Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan


mgtan

Rekomendowane odpowiedzi

z tym, że pamiętaj, że to nie wersja z fabryki tylko robiona w kraju w MMC :wink4:

w każdym bądź razie jest mega co tu dużo mówić.. <zadroszczę>

a no wiadomo. Mitsu dało zielone światło w każdym kraju na normlane modyfikację oraz na ograniczoną liczbę najmocniejszych wersji. U nas jest GT 400, a na przykład w UK jest FQ 400 (niby odpowiednik ale mają rózne specyfikacje) stąd 10 szt... i co ważne tylko na kilku rynkach były odmiany 400... najczęściej kończyły sie na 350/360. Za to wypas jst zacny, od Ralliartu - karbon z przodu + tylne spojler też karbon, do tego limitowana felga R01, hamulce Stoptecha z przodu + tył Stoptech, słupek Defi, turbo timer, najwyższy model Tein z EDFC itp. pełny przelot z silencerem HKS...

Jest jeszcze pakiet GT450 ale nigdy nie wystapił jako seryjny pakiet dla nowego auta i narazie jako pakiet wiem że jest na 2 szt w PL. Jeden jest w EVo szkole ;)

dzięki.[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 20:47_________________________________________________

mgtan, gratuluje fury, nie ma lipy :decayed:

:good: :good: :good: :good:

dzięki bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z komicznych rzeczy to jest pojemność baku.... 46 litrów do rezerwy :-)... w A4 miałem 63 do rezerwy

na 200km moze wystarczy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

pozazdroscić :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z komicznych rzeczy to jest pojemność baku.... 46 litrów do rezerwy :-)... w A4 miałem 63 do rezerwy

na 200km moze wystarczy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

pozazdroscić :good: :good: :good: :good:

dzięki nie jest tragicznie.

Pierwszy bak za mną, miejska jazda, na baku zrobiłem do rezerwy 280km, 16 l/100 km :)... teraz drugi i patrze ile wychla jak się nie depcze go. Wiadomo na pierwszym baku to wypił więcje bo i ciekawość duża co pod maską. W tym tygodniu jade w pierwsza trasę... mam nadzieje że zejde do 10.x na 100 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega miał evo IX 280kM i nigdy nie zszedł ponizej 11l :no: :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, jedno na szybko z telefonu:

20110918172159.jpg[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 13:18_________________________________________________jakoś przekłamane troche kolory i ujęcie do bani, ale jak będą lepsze foty to pokaże.[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 13:19_________________________________________________

no to teraz możesz z bajkiem na zimowego drifta jechać :jerk:

:no: to raczej będzie oszczędzane i torów widzeć nie będzie

no prosze nigdy bym sie po tobie czegos takiego nie spodziewal.....

to auto chyba mi znane

BTW to zdjecie z telefonu :shocked: niezly tel aparat w telefonie masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłeś go na blachach kr czy WI ?[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 19:34_________________________________________________i co z audi ? poszło czy zostało w rodzinie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co z audi ? poszło czy zostało w rodzinie ?

jeszcze wisi na allegro http://otomoto.pl/audi-a4-zadbane-z-polskiego-salonu-C20586109.html :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaje, że to evo kupiłeś od kwiatka :tongue4: czyli KR :evil:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 19:43_________________________________________________a jeśli WI to wczoraj Cię widziałem jak spaliłeś sprzęgło :evil::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłeś go na blachach kr czy WI ?[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 19:34_________________________________________________i co z audi ? poszło czy zostało w rodzinie ?

ani jedno ani drugie :-) ani WI ani KR. KR jeździ chyba w Evo-szkole.

Audi na sprzedaż jak widać w podpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie sobie liczysz za ta audice :gwizdanie: wiem ze zadbane , pewne i bezwypadkowe , ale ciezko ci sie bedzie przebic przez ogloszenia handlarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie sobie liczysz za ta audice :gwizdanie: wiem ze zadbane , pewne i bezwypadkowe , ale ciezko ci sie bedzie przebic przez ogloszenia handlarzy.

też tak sądzę..

w tej kasie kupujesz na prawdę pewne 3.0 tdi na wypasie..

Fakt że auto warte swojej ceny, ale niestety mentalność naszych rodaków nie jest taka cudowna, i jednak cyfry odgrywają największą rolę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest bardzo dobry pomysł :good: :good: :good: :good:

kilka dni temu Kolega sprzedał passata B6, auto w zajeb....istym stanie

w PL nikt nie chciał dac za niego tyle kasy, a Niemiec kupił bez mrugniecia okiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście nie musisz sie o to martwic :polew: :polew: :polew:

auto poszło, zadowolone obie strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...