Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Co myślicie o tech felgach ?


kleju74

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za wypowiedz . Nachodzi mnie mocno na 18" ale co zajadę pytac o opony 18 to każdy mnie zbija z tropu. Proszę tych co jeżdżą na 18 o podpowiedź. Chciałem jeszcze zapytac czy wejdą mi gumy 235/40/18 - nie będzie to ocierało , jeżdzi ktoś na takich gumach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zmienieć to kolego bierz 18ki i się nie zastanawiaj. :cool1: Zmieniłem z 16ek na 18ki i jest OK. Wiadomo, że jak są jakieś dupiate przejazdy kolejowe itp. to trzeba uważać ale każdy uważa jak dba o samochód czy ma mniejszy czy większy rozmiar koła. :good:

wejdą ci spokojnie

ja na 19 miałem 245 to minimalnie ocierało. ale to przy glebie -50/30 :kox:

powiem ci tak 17 komfort 19 lans.. po środku masz 18 niezły wygląd i resztki komfortu :hi:

Dobrze prawisz wuju. :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i weź jeszcze cenę 18 opon są dość drogie a używki w dobrym stanie trudno dostępne no chyba że kupisz azjatycki szajs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dużej mierze zależy to od parametrów felgi - szerokość i chyba przede wszystkim ET. Im mniejsze ET tym bardziej felga jest "wypchnięta" na zewnątrz. No i oczywiście zależy też od zawieszenia, czy masz standard, czy obniżone a jeśli tak to jak bardzo...Przy normalnych parametrach felgi (czyli wg mnie ET w granicach 35-45, szerokość 7-8,5") i normalnym lub lekko obniżonym zawieszeniu (-20, -30mm), koło nie powinno ocierać. Sam mam opony 235, felgi z ET 35/ 8,5" szerokości i zawieszenie -20mm i nic nie trze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i weź jeszcze cenę 18 opon są dość drogie a używki w dobrym stanie trudno dostępne no chyba że kupisz azjatycki szajs

posłuchaj kolegi i przy okazji sprzedaj audi bo jest drogie w użytkowaniu :wallbash::polew: :polew: :polew: :polew:

po houja sie wypowiadać bez sensu i tak tu postów nie liczą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i weź jeszcze cenę 18 opon są dość drogie a używki w dobrym stanie trudno dostępne no chyba że kupisz azjatycki szajs

kupiłem Toyo Proxes 4 po cztery i pół stówy za sztukę. Oczywiście nówki bo szajsu nie kupuję. 450 za nową, 18-calową markową oponę to drogo ? :gwizdanie:

Proxes%204%20%28300%29.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i weź jeszcze cenę 18 opon są dość drogie a używki w dobrym stanie trudno dostępne no chyba że kupisz azjatycki szajs

kupiłem Toyo Proxes 4 po cztery i pół stówy za sztukę. Oczywiście nówki bo szajsu nie kupuję. 450 za nową, 18-calową markową oponę to drogo ? :gwizdanie:

Proxes%204%20%28300%29.jpg

na sermater tyle piniądzorów :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie będziesz miał je gdzie wykorzystać bo polskie drogi są wprost stworzone do tego :polew: no chyba że chodzi o lans to co innego,patrzcie wszyscy jakie mam fajne kapcie :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reasumując :

Polska to Kraj gdzie powinniście jeździć maluchami (dostępne od 200 zeta za sztukę) ponieważ innych samochodów jest szkoda. Możecie postawić piedestał i jeśli stać Was na lepszy samochód - postawcie go na nim i w każdą niedzielę po mszy bedziecie siadać na ławeczce i pół godziny wpatrywać się w ten cud niemieckich inzynierów.

Opony jakich powinniście używać to resztki gum po Kolegach z Beemek po drifcie bo przecież innych szkoda na "polskie drogi".

A tak wogóle to piszcie testamenty i umierajcie bo przecież żyjemy w Polsce więc nie ma sensu cokolwiek robic, kupować i z czegokolwiek się cieszyć.

pewnie będziesz miał je gdzie wykorzystać bo polskie drogi są wprost stworzone do tego :polew: no chyba że chodzi o lans to co innego,patrzcie wszyscy jakie mam fajne kapcie :slina:

do czego ? przecież na nich jeżdżę i jakoś mi korona z głowy nie spada na tych naszych dziurskach :kox: a Ty jak wykorzystujesz opony , wieszasz je na scianie czy bawisz sie w hula-hop ? :blink:

Widzę ze jesteś ze Śląska i mozesz miec tam ciulowate drogi ale to nie znaczy że wszędzie w Kraju trzeba jeździć slalomem :no:

na sermater tyle piniądzorów

w czym problem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z takimi oponami pewnie wzbudzasz wielki podziw i ogromny szacun no bo w końcu cię stać niech wszyscy widzą i zazdroszczą łał jesteś coool :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te wszystkie komentarze(docinki) to przesada...żenada!!!! a co do kolegi który zapytał o zdanie ludzi z forum, to ja bym Ci polecił 17" jeśli chcesz mieć komfort,dobrą cene, i w miarę wygląd...ale to twoja decyzja...o gustach i polityce się nie dyskutuje... :wink4: pozdro :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację biję się w pierś i przepraszam wszystich których uraziłem,broniłem swojej racji bo wkurza mnie gdy się śpieszę a ktoś wlecze się przede mną bo ma profil 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z takimi oponami pewnie wzbudzasz wielki podziw i ogromny szacun no bo w końcu cię stać niech wszyscy widzą i zazdroszczą łał jesteś coool :hi:

:sick3::thumbdown::confused4:

"Patologicznie negatywny, irracjonalnie wrogi stosunek do otoczenia jako takiego , wynikający z charakterystycznej deformacji osobowości u człowieka nieprzystosowanego do współżycia z Innymi "

p.s.

andy_sky, wiadomość którą wysłałeś mi na PW przesłałem dalej do Zarządu tego Forum. Wybacz że nie odpisałem Ci na PW ale nie potrafię zniżyć się do takiego poziomu jak Ty. Mam nadzieję że Moderatorzy odpowiednio zareagują .

Przepraszam Autora tego tematu za off topic ale chamstwo powinno się tępić w zalążku.

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie będziesz miał je gdzie wykorzystać bo polskie drogi są wprost stworzone do tego :polew: no chyba że chodzi o lans to co innego,patrzcie wszyscy jakie mam fajne kapcie :slina:

ty chyba pomyliles forum milosnikow A4 z forum emerytow i rencistow :polew:

bo wkurza mnie gdy się śpieszę a ktoś wlecze się przede mną bo ma profil 40

a mnie wkurza jak tacy jak ty hamuja przed kazdym zakretem do 30 km/h bo boja sie ze na tych ich super miekkich balonach 195/65 wyleca na pobocze :naughty:

generalnie fajny mega offtopowy temat sie zrobil :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na sermater tyle piniądzorów

w czym problem ?

a widziałeś kogo zcytowłem wyżej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie napewno mi wejdą opony 235/40/18 bo muszę je jutro zamówić . Zawieszenie nie ruszane ori. Jeździ ktoś na takich gumach?

gumy ci na bank wejdą o ile et nie będzie mniejszy od 35 :gwizdanie: ale do 18 chyba 225 są lepsze :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...