Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

z tym, że pamiętaj, że to nie wersja z fabryki tylko robiona w kraju w MMC :wink4:

w każdym bądź razie jest mega co tu dużo mówić.. <zadroszczę>

a no wiadomo. Mitsu dało zielone światło w każdym kraju na normlane modyfikację oraz na ograniczoną liczbę najmocniejszych wersji. U nas jest GT 400, a na przykład w UK jest FQ 400 (niby odpowiednik ale mają rózne specyfikacje) stąd 10 szt... i co ważne tylko na kilku rynkach były odmiany 400... najczęściej kończyły sie na 350/360. Za to wypas jst zacny, od Ralliartu - karbon z przodu + tylne spojler też karbon, do tego limitowana felga R01, hamulce Stoptecha z przodu + tył Stoptech, słupek Defi, turbo timer, najwyższy model Tein z EDFC itp. pełny przelot z silencerem HKS...

Jest jeszcze pakiet GT450 ale nigdy nie wystapił jako seryjny pakiet dla nowego auta i narazie jako pakiet wiem że jest na 2 szt w PL. Jeden jest w EVo szkole ;)

dzięki.[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 20:47_________________________________________________

mgtan, gratuluje fury, nie ma lipy :decayed:

:good: :good: :good: :good:

dzięki bardzo.

Opublikowano

wolałbym S4... ale to też nawet fajne :decayed: gratuluję autka :good:

Opublikowano
  • Autor

wolałbym S4... ale to też nawet fajne :decayed: gratuluję autka :good:

S4?? oj nie, nie bardzo jest co porównywać. Jeśli już to RS4 ale nie osiągalne są praktycznie sztuki w takim stanie jak to EVO.

Opublikowano

a z komicznych rzeczy to jest pojemność baku.... 46 litrów do rezerwy :-)... w A4 miałem 63 do rezerwy

na 200km moze wystarczy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

pozazdroscić :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

a z komicznych rzeczy to jest pojemność baku.... 46 litrów do rezerwy :-)... w A4 miałem 63 do rezerwy

na 200km moze wystarczy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

pozazdroscić :good: :good: :good: :good:

dzięki nie jest tragicznie.

Pierwszy bak za mną, miejska jazda, na baku zrobiłem do rezerwy 280km, 16 l/100 km :)... teraz drugi i patrze ile wychla jak się nie depcze go. Wiadomo na pierwszym baku to wypił więcje bo i ciekawość duża co pod maską. W tym tygodniu jade w pierwsza trasę... mam nadzieje że zejde do 10.x na 100 km.

Opublikowano

kolega miał evo IX 280kM i nigdy nie zszedł ponizej 11l :no: :no:

Opublikowano
  • Autor

kolega miał evo IX 280kM i nigdy nie zszedł ponizej 11l :no: :no:

widziałem już takie co zeszło na 9l na 100 km (mowa o seryjnej EVO)

Opublikowano

no dobra, jedno na szybko z telefonu:

20110918172159.jpg[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 13:18_________________________________________________jakoś przekłamane troche kolory i ujęcie do bani, ale jak będą lepsze foty to pokaże.[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 13:19_________________________________________________

no to teraz możesz z bajkiem na zimowego drifta jechać :jerk:

:no: to raczej będzie oszczędzane i torów widzeć nie będzie

no prosze nigdy bym sie po tobie czegos takiego nie spodziewal.....

to auto chyba mi znane

BTW to zdjecie z telefonu :shocked: niezly tel aparat w telefonie masz

Opublikowano
  • Autor

być może jest tego 10 szt więc możliwe że znasz.

a co do telefonu to Samsung Galaxy S II... świetny kom poza drobnostką... że z rozmowami jest w nim problem ;)... a wszystko inne działa hehe

Opublikowano

kupiłeś go na blachach kr czy WI ?[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 19:34_________________________________________________i co z audi ? poszło czy zostało w rodzinie ?

Opublikowano

coś mi się wydaje, że to evo kupiłeś od kwiatka :tongue4: czyli KR :evil:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 19:43_________________________________________________a jeśli WI to wczoraj Cię widziałem jak spaliłeś sprzęgło :evil::polew:

Opublikowano
  • Autor

kupiłeś go na blachach kr czy WI ?[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 19:34_________________________________________________i co z audi ? poszło czy zostało w rodzinie ?

ani jedno ani drugie :-) ani WI ani KR. KR jeździ chyba w Evo-szkole.

Audi na sprzedaż jak widać w podpisie.

Opublikowano

ladnie sobie liczysz za ta audice :gwizdanie: wiem ze zadbane , pewne i bezwypadkowe , ale ciezko ci sie bedzie przebic przez ogloszenia handlarzy.

Opublikowano

ladnie sobie liczysz za ta audice :gwizdanie: wiem ze zadbane , pewne i bezwypadkowe , ale ciezko ci sie bedzie przebic przez ogloszenia handlarzy.

też tak sądzę..

w tej kasie kupujesz na prawdę pewne 3.0 tdi na wypasie..

Fakt że auto warte swojej ceny, ale niestety mentalność naszych rodaków nie jest taka cudowna, i jednak cyfry odgrywają największą rolę..

Opublikowano

może wystaw jeszcze na mobile.de :wink4:

Opublikowano

to jest bardzo dobry pomysł :good: :good: :good: :good:

kilka dni temu Kolega sprzedał passata B6, auto w zajeb....istym stanie

w PL nikt nie chciał dac za niego tyle kasy, a Niemiec kupił bez mrugniecia okiem

Opublikowano

bedac niemcem w zyciu bym nie kupil auta w polsce :rolleyes::)

Opublikowano

na szczęście nie musisz sie o to martwic :polew: :polew: :polew:

auto poszło, zadowolone obie strony

Opublikowano
  • Autor

no może to jest myśl... wystawie może na mobile.de

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.