Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki


Inkognito

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem widziałem, cały temacik przeleciałem :cool1:

Ja bym ten mat zostawił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będe miał z 250 KM to przemaluję na czarny mat :kox:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 22:00_________________________________________________powiedzcie mi ile to jest roboty by wmontować podświetlane daszki przeciwsłoneczne???[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 17:54_________________________________________________

SDC14089.jpgSDC14090.jpgSDC14092.jpg

no to teraz czas na składanie co pewnie nie będzie takie proste... ale przy okazji będzie kilka zmian w środku auta... :yeee:

[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 20:12_________________________________________________

20110309077.jpgAda zaczyna nabierać kształtów :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już bliżej niż dalej :wink4:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czekam do weekendu bo dostane pare klamotów do niej i trochę zmienie środek... no i może jak sie uda powoli będe się brał za SWAPOWANIE :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czekam do weekendu bo dostane pare klamotów do niej i trochę zmienie środek... no i może jak sie uda powoli będe się brał za SWAPOWANIE :kox: :kox: :kox:

dobrze widzę, wywaliłeś zamek, z klapy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czekam do weekendu bo dostane pare klamotów do niej i trochę zmienie środek... no i może jak sie uda powoli będe się brał za SWAPOWANIE :kox: :kox: :kox:

dobrze widzę, wywaliłeś zamek, z klapy :naughty:

taaaa... a no właśnie jutro wysyłam tobie paczkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czekam do weekendu bo dostane pare klamotów do niej i trochę zmienie środek... no i może jak sie uda powoli będe się brał za SWAPOWANIE :kox: :kox: :kox:

dobrze widzę, wywaliłeś zamek, z klapy :naughty:

taaaa... a no właśnie jutro wysyłam tobie paczkę :)

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

likwidacja zamka mały szczegół a bardzo zmienia auto :gwizdanie: po weekendzie będa nowe fotki jak idą prace na przód...[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 23:52_________________________________________________po długich oczekiwaniach paczka z prezentem dla Ady dotarła :gwizdanie:

SDC14110.jpgteraz pomalować i :mysli: wkleić :kox:

[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 13:42_________________________________________________a dziś wbijam czarną kubełkową skórkę :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 12:02_________________________________________________tak aktualnie wygląda moja Ada tyle ze na tych wałkach co są na tyle...

a daszek dopiero malowany :confused4:

20110324101.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten czarny mat to był przekoks. Super Ci wyszło to malowanie, zazdroszczę umiejętności. ;D A jak ze swapem? Na jaki silnik chcesz robić?

SWAP ma być na 1.8T AEB

a co do matu no wyglądało :kox: :kox: :kox: az przez chwile przeszło mi przez myśl ją tak zostawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie mam ambitne plany może jak będę miał w niej z 250KM to ją przemaluję w czarny mat :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

likwidacja zamka mały szczegół a bardzo zmienia auto :gwizdanie: po weekendzie będa nowe fotki jak idą prace na przód...[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 23:52_________________________________________________po długich oczekiwaniach paczka z prezentem dla Ady dotarła :gwizdanie:

SDC14110.jpgteraz pomalować i :mysli: wkleić :kox:

[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 13:42_________________________________________________a dziś wbijam czarną kubełkową skórkę :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 12:02_________________________________________________tak aktualnie wygląda moja Ada tyle ze na tych wałkach co są na tyle...

a daszek dopiero malowany :confused4:

20110324101.jpg

Efekt końcowy robi wrażenie :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze nie efekt końcowy ale już bliżej niż dalej :tongue4:

Ale i tak widać, że mnóstwo pracy już w Adę włożyłeś :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze nie efekt końcowy ale już bliżej niż dalej :tongue4:

Ale i tak widać, że mnóstwo pracy już w Adę włożyłeś :good: :good: :good:

no mnóstwo i tyle samo jeszcze przede mną :tongue4: trochę z wyglądu a reszta to motor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze nie efekt końcowy ale już bliżej niż dalej :tongue4:

Ale i tak widać, że mnóstwo pracy już w Adę włożyłeś :good: :good: :good:

no mnóstwo i tyle samo jeszcze przede mną :tongue4: trochę z wyglądu a reszta to motor...

No ja też już czekam aż się wreszcie ciepło zrobi i zabieram się do roboty, tylko jeszcze $$$ uzbieram troszkę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trzymam kciuki i jestem ciekaw jak ci tam wyjdzie...

No i wzajemnie :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SDC14297.jpg :naughty: :naughtySDC14301.jpgSDC14299.jpg :kox: :kox: :kox: jeszcze teraz wizyta u tapicera na obicie przednich boczków... :>

[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 13:35_________________________________________________myślę nad tym by dać białą nić na kierownicy lewarku ręcznego oraz biegów co myślicie jak by to się komponowało z siedzeniami???[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 13:57_________________________________________________

SDC14365.jpgSDC14379.jpgSDC14381.jpg

dziś Ada miała małą sesję po czym usunąłem tylną wycieraczkę... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...