Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z tych nowych benzyn to 3.0 t robi dobra robote :kox:

Opublikowano

rs4 odpada , a u mnie glowny importer audi od 2011 roku daje 5 lat gwarancji na kade nowe audi.Przesoadka na kolejne B7 odpada bo mi sie juz to auta opatrzylo , a dwa to chce w koncu kupic cos czym pozjezdze 5-6 lat.

Opublikowano
  • Autor

turdzi no to fakt pozostaje tobie 2.0 211 Q

osobiście to teraz jakbym miał nowego kupowac to bym brał pod uwage:

A4 2.0 211 Q lub 3.0 TDi

VW Passat CC 210 KM lub V6

A5 2.0 211 Q lub 3.0 TDi

ale nic mi takiego nie grozi w najbliższym czasie, o ile wogóle kiedykolwiek

Opublikowano

mgtan jakie wieści z krainy "przewagi dzięki technice" ?? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

szczekam... ale wstępna plotka jest że bład na "listwie zasilania" (nie pamiętam jak dokładnie się to nazywało) czyli po naszemu wtrysk ku%^&*(..... :wallbash: :wallbash:

Czekam na oficjalne stanowisko... a nóż nie jeden a dwa czy trzy czy kurfa półsamochodu trzeba będzie wymienić...

NO I JEST.... diagnoza ;(

wtrysk 3 cylindra... grrr...

- MX to jest regenerowany? mówi facet że zostaje obudowa wtrysku a nowe są bebechy wtrysku... a M to fabrycznie nowe?

Opublikowano

tak , ale nie wiem na czym polega regeneracja wtryskow MX

Opublikowano

wszystko co ma dopisek X w numerze to element regenerowany, cena jest niższa bo trzeba oddać stary w rozliczeniu... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no ten tańszy jest nie regenerowany a poprostu zostawiają obudowę wtrysku a wymieniają bebechy i dają gwarancję taką samą jak na nowy.

Opublikowano

ten tańszy jest regenerowany a nie nie regenerowany... :decayed:

Opublikowano

miałem takie w czarnym ;( :kox:

Opublikowano
  • Autor

miałem takie w czarnym ;( :kox:

które miałeś? 2x5mm czy 2x8mm? były faktycznie z pierścieniem centrującym?

Opublikowano

miałem takie w czarnym ;( :kox:

które miałeś? 2x5mm czy 2x8mm? były faktycznie z pierścieniem centrującym?

Miałem ECS 10mm.

Opublikowano
  • Autor

miałem takie w czarnym ;( :kox:

które miałeś? 2x5mm czy 2x8mm? były faktycznie z pierścieniem centrującym?

Miałem ECS 10mm.

czyli 10mm na strone?

jakie miałes koło przy tym i zawias? Tein?

jakie ET felgi? 8x18?

235/40/18? obcierało coś?

Opublikowano

tak - 10.

Tein, ET43 18x8J, 225/40/18, nie obcierało, ale dystanse miałem tylko z tyłu.

Opublikowano
  • Autor

ja myśle o zakupie na tył narazie, a przy okazji zobacze co się będzie działo z przodu jak przełoże :)...

wiesz może ile jest węższa ośka z tyłu od tej z przodu?

znalazłem chyba kolor felunku dla mnie... co myślicie?

Propozycja 1.

felg.jpg

Opublikowano

słabe :thumbdown:

Opublikowano

ja myśle o zakupie na tył narazie, a przy okazji zobacze co się będzie działo z przodu jak przełoże :)...

wiesz może ile jest węższa ośka z tyłu od tej z przodu?

znalazłem chyba kolor felunku dla mnie... co myślicie?

Propozycja 1.

felg.jpg

to znowu ja i zeby nie bylo ze sie czepiam :decayed:, nie powinno sie w quattro zmieniac rozstawu kol miedzy przednia i tylna osia , wobec tego co ma fabryka.Inaczj jak dystans to na wszystkich 4 kolach.

Opublikowano

przeciez on nie ma Q :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.