Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan


mgtan

Rekomendowane odpowiedzi

SIEMA,

Słuchajcie jak jest montowana dokładka do zderzaka przedniego? chce zmienić przedni zderzak tyci, tzn wizualnie go obniżyc, czy tylko dokładka Cupry wchodzi w gre czy może znacie jakie fajne akcesoria na przód?

Ja mam dokladke z ABT dokladnie taka jak ta z pierwszego linka u mnie to tak wyglada

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=124106.0

mnie sie podoba :)

Teraz zobaczylem :wallbash: ze Ty masz S-line i Tobie zadna z tych dokladek co sa te linki wklejone nie podejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaktualizowałem liste życzeń, szukam teraz inspiracji co i jak.

Zawias wiem że pójdzie z przodu jeszcze o 5mm w dół...zresztą wówczas pokaże szanownym kolegom jaki efekt uzyskałem. :) mam nadziej że się spodoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może na początek same końcówki pojedyncze dużej średnicy z "blachy nierdzewnej" a'la DTM plus karbonowy spojler na klapę i jest miód

dokladnie i nic wiecej

Tak jak ci z turdzim radzimy. Do tego przyciemnij wszystkie szybki najsłabszą folią (oczywiście oprócz czołowej), przedni grill black madafaka i obudowy lustetek na czarno i będzie kosa jak ch***j.

Turdzi mamy dobry gust :naughty::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrny -> ciemne szyby? musiałbym to zobaczyć.

przedni grill czarny, nie pasuje bo mam chrom wokół szyb z boku.

lusterka czarne? wyglądać będą jak dokładane po wypadku... moze jakby były pokryte karbonem, aczkolwiek i tu nie jestem pewien bo z boku patrząc mam jasną tapicerkę i nie ma związku ten czarny z niczym.

:wallbash:

przeczytaj post 179 - to jest narazie to o czym myśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj post 179 - to jest narazie to o czym myśle.

O co kaman?? gdzie ten post znajde?? chodzi o planowane mody na pierwszej stronie tematu??

A ja myśle, że bedzie fajnie. Niech sie jeszcze inni wypowiedzą. Najlepiej niech mu ktoś zrobi VT z tymi modami, żeby sobie chlopak obczaił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma być fajne w połączeniu czarnego grilla ze srebrnymi listwami wokół szyb?

nad każdym postem masz numer.

Ten co Ty napisałeś to Odpoweidź #190 (widzisz?)

Ateraz cofnija się na strone 12 i zoabcz na dole jest post 179 jet tam wklejony filmik... i opis co i jak w obecnej chwili widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma być fajne w połączeniu czarnego grilla ze srebrnymi listwami wokół szyb?

nad każdym postem masz numer.

Ten co Ty napisałeś to Odpoweidź #190 (widzisz?)

Ateraz cofnija się na strone 12 i zoabcz na dole jest post 179 jet tam wklejony filmik... i opis co i jak w obecnej chwili widzę.

of kors. ciezko u mnie dzisiaj z kumaniem. wiesz łikend. wczoraj troche powalczyłem.

Twoje plany modów sa w dobrym kierunku. Popieram w 100% :good:

Odnosnie grila to widze to tak. Ogolnie kazdy kolor z czarnymi dodatkami wyglada dobrze, np bajk idzie w tym kierunku. A jesli chodzi o chromy wokol okien to one sie bardzo dobrze zlewają ze srebrnym kolorem i nie kłują tak w oczy. Gorzej jakbys mial jeszcze relingi w chromie tak jak u mnie. Nie sciagam u siebie tego bo jak dla mnie za duzo rzeźby. A scieme szyb polecam najslabsza folia. W sloneczny dzien prawie nie widoczne, a czarne lusterka z szybami tworza zgrana calosc. Mowie ci, bez VT sie nie obejdzie.

Oczywiscie to sa wszystko moje propozycje. Furka już wyglada fajnie i zapowiada sie jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale narazie mam pilne rzeczy jak to co w poscie 179...

przede wszystkim felgi + kolor + dystanse... a potem to co opisałem tam.

cytując:

"Przede wszystkim myśle co zrobić z felgami bo mam 3 uszkodzone i musze je malować (oczywiście komplet) tylko nikt nie rzeźbi tego koloru w Wawie... tak więc jak nie to to co? 19 cali raczej nie chce (mimo że wyglądają super) z racji jeźdzenia po polskich drogach i faktu że mam gwint (p.s. w prowadzeniu naprawde ogromna różnica na plus). Myślę nad dystansami na tył żeby nadrobic troche ET43. NA przodzie się daje wogóle? czy będzie guma przycierać o nadkole? Mowa o 12mm dystansach

Mam tylko obawy jak to wpłynie na prowadzenie auta no na to że rzekomo na dystansach jest problem z geometria?? rzeczywiście jest? czy lepiej może zmienić felgi na jakies z mniejszym ET... tylko jakie ORi maja mniejsze ET w 18calach niż 43 ale nie mogą być rzecz jasna 29 bo to już wystaje za dużo za nadkole, chce efekt równego kołą uzyskać do nadkola"[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 12:13_________________________________________________felgo do rs6... te 5 ramienne szerokie... sa tylko 19stki czy 18stki tez? ajkie w orgyginale było ET w nich?

czy ktoś na forum ma tą felege przy srebrnym kolorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...