ruszac PD, a tu widze, ze plany znowu sie zmienily :kox:

...i dobrze, bo jazda seria nie przystoi :wink4:

powiem, tak, Fly poprostu spróbuje jeszcze raz... jak się uda to świetnie jak nie to seria i tyle... ale spróbuje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdziemu bardziej chodzilo o to, ze masz 100 pomyslow na minute :decayed:

spojrz... jeszcze niedawno mowiles, ze bedziesz jezdzil seria, bo na osiagach Ci nie zalezy, nie chcesz ruszac PD, a tu widze, ze plany znowu sie zmienily :kox:

...i dobrze, bo jazda seria nie przystoi :wink4:

powiem, tak, Fly poprostu spróbuje jeszcze raz... jak się uda to świetnie jak nie to seria i tyle... ale spróbuje :-)

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdziemu[/b] bardziej chodzilo o to, ze masz 100 pomyslow na minute

dokladnie :wink4: o nic wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysły sa wałkowane te same od początku :-) także nic nowego, wople sie rozeznać z kolejną rzeczą jak robie już pierwsza i tyle.[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 18:31_________________________________________________Wczoraj wieczorem auto same wyznaczyło mi kierunek modów chyba...

podczas jazdy zapaliła się ikona świecy żarowej, zaraz potem check engine i silnik zgasł... po 30 sek zapalił ponownie i po 100m przejechanych to samo... ale więcej nie zapałił, check engine i tyle... efekt... laweta i ASO.

Pierwsze podejrzenie... no a jak... wtrysk! ku*&^%a :angry: :angry:

potem dwie opcje się pojawiły jeszcze że EGR lub świeca żarowa (aczkolwiek przy obu przypadkach pownien jako tako zapalić... :wallbash: :wallbash: )

Wyrok w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...