Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt


bartoooo

Rekomendowane odpowiedzi

Wygrzewa się zawsze, po to żeby nic nie odłaziło właśnie. A na słońcu może wygrzewali po to, żeby bąbli się pozbyć spod foli. Folie jak się podgrzeje staje się "plastyczna" i dobrze się naciąga. A jak jest porządnie powierzchnia odtłuszczona, folia nie jest za 5zł/metr i ma dobry klej, rogi i krawędzie dobrze wygrzane to nie ma szans żeby tak łatwo się odkleiła. Z tego względu niektóre firmy dają 10 lat gwarancji na oklejanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasno reczna robota?

Opisz temacik,odklejales dekory??

Efekt mistzr--poka inne foto :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta :decayed: Choć przydała by się jakaś pomocna dłoń.... Ja to suszarką podgrzewałem - podobno opalarka jest dużo lepsza..(za późno się dowiedziałem, że w pracy taką posiadam...) Kilka poparzonych palców i oto efekt :naughty:

IMG_2762.jpg

IMG_1696.jpg

Do tego jeszcze doszła tylna popiołka i pilot centralki :grin: bo zostało troszkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bardzo ladnie wlasnie taka folie bede musial u siebie wstawic bo moje aluminiaki nie wkurzaja

moze ma ktos z tym niebieskim carbonem?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem też o tym, ale padło na srebrny i nie żałuję. W porównaniu do drewna jest :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta :decayed: Choć przydała by się jakaś pomocna dłoń.... Ja to suszarką podgrzewałem - podobno opalarka jest dużo lepsza..(za późno się dowiedziałem, że w pracy taką posiadam...) Kilka poparzonych palców i oto efekt :naughty:

https://lh5.googleusercontent.com/-t9xYIVCozA8/T_nZfnot3BI/AAAAAAAAAU8/CmYITytb5vg/s912/IMG_2762.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-cWURW7Wzf4A/T_niUI4H1dI/AAAAAAAAAVs/VEjpDDgYQ7c/s912/IMG_1696.jpg

Do tego jeszcze doszła tylna popiołka i pilot centralki :grin: bo zostało troszkę

Kolego masz namiary na aukcje do tych oklein ? czarne są ok, ale te białe jak dla mnie wyglądają konkretnie :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...