Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan


mgtan

Rekomendowane odpowiedzi

ET43 jest niezależnie od tego czy 18 czy 19? w 18 calach w ori jest tylko ET43?

Adamoo miało chyba ET 35 czy 28(coś koło tego)

jest zalezne , czy to orginal taki jak twoj z B7 czy 19 cali z RS4 B7 ( to ma bardzo male ET ) czy 19 cali A4 B8 lub A6.

Kazda z tych felg ma inne ET.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale znow pytanie czy orginal RS4 czy 19 cali z B8 , A6 ?

Rs4 ma et29 , reszta chyba 48 ale nie pamietam , zreszta wejdz sobie na alegro tam masz odpowiedz na wszystkie twoje pytnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMA,

Słuchajcie jak jest montowana dokładka do zderzaka przedniego? chce zmienić przedni zderzak tyci, tzn wizualnie go obniżyc, czy tylko dokładka Cupry wchodzi w gre czy może znacie jakie fajne akcesoria na przód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie psuj auta dokladka od cupry...

Nie wszędzie pasuje ta dokładka, wyjątki to audiole Mirona albo Patroxa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladka Cupra pasuje tylko do slina i tylko do czrnego ty masz srebrne wiec nie psuj auta takimi badziewiami i zadnymi innymi.Audi to auto z klasa a nie Golf ze zlotu tunigowego , i takie powinno pozostac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie, też tak Turdzi mysle, chodziło mi o coś naprawde z jajem... coś a`la dokładka Cupry + troche klasy.

ale jak widze to wszystko bedzie wyglądało średio albo źle.

Samą dokładke Cupry już widziałem w srebrnym... no i... ten teges... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dokładka z pierwszego linka wygląda jak od ABT'a. Chciałbyś mieć wydech Milteka, to może na początek same końcówki pojedyncze dużej średnicy z "blachy nierdzewnej" a'la DTM plus karbonowy spojler na klapę i jest miód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może na początek same końcówki pojedyncze dużej średnicy z "blachy nierdzewnej" a'la DTM plus karbonowy spojler na klapę i jest miód

dokladnie i nic wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karbonowy spoiler na srebrnym? ma ktoś foto? jakoś nie lubie spoilerów na klapie w Audi.

co do Miltek to jedynie chciałbym go miec dla dźwięku, mankamentem jest głośnośc no i że to nie jest auto gti zeby robic orkiestre z tego..

choc mając 3.0 TDI V6 mamy takie coś:

[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 14:22_________________________________________________narazie szukam pomysłów co dalej by tu rezać ;-)...

W ASO sprzedają teraz końcówki AUDI które są przewidziane do diesli... oczywiście chromik średnica,około centymetr więcej niż jest. Cena rzecz jasna zabójcza, 2 rurki plus obejmy itd to ponad 700PLN.

Przede wszystkim myśle co zrobić z felgami bo mam 3 uszkodzone i musze je malować (oczywiście komplet) tylko nikt nie rzeźbi tego koloru w Wawie... tak więc jak nie to to co? 19 cali raczej nie chce (mimo że wyglądają super) z racji jeźdzenia po polskich drogach i faktu że mam gwint (p.s. w prowadzeniu naprawde ogromna różnica na plus). Myślę nad dystansami na tył żeby nadrobic troche ET43. NA przodzie się daje wogóle? czy będzie guma przycierać o nadkole? Mowa o 12mm dystansach

Mam tylko obawy jak to wpłynie na prowadzenie auta no na to że rzekomo na dystansach jest problem z geometria?? rzeczywiście jest? czy lepiej może zmienić felgi na jakies z mniejszym ET... tylko jakie ORi maja mniejsze ET w 18calach niż 43 ale nie mogą być rzecz jasna 29 bo to już wystaje za dużo za nadkole, chce efekt równego kołą uzyskać do nadkola.

Nie chce zrobić z a4 auta typu "wieś tańczy, wieś śpiewa".. chciałbym uzyskac efekt "zadziory z klasą"... że niby widać, że są jakieś zmiany, a jednak jest to z jakimś umiarem.

Myśle po trochu nad NAVI z TV. Boska jest kiera R8 ale rzecz jasna odpada z racji koloru wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...