Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 1.6 - wtrysk LPG


Gość 666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam skoro cię ciągnie do audi to trzeba zmienić spowrotem Focusa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie przesadzajcie! A4 1.6 kontra Focus 1.8 tdci - A4 wypada blado. Oczywiscie jesli chodzi o silnik. Dlatego tez jesli kupie a4 to tylko 1.9 tdi.

Najwiekszy minus a4 to zawiecha z przodu do roboty srednio co 40-50tkm. Tak pozatym a4 nie ma minusów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłany: Dzisiaj 22:08

hehe w focusie tez...albo i czesciej

_________________

"Gdyby Bóg popierał przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach, a tak chodzimy na czworaka gdy tylko sie urodzimy" :D

Całe życie z wariatami :D

Racja nic dodać kwestia kto i jak przed tobą jeżdził audi ale nie ma co odnosić audi do focusa ale pomysł z 1,9 Tdi jest jak najbardziej na miejscu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to troszke poszukasz zanim znajdziesz tdi o rozsadnym wygladzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to troszke poszukasz zanim znajdziesz tdi o rozsadnym wygladzie :lol:

troszke to malo powiedziane .....

P.S z tego co pamietam to kolega 666 kiedys interesowal sie kupnem A4 TDI ale widzimy z jakim skutkiem ..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to troszke poszukasz zanim znajdziesz tdi o rozsadnym wygladzie :lol:

troszke to malo powiedziane .....

P.S z tego co pamietam to kolega 666 kiedys interesowal sie kupnem A4 TDI ale widzimy z jakim skutkiem ..... :twisted:

Nie zapomniałem o A4 TDI..

Ale na razie brak gotówki i dlatego jest Focus 2003r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze za tego Focusa smiesznego miałbys fajne Tdi z 98/99 roku,nie wiem ale dla mnie focus przy A4 to straszna padaka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze za tego Focusa smiesznego miałbys fajne Tdi z 98/99 roku,nie wiem ale dla mnie focus przy A4 to straszna padaka :wink:

tez tak uwazam ale widac byly inne powody ktore spowodowaly zakup foki .... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślałem o s4 :wink: niestety starczyło tylko na a4, ale najważniesze że mam AUDI :mrgreen:

A4 to "prawie" jak S4 ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel kupił Focusa 2004 w sedanie 20 tyś przebiegu, i powiem tak jedyne co jest dobre w tym samochodzie to silniczek który ma 2.3 150 KM, zbiera się dość żwawo

reszta to porażka na maxa, wykonanie,środek, plastiki, spasowanie elementów, fotele ( które są skórzane ) tragedia, jako całość jak dla mnie to ten samochód odpadł by w przedbiegach, nawet nie ma co Forda porównywać do Audi, wykonanie jak poldku albo jeszcze gorzej...

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 to "prawie" jak S4 ...

ale "prawie"to nie to samo :cry:

No ROB masz racje "Prawie robi wielka różnice" Ale i tak nie masz co narzekać patrzac na twój wózek :wink:

[ Dodano: 2006-07-28, 14:15 ]

kumpel kupił Focusa 2004 w sedanie 20 tyś przebiegu, i powiem tak jedyne co jest dobre w tym samochodzie to silniczek który ma 2.3 150 KM, zbiera się dość żwawo

reszta to porażka na maxa, wykonanie,środek, plastiki, spasowanie elementów, fotele ( które są skórzane ) tragedia, jako całość jak dla mnie to ten samochód odpadł by w przedbiegach, nawet nie ma co Forda porównywać do Audi, wykonanie jak poldku albo jeszcze gorzej...

pozdro.

no nie ,chyba nie ma gorszego auta w wykonaniu jak Poldostrzał :mrgreen: A co do teg0o fokusa to co to za silnik 2.3?? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...