Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instrukcja obslugi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuję instrukcji obslugi po polsku do Audi A4 2003r (dokladnie ksiazeczki którą się dostaje gdy odbieramy samochod z salonu). Posiadam taka ksiazeczke ale po niemiecku, a ja wogole nie znam sie na tym jezyku.

Czy moze ma ktos cos takiego? Jasli tak to bardzo byl bym wdzieczny gdyby mi ktos podeslal to w pdfie lub przeskanował ja i podeslal mi w jpg.

Z gory dziekuje.

POZDRAWIAM

Opublikowano

Z tego co wiem to nie ma nigdzie w sieci zeskanowanej instrukcji do b6. Kiedyś widziałem użytkownika na allegro, posiadającego wiele instrukcji do WV i Audi w cenie 60zł :) Też zamierzam kupić sobie instrukcje ale w ASO powiedzieli mi 150zł :shocked: :shocked:

Opublikowano

Też zamierzam kupić sobie instrukcje ale w ASO powiedzieli mi 150zł :shocked: :shocked:

No chyba żartujesz.Cena w ASO to niecałe 60zl :decayed:

Opublikowano

Taką cenę powiedziali mi w ASO VW/Audi w Olsztynie u Palmowskiego przy okazji przeglądu :)

Opublikowano
  • Autor

Niewierze zeby nikt nie mial tej instrukcji po polsku. Napewno maja tylko nie chce im sie skanowac :( Co za lenie.

Moze zlozymy sie jakiemus leniowi na zeskanowanie? Co Wy na to? ;)

Opublikowano

Q3KinG to nielegalne kopiowanie :polew:

Opublikowano

Niewierze zeby nikt nie mial tej instrukcji po polsku. Napewno maja tylko nie chce im sie skanowac :( Co za lenie.

Moze zlozymy sie jakiemus leniowi na zeskanowanie? Co Wy na to? ;)

powodzenia ty chyba niewiesz ile ona ma stron :polew:

Opublikowano

Niewierze zeby nikt nie mial tej instrukcji po polsku. Napewno maja tylko nie chce im sie skanowac :( Co za lenie.

Moze zlozymy sie jakiemus leniowi na zeskanowanie? Co Wy na to? ;)

To zamiast się składać wydaj 60zł i będziesz miał nową , piękną i pachnącą książeczkę.Myślisz , że siąde i ją zeskanuje , a później jakiś matoł będzie sprzedawał ja na allegro.Już kiedyś wrzuciłem kody klimatronika po Polsku i następnego dnia patrze , a tam po 5zł na allegro :polew:

Opublikowano

Niewierze zeby nikt nie mial tej instrukcji po polsku. Napewno maja tylko nie chce im sie skanowac :( Co za lenie.

Kupuja ludzie samochody za 50-70k polskich zlotych i nie stac ich na kupno instrukcji... :bicz3:

Nawet by mi sie nie chcialo czytac takiej zeskanowanej, wolalbym usiasc z normalna ksiazka w reku.

Opublikowano

True

szukałem przez chwilę w PDF-ie ale dałem sobie spokój

Kupiłem :)

Opublikowano
  • Autor

Wiem ile ma stron. Bo ja mam ale po niemiecku. Po polsku nie potrzebuje super ksiazki z salonu wystarczy mi jakis skan, bo i tak ksiazke do przegladow, navigacji mam po niemiecku. Wiec jak juz to musialbym kupic wszystkie po Polsku wtedy by to Ladnie wygladalo. Ja napewno nie bede tego nikomu sprzedawal.

Moze ktos sie skusi na skan?

Moze ktos mieszka blisko mnie?

POZDRAWIAM

Opublikowano
  • Autor

Zdaje mi sie, ze juz przegladalem ta strone.

Problem w tym ze nie ma tu modelu b6.

POZDRO

Opublikowano

W sieci nie ma instrukcji do B6 w wersji elektronicznej , więc nawet się nie wysilaj bo i tak nie znajdziesz

Opublikowano

Jak by co ja się moge podjąć skanowania - sprzęt odpowiedni jest.

Opublikowano
  • Autor

Na ile oceniasz swoja prace :) ? Lub co bys za to chcial ?

MOZESZ NA PRIVA ODPISAC

Ale czy ty masz wersje b6 ? Bo z opisu widac ze b5.

Opublikowano

Moze choc schemat elektryczny macie w pdf? Musze znalezc ten cholerny przewod do przeciwmgielnego lewego. Albo wiecie ktoredy przechodzi i skad wychodzi?

Opublikowano

Jak by co ja się moge podjąć skanowania - sprzęt odpowiedni jest.

Chyba nie wiesz co piszesz. Przeszedem przez 4h skanowania instrukcji do RNS-E i powiem jedno: NIGDY WIECEJ NIE PODEJME SIE CZEGOS TAKIEGO!

Ale jakby co to sluze radami: jak ustawic parametry, jak przygotowac skaner zeby sie ksiazeczka nie slizgala, itd.

Opublikowano
  • Autor

No i jak podejmie sie ktos skanowania?

Opublikowano

Jak ktoś pożyczy książeczkę to zeskanuje - malik spoko dam radę :thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.