Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5 1.8 T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ogólnie cały tył

Opublikowano
  • Autor
:wink4:
Opublikowano

Pro wydech :polew: Ale poza tym to auto fajne, no może przedni zderzak trochę średni ale tragedii nie ma, ludzie gorsze montują :> Ogólnie auto ma potencjał, bezawaryjności życzę :good:

Opublikowano

zmień jak najszybciej te kominy które wyglądają jak z elektrociepłowni :kox: reszta może być :good:

myśle że uważnie ją sprawdziłeś bo właśnie po takich głupich szczegółach widać że mądry tym nie jeżdził............... :decayed:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2010, 17:39_________________________________________________aha,i pomaluj pod kolor zaslepki od sprysków :tongue4:

Opublikowano

Ok już nie piszcie, że ma wywalić wydech, bo dosłownie każda wiadomość którą piszecie jest o wydechu, ale zmień te kominy :polew:

A tak na serio to zmień te kominy :polew: :polew: :polew: :polew:

A tak na poważnie :polew: to wywal wszystkie emblematy poza OOOO, dodatkowo pomaluj te spryski na czarno no i ja bym widział blak edyszyn, tzn. wszystko w kolor czarny (lusterka, wywalić te chromy wszystkie, grill na czarno itp.) Skoro nie chcesz dawać tam gleby to nie zmieniaj felg, bo będzie jeszcze gorzej wyglądać - jak koza. No i powodzonka w modach, ja bym widział tam jeszcze jakiś tuning mechaniczny, poza wizualnym :decayed:

Opublikowano

na siłkę byś poszedł :gwizdanie:

Opublikowano

na siłkę byś poszedł :gwizdanie:

:hahaha: ?
Opublikowano

armistead możne doradzaj ludziom a nie jebaj ich z góry :cool1: a według mnie autko super jedyne co bym zmienił to wydech i te oznaczenia z klapy zerwał :> a tak po za tym to super :naughty:

Opublikowano
:) Fajna :good: .....nie będę świnia i nie napiszę o tych kominach :decayed:
Opublikowano

armistead możne doradzaj ludziom a nie jebaj ich z góry :cool1: a według mnie autko super jedyne co bym zmienił to wydech i te oznaczenia z klapy zerwał :> a tak po za tym to super :naughty:

Ja nie "jebaj" (nie wiem jak to słowo odmienić :decayed:) ludzi tylko auta.

Napisałem, żeby wywalił te kominy i ten chrom na metry, zresztą nie tylko ja :wink4:

Opublikowano

Bardzo ładna. Jak wywalisz tzw "kominy", pomalujesz spryski na czarno i zmienił felgi na większe to będzie :decayed::good::kox:. Chrom może zostać..., ale bym go wywalił :gwizdanie:.

Opublikowano

Ja nie "jebaj" (nie wiem jak to słowo odmienić :decayed:)

'Ja nie jebie' :wink4:

...chociaż teraz nabrało to słowo nieco innego znaczenia :decayed:

Opublikowano

widze fotka z pieskiem z nad jeziora Zywieckiego, ja dokladnie w tym samym miejscu sie lokuje :decayed:

Opublikowano

Ja nie "jebaj" (nie wiem jak to słowo odmienić :decayed:)

'Ja nie jebie' :wink4:

...chociaż teraz nabrało to słowo nieco innego znaczenia :decayed:

Dlatego nie odmieniałem tego wyrazu :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam ponownnie Klubowicze :)

Dzisiaj 1.10.2010

Miałem w planach jechać zostawić audiczke na warsztacie aby zacząc modyfikacje miedzy innymi od wywaleniu paru rzeczy które poprostu szpeciły audiczke no i stało sie gosc wymusił pierszeństwa nie było szans na hamowanie :wallbash:

Sam juz teraz nie wiem co robić :(

Bede walczył o to zeby audiczka wyglądała tak samo jak pred kolizją :((( :wallbash:

5soQr.jpg

5swjS.jpg

5syP0.jpg

5sBj9.jpg

5sINA.jpg

5sSM9.jpg

;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

5t1KJ.jpg

5tbJi.jpg

Opublikowano

Eh :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ja też miałem dzwona w tym samym miejscu... ;(

Takich to ja bym powystrzelał co wymuszają pierwszeństwo :angry:

Mam nadzieję że teraz z OC co Ci wypłacą szybko ją doprowadzisz do porządku.

Opublikowano

:kwasny: mazdzina też nieźle pokiereszowana... Wyklepiesz :good: Będzie jak trzeba :wink4:

w co konkretnie strzeliłeś tą mazdę? :mysli: bok? przedni błotnik? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Mazda dostała w lewy bok ocierajac mi cały prawy bok ;/

Nie wiem co teraz :(

Ciekawe czy dostane zderzak z rs'a czy zwykły i lampy ;/

Opublikowano

Mazda dostała w lewy bok ocierajac mi cały prawy bok ;/

Nie wiem co teraz :(

Ciekawe czy dostane zderzak z rs'a czy zwykły i lampy ;/

kuzwa zderzaka bym nie przezyl :(

Opublikowano

Nic się nie martw, jeszcze na tym zarobisz (nawet na oryginalny chrom starczy) :cool1:

Wstaw wycenę, pomożemy napisać odwołanie i będzie dobrze.

Na razie nic nie ruszaj i czekaj na rzeczoznawcę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.