Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan


mgtan

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Recaro Pole Position - choruję na te stołki :gwizdanie:

seats.jpg

A tak na poważnie to weź może zrób coś z mocą i momentem - umów się do Rogala..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajk szkoda tylko że za cenę dwóch foteli, wyrwiesz już kpl normalnych recaro ;(

10k za dwa fotele skórzane na luzie trzeba szykować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy max jest 320mm? czy też montuje się większe. Jakie arcze sa w rs4?

sa wieksze ja mam z S4 345mm.RS4 to raczej przerost formy nad trescia do tego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on ma od Porsche :cool1:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 20:01_________________________________________________ale najpierw to bym podjechal gdzis na program bo w serii to raczej nie jest demon predkosci a potem bawil sie w hamulce :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

programu nie będe robił.

czy 9X19 ET-33 wchodzi do nas? czy obciera już?

bo 9x19 ET-29 to już obciera chyba?

dlaczego nie będziesz robił?

przy szerokości 9 cali i takim ET będzie obcierać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie trzec.

mgtan, troche Cie nie rozumiem, chcesz modzic... ale czemu kupiles akurat takie auto? :)

nie lepiej bylo kupic od razu 3.0TDI i miec z glowy moc/naped/hamulce, a i moze fotele, czy kola tez... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pełno jest takich... tylko one swoje kosztują :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajk - co do programu to żeby go zrobic to będzie góra 195 km... przy nowych wtryskach, potem moc znowu z czasem w dół bo... syf we wtryskach... poprostu BRD.

To co mam teraz to mi trzyma serie i nie spada. Jak byłem u Rogala to on wspominał o egzemplarzach co miały nawet po 120 km zamiast 170km, i że w tych wtryskach to niekończąca się opowieść.

Co do modów...

na chwile obecną to relany mod to hamulce, bo poprostu musze wymienić tarcze i klocki, stąd jesli np mam wydać 2k na ori nowy a 2,8 na modzone, to kupie modzone :-)

co do rozmiaru felg to pytam bo znalazłem fajen z A6 felgi ale własnie... ET 33... czyli pupa przy 9 calach[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 20:32_________________________________________________

pełno jest takich... tylko one swoje kosztują :gwizdanie:

ja takiego znalazłem który spełnił moje wymagania jak widac w opisie u mnie ale to jest 2.0 BRD FWD

podaj pare linków prosze bo jakoś nie moge znaleźć sedana 3.0 TDi Sline co spełnia te warunki i ma wyposażenie jakieś.

p.s. na forum coś ktoś pisało tym, ale znacie sprzedającego violka_bpl? coś mi świta że radzono omijać? to ten z Rzeszowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po prostu oglądam auta w DE :) sam chciałem dla siebie 2.0 TDI BRD, ale jak widać u mnie nie wyszło :wallbash: właśnie to mnie dziwi, że do A4 felgi z A6 nie podchodzą - a do A3 z A6 tak.. (ale nie wszystkie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po prostu oglądam auta w DE :) sam chciałem dla siebie 2.0 TDI BRD, ale jak widać u mnie nie wyszło :wallbash: właśnie to mnie dziwi, że do A4 felgi z A6 nie podchodzą - a do A3 z A6 tak.. (ale nie wszystkie)

no włąsnie no więc widzsz, że to nie takie hop siup. W De na czym patrzysz? widziałeś jakieś B7 3.0 Tdi S-line w sedanie co spełnia moje warunki (oczywiścei po za dystrybujcją PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie wiem jakich warunków potrzebujesz :) ja już na b7 nie patrzę od jakiegoś czasu.. a ja oglądam zazwyczaj na autoscoucie i na mobilach :) ogólnie 3.0 tdi s-line na wypasie są drogie, niektóre kosztują więcej od kilku B8.. a jeszcze akcyza... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie wiem jakich warunków potrzebujesz :) ja już na b7 nie patrzę od jakiegoś czasu.. a ja oglądam zazwyczaj na autoscoucie i na mobilach :) ogólnie 3.0 tdi s-line na wypasie są drogie, niektóre kosztują więcej od kilku B8.. a jeszcze akcyza... :wallbash:

no i o tym mówimy, ja szukałem b7 a wymagania:

- po lifcie czyli tylko 07 rocznik

- małym przebiegiem

- niebite

- PL dystrybucja

- zadbane

- z pełną dokumentacją

tak więc Twoja teza że jest tego mnóśtwo troche jest naciągnięta, bo jest tego jak na lekarstwo w PL i tez kosztują więcej niż inne, jak kupowałem to około 8k wiecej niże te z DE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...