Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pełen kox :kox:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 08:38_________________________________________________[br][edit]

http://www.codemasters.com/emails/dirt3/mar_news/dirt3_march_uk_web.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i tak tej gierki nie kupie bo bedzie dla mnie nudna tak samo jak poprzednia część 5-6 godzin i prawy-> usuń . ale przetestuje

a skad Ty niby wiesz co ta gra bedzie oferowac w finalnej wersji?

jesli bedzie miala rajdowy klimat, dobre rozrywki 'ken blockowe' + sensowny model jazdy, to bedzie dawac frajde - chyba, ze jarasz sie grami w stylu NFS HP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i tak tej gierki nie kupie bo bedzie dla mnie nudna tak samo jak poprzednia część 5-6 godzin i prawy-> usuń . ale przetestuje

a skad Ty niby wiesz co ta gra bedzie oferowac w finalnej wersji?

jesli bedzie miala rajdowy klimat, dobre rozrywki 'ken blockowe' + sensowny model jazdy, to bedzie dawac frajde - chyba, ze jarasz sie grami w stylu NFS HP.

wiesz co wątpię bo na pewno tak nie będzie ostatnia gierka która trzymała poziom realizmu to był nie wątpliwe GRID . A na tych rozrywkach w stylu ken blocka to mogę sobie porobić w gta 4 jakoś na tym mi tak bardzo nie zależy i to raczej będzie gra arcadowa z elementami symulatora . a NFS HP to zręcznościówka , i co rozumiesz poprzez rajdowy klimat ? Najlepiej jak by była pełna symulacja z ułatwieniami coś w stylu http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=13278 tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary, zobaczymy co bedzie, nie wiesz jak bedzie wygladal model jazdy.

GRID mial niezly model jazdy, ale juz np. drift to byl arcade - i pewnie podobnie bedzie z DIRTem... gdzie zabawy na placu beda wlasnie fajnym zrecznosciowym zupelnieniem gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi np model w Dirt 1 i 2 sie podobał. Nie bardzo mi za to podpasował sposób rozgrywki czyli jakieś luźne wyścigi rozrzucone po świecie do zbierania punktów.

Tak jak Flyer mówi dobrze by bylo żeby wrócili do takich stricte rajdów jak było w seriach CMRally choćby 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Flyer mówi dobrze by bylo żeby wrócili do takich stricte rajdów jak było w seriach CMRally choćby 2.

A czytałeś choćby zapowiedzi? Wszędzie trąbią o powrocie do klimatów rajdowych, wrzuciłem na poprzedniej stronie rozmowe w której zostało to powiedziane:

Q - Will there be a lot more rally stages in DiRT 3?

A - Yeah we have considerably more rally stages in DiRT 3. We also have variations in weather & time of day to increase variation.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Flyer mówi dobrze by bylo żeby wrócili do takich stricte rajdów jak było w seriach CMRally choćby 2.

A czytałeś choćby zapowiedzi? Wszędzie trąbią o powrocie do klimatów rajdowych, wrzuciłem na poprzedniej stronie rozmowe w której zostało to powiedziane:

Q - Will there be a lot more rally stages in DiRT 3?

A - Yeah we have considerably more rally stages in DiRT 3. We also have variations in weather & time of day to increase variation.

Tak widziałem :good: i Czytałem tez gdzies o tym.

Moja wypowiedź była skierowana do kolegi preditio który czepiał sie sposobu jazdy w Dirt.

A słowa:

dobrze by bylo żeby wrócili do takich stricte rajdów
miałem na myśli że chciałbym żeby twórcy wrócili do tego w tej i przyszłych wersjach. No w tej niby ma juz być więc im się chwali :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie seria Colina i bezpośrednio z niej wywodząca się Dirt są idealnym kompromisem, złotym środkiem między symulacją a zabawową zręcznościówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie seria Colina i bezpośrednio z niej wywodząca się Dirt są idealnym kompromisem, złotym środkiem między symulacją a zabawową zręcznościówką.

:good: Dobrze gada :wink4: polać mu :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powoli przymierzam się do zmiany kompa i czekam z niecierpliwością na 3 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie przynajmniej jakies demo do zagrania :slina::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co demo jak 24 premiera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...