Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w EVO to 150 nie zrobisz :decayed:

Opublikowano

zależy jak będzie jeździł, ale jak się postara na jakimś poznaniu to i 100 można nie zrobić : :decayed:

Opublikowano

eeee 100 zrobi najwyzej na dwoch bakach :decayed: turbo zyje, turbo pije......

Opublikowano
  • Autor

sie wie... :)... przy ekodrivingu jest 10 w trasie i 16 w mieście ;)...

Bajk a ile twój teraz żłopie w mieście? :)

Opublikowano

przy tych korkach, które teraz się zaczęły to od 18-19 w górę :wink4:

Opublikowano
  • Autor

przy tych korkach, które teraz się zaczęły to od 18-19 w górę :wink4:

:shocked: :shocked: :shocked:

no to żłopie to troche? amsz już tą większą pompe? :tongue4:

To EVO jak jeździłem ze znajomym to w mieście miał 17-18 l/100 km przy dojeździe do samego centrum Warszawy. W sumie już tez masz moce seryjnego EVO... tylko że A4 jest sporo cięższe[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 09:14_________________________________________________AUTO NA SPRZEDAŻ :)

IWYŁĄCZNIE W DOBRE RĘCE ODSPRZEDAM

OSOBIE KTÓRA BĘDZIE KONTYNUOWAŁA PRAKTYCZNIE PEDANTYCZNE DBANIE O AUTO.

dodam zaraz ogłoszenie w dziale sprzedam oraz na OM jak tylko zaczną portale działać.

Pare informacji podstawowych:

- bezwypadkowy

- z polskiego salonu

- pełna dokumentacja - łącznie z fakturami

- przebieg 74100 km

- zawieszenie KW 2 INOX (przejechane 17k km) oraz również oddaje seryjne 1BA

- stabilizatory RS4

- co ważne przy BRD - auto podlega kampanii producenta wtryskiwaczy co oznacza że wtryski są wymieniane za free lub z partycypacją producenta. Obecnie auto miało wymieniony wtryskiwacz (free) w AutoVivie.

reszta wyposażenia jak na pierwszej stronie.

auto zadbane i czyste.

więcej na pierwszej stronie

Opublikowano

cena?

Opublikowano

serio uważasz, że ktoś zapłaci taką kasę za b7 2.0TDI?

Opublikowano
  • Autor

Stąd do negocjacji. A z drugiej strony patrząc na pozostałe aukcje to ceny są od 45 do 92 tys za 2.0 TDi w B7. więc uważam że jest OK.

Nie mam nic do ukrycia, auto zadbane i kosztowało mnóstwo kasy w zmianach a do tego nie mam presji że "nie mam co do gara włożyć" więc spoko, albo ktoś kupi albo nie :)

a swoją drogą bajk - otwierają ci się wszystkie foto na aukcji?

Opublikowano

Wiesz - ja chciałbym, żebyś je sprzedał za tyle i domyślam się, że jest zadbane, ale realnie na to patrząc raczej nie ma szans na taką kasę..

Otwierają już :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Otwierają już :wink4:

wszystkie?

Opublikowano

Dwa nie, ale pewnie musi się przetworzyć po stronie serwera :wink4:

Opublikowano
  • Autor

już wszystko OK. Dzięki za sprawdzenie :).

Opublikowano

Ładne zdjęcia, aż szkoda sprzedawać :wink4:

... wiedzę w dieslu gaz w sprayu tak jak u mnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ładne zdjęcia, aż szkoda sprzedawać :wink4:

... wiedzę w dieslu gaz w sprayu tak jak u mnie :decayed:

no trochę szkoda, dlatego tez za darmo nie oddam. A gazik musi byc, nie wiadomo na jakiego czuba się trafi, jeszcze ja to ja, gorzej jak by miała moja kobieta się obronić, a tak mała asysta jest.

Opublikowano

Ty, a czemu pchasz auto :mysli: all oki z motorkiem ?

Opublikowano
  • Autor

Ty, a czemu pchasz auto :mysli: all oki z motorkiem ?

Z samochodem jest wszystko wzorowo, tak jak winno być.

Silnik chodzi bardzo dobrze, tak samo jak i auto.

Z czystym sumieniem sprzedaje - bo nie ma nic ukrytego.

Sprzedaje z najzwyklejszego w świecie powodu - zmiana na inne:)

Opublikowano

za takie pieniadze to kupilismy B8 2.0TDI Avant w duzo lepszym wyposazeniu w DE... wiec powodzenia :)

Opublikowano

mgtan, a heble od eski masz założone przód/tył ? bo coś maławe te tarcze :mysli: przecież dev ci malował komplet :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.