Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan


mgtan

Rekomendowane odpowiedzi

jak na brd to wstaje ladnie

czytałem o twoim autku, i widze że wymieniałes wtryski? czemu? siadły czy co znimi?

Ja mam juz dość wysokie Lambda i Witek powiedział żeby je umyć bo zasyfione są wszystkie 4 wtryski.

Tylko się zastanawiam gdzie w wawie je wykąpać... czy AutoViva (na nich sie dotąd nie sparzyłem) czy ktoś moze kogoś innego polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem o twoim autku, i widze że wymieniałes wtryski? czemu? siadły czy co znimi?
Bylo to samo, tyle ze ja nie mialem czasu na mycie i kupilem nowe.Pocieszajace jest to ze twoje auto jest w dobrych rekach.Zobaczysz jak ci Witek sypnie program , to na prwde bedziesz mial inne auto :cool1: BRD przed i po programie to kolosalna roznica mimo ze moze na papierze tego nie widac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowalem w Poznaniu przez allegro placilem 3800 zl za 4 sztuki.

Wiem znam ta mine , i dlategouwazam go za mega profesjnaliste bo jemu zalezy aby wynik byl dobry i nie che ci puscic jak sam nie jest zadowolony.To zadkosc w tej profesji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mina była średnia ale też jakbym tam był za kare - może mi się wydawało - bo gadałem z nim kilka razy i było spoko, albo był niezadowolony z efektu godziny pracy...

masz namiar na tą firme/osobę w Poznaniu?

ja najpierw przepłucze i zobacze jakie efekty - choć nie wiem dlaczego zapamiętałem że płukanie wtrysków nie mała kwota... pamięta ktoś ile kosztuje? bo samo wyciąganie wtrsyków jest drogie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie pamietam musial bym na allegro poszperac.... , jak znajde to ci podesle.

Ja nie czyscilem bo raz ze nie mialemn a to czasu a dwa to dal mnie taka dorazna metoda.Po prstu wymienilem na nowe i bedzie spokoj na 70 tys. i mam nadziej ze nastepnym razem to nie ja juz je bede wymienial.Nie wiem czy Witek ci wspomnial ot tym ale te PD pada po 70-100 tys. bo po prostu tak maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny sedanik-a sedan a ładny srebrbny sedan w B7 to rarytas :good:

dzięki, pracuje nad tym...

znalazłem ich tez na alledrogo, ale śpiewają 1400 za sztukę a to 5600 za komplet a nie 3800....auuuć...

czy to są nasze pompki do BRD?

http://allegro.pl/pompowtryskiwacz-siemens-2-0-tdi-03g130073d-nowy-i1229924263.html

Witek mówił że Siemensy sa wadliwie skonstruowane i że będzie tak sie działo w kółko, czyli kazdy motor VAG ma jakąś wade ehs... zaczne od czyszczenia - mówił Witek że to da efekt na kolejne 40-50 tys km. a że mam 54k przebiegu to na chwile będzie spokój, i tak inwestuje troszkę wiecej niż zakładałem w to moje OOOO ;-)

miałbyć tylko felunek i springi a się zrobił felunek, stabilizatory od rski no i jednak kompletny gwint KW ver2 (co w sumie tez można by kupić opuszczane na sztywno eibachy, koni itp za połowe ceny)[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 22:03_________________________________________________Siema,

Ma kots zdjęcia felg RS4 w kolorze białym?

mam porysowane dwie fele i musze odświezyć, a niestety nikt nei chce kłaść dwuskładnikowego lakieru jaki ma Audi na feldze.

Myśle że biały wyglądał by ciekawie i niespotykanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białe felgi do srebrnego auta? średnio to może wyglądać... :mysli:

no włąsnie nie dokońca wiem jak to będzie wyglądało, widziałem srebrną Vectre z białym felunkiem i wygladała super (oczywiście miała obniżony zawias).... nie wiem tylko czy miała całkowicie białe błyszczące, czy np proszkowe białem z błyszczącym pyłkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by to wygladalo gdybys mial duze kolo [min. 19"]. Przy 18" to bedzie przerost formy nad trescia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by to wygladalo gdybys mial duze kolo [min. 19"]. Przy 18" to bedzie przerost formy nad trescia.

tylko gorzej że nie mam pomysłu na kolor, a musze coś zrobić z nimi, bo uszkodzenia i ryski wyglądają nie ładnie.

Grafitowe i czarne odpadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, chciałem zrobić jak mam, ale nikt nie chce pomalowac na ten cholerny chrom Audi, nawet jak farbe dam (a znalazłem praktycznie identyczną - dwuskładnikowa, na dwie warstwy rzecz jasna, czarny podkład + lakier chrom).

znasz w Wawie jakiegoś fachurę od takich zabaw? falgi i tak musze najpierw oddać do naspawania jednego ranciku (bo mam uszkodzenie ze 3mm) a potem lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w markach, ul. sloneczna - podobno daja rade...

jest tez renowacjafelg.pl - ale maja rozne opinie i sam nie wiem co o nich myslec.

ceny maja w miare spoko, pewnie daliby rade.

a jesli nie chcesz malowac proszkowo, tylko zwyklym lakierem (mniej trwaly zabieg, ale wyglada lepiej), to na ul. Łuckiej 12 [w takiej starej kamienicy].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w markach, ul. sloneczna - podobno daja rade...

jest tez renowacjafelg.pl - ale maja rozne opinie i sam nie wiem co o nich myslec.

ceny maja w miare spoko, pewnie daliby rade.

a jesli nie chcesz malowac proszkowo, tylko zwyklym lakierem (mniej trwaly zabieg, ale wyglada lepiej), to na ul. Łuckiej 12 [w takiej starej kamienicy].

proszkowo nie zrobią koloru jak na feldze tylko zwykły srebrny kolor - rozmawiałem już z renowacjefelg.pl i nawet u nich byłem. Kolory tylko takie jak oni mają (a srebrny to jest taki jak na kołpakach można zobaczyć)[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 13:49_________________________________________________Montaż schowka - a raczej demontaż schowka przed pasażerem - odkręca się tylko śrubę obok środkowej konsoli czy jest jeszcze gdzieś jakaś?

chodzi o wyjęcie całego schowka aby mieć dostęp do przestrzeni za nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby zdjac schowek masz sruby pod listwa dekoracyjna [jak otworzysz schowek to masz dostep], jest tez chyba 1 z boku pod deska [zdejmujesz oslone miedzy konsola, a drzwiami [tam gdzie od strony kierowcy sa bezpieczniki], i na dole, nad nogami sa chyba 2 sruby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, zanim przeczytałem to zainstalowałem ;-)... chłodzony cały schowek, koszt części w ASO 100 PLN, wygląda to przeciętnie, ale pełni rolę rewelacyjnie!! no i można schłodzić butelke 1,5 litrową czego nie da się zrobić w przypadku lodówki :)

wąż - 8e1 816 311 - 30 pln

regulator nawiewu - 8e0 820 701 - 70 pln

zainstalowałem tez osłonę zbiorniczków na płyny po prawej stronie komory silnika - koszt 140 PLN (ze śrubami)

osłona - 8e0 103 927 F - 98 PLN

N 105 538 - śruba

8e0 103 541 - tuleja

078 129 669 - tuleja gumowa[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 19:50_________________________________________________WTRYSKI

byłem dzis w ASO i przeprowadzili sprawdzenie wtrysków - werdykt - nawet nie ma podstaw do czyszczenia a co dopiero do wymiany...hmmm.... to juz nie mam pomysłu o co chodzi że na modach sa małe efekty - Rogalotti mówił że brudne wtryski ale wziąłem wydruki. i zakres w jakim jest wporządku na moich wtryskach i wsio jest OK.

pytałem o pompe paliwe że moze nie tak , ale mówią że wówczas by było to na wtryskach tez widać.

Rogalotti mówił że Lambda mam wysokie, ale ASO mówi że nie sprawdzają tego tylko wymienia sie jak pokazuje błąd - tzn grzebie się w DPFie, ale DPF jest w dobrym stanie, a że Rogal podejrzewał wtryski itd a tu wsio ok.

"Nie ma sie nawet do czego przyczepić..." o to co usłyszałem w ASO.... ehs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...