Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan


mgtan

Rekomendowane odpowiedzi

za takie pieniadze to kupilismy B8 2.0TDI Avant w duzo lepszym wyposazeniu w DE... wiec powodzenia :)

o to zaprezentuj furke :)

Bo w takim razie dobrze trafiłeś jak miałeś taki mały przebieg bezwypadkowy i jeszcze lepsze wyposażenie i po opłatach akcyzy i podatku wyszło cie tyle samo.

mgtan, a heble od eski masz założone przód/tył ? bo coś maławe te tarcze :mysli: przecież dev ci malował komplet :mysli:

Niet, heble są 312/288 takie jak były. Heble czekają na założenie w kartoniku, aż obecne się zużyją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to zaprezentuj furke :)

Bo w takim razie dobrze trafiłeś jak miałeś taki mały przebieg bezwypadkowy i jeszcze lepsze wyposażenie i po opłatach akcyzy i podatku wyszło cie tyle samo.

Nie moja ;) przebieg wiekszy o 50k km, cena po wszystkich oplatach 2k wyzsza niz Twoja - ale to w koncu B8 + wypas naprawde duzo lepszy.

Zycze Ci sprzedazy za taka kase, ale znajac rynek - jest to nierealne.

Wyjmij gwint, sprzedaj kola i hamulce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena fakt b.wysoka, ale jak się znajdzie jakaś nie świadoma elegancka pani z kasiorką, to może weźmie po targach :) bo auto b.ładne.

Nie dawno było A4 DTM na fulu z recaro z przebiegiem 80kkm. Człowiek wystawił w pierwszej wersji za 92kzł stało pół roku a z tego co wiem w końcu poszło za niecałe 60 :decayed:

Jak się klient znajdzie to sprzeda, ale pisze mgtan, że ciśnienia nie ma :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie jak ja kupowałem dałem dużo więcej niż rynkowa cena - z racji b.dobrego stanu.

Obecnie stan auta jest b.dobry, doszło sporo wyposażenia, przebieg mały, auto zadbane, nie mam skrupułów co do ceny bo wiem co sprzedaje.

DTM była z 2005 roku.

To auto musi mieć swojego amatora i tyle. Tak jak ja kupowałem wówczas.

Ciśnienia nie mam. :)

Fly i że nie bite? 170KM? i co ma w wypasie takiego duzo lepszego? pytam poważnie bo jak pisałem zmiana na inne auto czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DTM była z 2005 roku.

Tak z 2005, jakaś special edition.

żadna special edition - poprostu DTM :) co oczywiście jak to DTM jest rzadkością :)

Zwykłe A4 DTM (nie mówię o S4 DTM) nie ma w standardzie racaro i sportowego wydechu z S4 DTM :przebiegly:

... i fabrycznych 260ps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly i że nie bite? 170KM? i co ma w wypasie takiego duzo lepszego? pytam poważnie bo jak pisałem zmiana na inne auto czeka.

nie bite, w dodatku kupione w salonie VW.

z wypasu - navi, parktronic p+t, webasto, bixenony skretne, ledy, bluetooth, fotele sport grzane, kiera multi sport, pakiet oswietlenie, pakiet schowki, czujnik deszczu, lusterko fotochrom, klapa bagaznika zamykana na przycisk, 18", 1BE i pewnie jeszcze pare innych bajerow. :wink4:

auto w stanie idealnym (lakier bajka, chyba nigdy nie byl na szczotkach), do wymiany bylo tylko lozysko, kupilismy za 19k EUR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DTM była z 2005 roku.

Tak z 2005, jakaś special edition.

żadna special edition - poprostu DTM :) co oczywiście jak to DTM jest rzadkością :)

Zwykłe A4 DTM (nie mówię o S4 DTM) nie ma w standardzie racaro i sportowego wydechu z S4 DTM :przebiegly:

... i fabrycznych 260ps

on nie miał 260 a miał program, i DTM ma przecież milteka wydech 2.0 TFSI fabrycznie.

Akurat Recaro byłow DTM standardem.[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 10:42_________________________________________________

Fly i że nie bite? 170KM? i co ma w wypasie takiego duzo lepszego? pytam poważnie bo jak pisałem zmiana na inne auto czeka.

nie bite, w dodatku kupione w salonie VW.

z wypasu - navi, parktronic p+t, webasto, bixenony skretne, ledy, bluetooth, fotele sport grzane, kiera multi sport, pakiet oswietlenie, pakiet schowki, czujnik deszczu, lusterko fotochrom, klapa bagaznika zamykana na przycisk, 18", 1BE i pewnie jeszcze pare innych bajerow. :wink4:

auto w stanie idealnym (lakier bajka, chyba nigdy nie byl na szczotkach), do wymiany bylo tylko lozysko, kupilismy za 19k EUR

No to takiej powalającej różnicy nie widzę... z dodatków ma webasto i parktronic, bagażnik na przycisk. i tyle. Oczywiście cena bardzo dobra - 19k EUR. Ale jesli dałeś 19K EUR to jak ci wyszło 80.000 za całość?

Jaki silnik?

Podatek i akcyza to jednak więcej daje

19x4,15 = 78.850 + akcyza = 81700 + VAT = 100380 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80000 to wyszlo juz z VATem, nie kupowalismy po cenie netto.

Webasto i parktronic to juz jednak sporo kosztujace dodatki :wink4:

EUR bylo wtedy po 4,02 :decayed:

Silnik 143PS, z ciekawostek - auto ma nowe sprzeglo i dwumasa, niemiec wymienil na 10000km przed sprzedaza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...