Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No BRD ma ten sam problem , tyle ze naped idzie juz przez kola zebate a nie lancuch ale imbus dalej jest.

Ponoc cos tam poprawili materialowo i sie nie wyciera ale na ile to prawda chodz niby obecne silniki CR nadal maja to rozwiazanie wiec................

Opublikowano
  • Autor

a jak się nazywa dokładnie ten imbus? ta częśc? oco pytać w serwisach? żebym wiedział co zlecić do wymiany?

jakieś koszta znasz?

Opublikowano

ale sama wymiana nic nie daje bo wyrabia sie imbus i gniazdo w korpusie walkow wyrownowazajacych.Jednak w silnikach po 2006 roku nie slychac specjalnie a przypadkach zatrzymania pompy oleju wiec moze faktycznie cos poprawili.

Opublikowano
  • Autor

gniazdo czyli to w głowicy?[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 16:38_________________________________________________co potrzeba (numery czesci ;-) ) aby zrobic oświetlenie w klamkach, i w drzwiach aby swieciło na nogi jak się wysiada...

aaaa... czy są dwa rodzaje schowków tzn 1. chłodzony 2.lodówka?

Opublikowano
  • Autor

pytanie, czy ty w BRD masz tak że jak np rozpędzasz auto to w okolicy 1800-2000 obr jak odpuszczesz gaz słychać takie szuranie?

ASO mówi że to normlane w BRD i nie jest oznaką żadnych problemów.

Opublikowano

tak kazda turbina BRD tak ma , przy puszczaniu gazu w tych obrotach slychac takie szurszanie i tak ma byc.

Opublikowano
  • Autor

:) to dobrze :)

dostałem już potwierdzneie że zabawki są... czekam jeszcze tylko na springi :D

Ty aduikiem to jeździsz w trasy tylko że masz 6,5 l/100km?

ja mykam w 90% po miescie i mam 8,42.. w sumie uważam że nie źle jak na klocka 1600kg i 170km... i na fakt że w papierach jest 7,8

Opublikowano

to dobrze :)

dostałem już potwierdzneie że zabawki są... czekam jeszcze tylko na springi :D

Ty aduikiem to jeździsz w trasy tylko że masz 6,5 l/100km?

ja mykam w 90% po miescie i mam 8,42.. w sumie uważam że nie źle jak na klocka 1600kg i 170km... i na fakt że w papierach jest 7,8

audi jazdze i po miecie i w trasy, po miesice mi pali 8-8,5 jak duzo w korach stoje a to 6.5 to jeszcze z poprzedniej b7.

Ale trzeba wziac pod uwage ze miasto miastu nie rowne, a ja mam dodatkowo quattro.Twoje wazy 1500 kg. a moje 1600 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

co do spalania to u mnie wygląda to tak:

1 raz udało mi się zrobić 4,8 l/100km... ale było to taaaaaaak męczące

normalnie w trasie to 6-6,5l

miasto to 8-10l, z naciskiem na 8,5-8,8[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 23:38_________________________________________________części przyjechały

Stalizator tył i przód od RS4 oraz springi 1BV

dsc02663640.jpg

dsc02669640.jpg

montaż trwa.

Opublikowano
Stalizator tył i przód od RS4

gdzie zamawiales ?

Opublikowano
  • Autor

brałem przez MrMotors - a oni od Auto Unia (tak się chyba nazywa).

Dowiadywałem się w AutoVivie i też nie było problemu ze sprowadzeniem. Z dnia na dzień.

Jedynie na springi czekałem 4 dni.[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 17:06_________________________________________________ehsss... z tego co słysze od MrMotors... mimo zamiany praidłowej według tabel z 1BA na 1BV to ogółem jest kicha :wallbash:

dam znać jak odbiorę auto.

Opublikowano

Sprezyny musza sie tez ulozyc, nie od razu auto siadzie idealnie...

Poza tym sprezyny S-line siedza wyzej niz standardowe -30mm od Eibacha, czy innego producenta.

Opublikowano
  • Autor

Sprezyny musza sie tez ulozyc, nie od razu auto siadzie idealnie...

Poza tym sprezyny S-line siedza wyzej niz standardowe -30mm od Eibacha, czy innego producenta.

mówisz? Szef z MrMotors powiedział że to raczej efektu - różnicy już bie będzie? załamka :(

to że siedzą wyżej niż Eibach to wiem, ale żeby tak samo jak seria?

Rozumiem że wyżej to np -20mm efektywnie - i to by mnie zadowalało.

Opublikowano

Spokojnie, odbierz fure, zrob fotki.

Najlepiej zmierz od razu odleglosc - od ziemi do krawedzi blotnika. Za miesiac potworz pomiar :)

Opublikowano
  • Autor

mówisz że będzie różnica?? :embarrassed:

aż się boję jechać po samochód żeby się nie załamać zupełnie. :gwizdanie:

Opublikowano

Jesli springi sa dobrze dobrane to auto musi usiasc nizej, nie ma opcji.

Opublikowano
  • Autor

Jesli springi sa dobrze dobrane to auto musi usiasc nizej, nie ma opcji.

dobrane z tabelą z forum na głównej stronie o zawieszeniu. Czyli mam nadzieje ze prawidłowo?

Opublikowano

Tak sadze :wink4:

Opublikowano

Aż jestem ciekaw jak stoi... :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.