Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan


mgtan

Rekomendowane odpowiedzi

no może to jest myśl... wystawie może na mobile.de

jak umieścisz ogłoszenie na mobilach to uważaj potem na wiadomości tego typu:

"Hi, I want to buy your car and i have money, click this link to contact me "xwvxvxwx". I am good people"

przez 2 tygodnie jak wisiało kiedyś moje ogłoszenie na mobile.eu dostałem kilka maili o podobnej treści, nie zapomnij się i kiedyś nie kliknij w linka bo sobie jakiegoś trojana zainstalujesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj napotakłem nową formę zakupu samochodów przez ludzi!!

Dostałęm sms że jest zainsteresowana A4 kobieta i prosi o oddzwonienie jak tylko będzie w zasięgu.

Spoko, oddzawniam a tam info że minuta kosztuje 12 PLN... sie wkurwiłem (nawet nie 12 PLn a bardzije że takie numery się odstawia) i zadzwoniłem do operatora i zgłosiłem to jako próbę wyłudzenia. BOK odrazu zaczął sprawdzać i co się okazało?...

numer 704 704 981 jest normalną komórką najpewniej w sieci T-Mobile - Era, i ktoś ma ustawione taki tekst zamiast sygnału połączenia... nie jest to żaden numer 12 PLN/min i Plus GSM ma z góry zablokowaną taką usługę - dzwonienia na numery Premium. OK. Zadzwoniłem jeszcze raz, komunikat jest a potem słyszę "R6consulting, obecnie nasi konsultanci mają zajętą linię...itd".... niezły myk.

a z ciekawszych jeszce wydarzeń to dostałem zapytanie o mój samochód od gościa o imieniu i nazwisku angielskim a mail napisany z błędami po angielsku;-)

cieakwe czasy nastały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pewnie chce płacic przez paypal daj sobie spokój . Goscie to oszuści

Nie musisz mi mówić. Przecież to oczywiste że dałem sobie spokój :). a że oszuści i dziwne maniany to wystarczy w google numer wpisać 704 704 i wyjdzie co i jak :)

Jedno co jest śmieszne to to że nie mogą obciążyć cie 12 PLN/min w Plusie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...