Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] limuzyna 2,0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Jestem posiadaczem audi od niedawna i jestem bardzo zadowolony z autka.

Samochód z roku 2005 aktualny przebieg 122tyś z silnikiem 2.0 TDI BLB (140KM)

Wyposażenie nie powala wiec można wiele ulepszyć;D

- ABS,ESP

- 4 elektryczne szyby

- Navi RNS-e

- 2 strefowa klima

- bi-xenon

- światła do jazdy dziennej DRL

- podgrzewane fotele przód

- pełny kolorowy FIS

- BOSE

- Skóra

- felgi 17'

W planach:

- czarna podsufitka

- DVD, TV

- multi kiera

- przyciemniane szyb

- i...... proszę o pomysły

bmmZi.jpg

sgl79.jpg

shc_i.jpg

shBWJ.jpg

Opublikowano

Skora nieori??

Opublikowano

Masz zewn. s- line, środek był obszywany?

Opublikowano

Dziwne te boczki :decayed:

Raczej nie ori :kox: chociaż mogę się mylić :rolleyes:

Opublikowano

ale rzeźnia te boczki :shocked:

Opublikowano

ale rzeźnia te boczki :shocked:

no strachelna... :wallbash:

Opublikowano

z zewnatrz fajnie wyglada, ale w srodku , jakos nie za bardzo te obszywanie komus wyszlo :no: wazne ze wlascicielowi sie podoba :gwizdanie: :good:

Opublikowano

ale rzeźnia te boczki :shocked:

straszna :blink:

Opublikowano

z zewnątrz brak obniżenia i większych kół

ale w środku to chyba amator uczył się techniki obszywania :shocked:

Opublikowano

z zewnątrz brak obniżenia

tylna dokładka zderzaka nie s-line ,zawiecha zwykła,chyba rezany ten zewnętrzny s-line :mysli:

Opublikowano

raczej tak, bo w środku golizna (kiera plastik, stołki zwykłe)

Opublikowano

Kopic nie łam się, oni tak zawsze... :> Daj większe koło i lekką glebę i z zewnątrz będzie kox :> Ale co do silnika to niesławny BLB widzę. Obyś jeździł bezawaryjnie.

Opublikowano

Daj większe koło i lekką glebę i z zewnątrz będzie kox :>

Nie zapomnij o zrzuceniu chromu z gryla i ściemie szybek :tongue4:

ja za te boczki to bym chyba za jaja powiesił :disgust: :disgust:

Opublikowano

Ale pojechaliście po jego aucie, ale niestety to prawda co napisali. Dziwna sztuka. Sprawdziłeś dobrze auto przed kupnem??

Opublikowano

Kopic nie łam się, oni tak zawsze... :> Daj większe koło i lekką glebę i z zewnątrz będzie kox :> Ale co do silnika to niesławny BLB widzę. Obyś jeździł bezawaryjnie.

:gwizdanie:

Kopic! Nie martw się! Zmienisz środeczek i będzie cool bo ktoś przesadził z tą tapicerką! :disgust: Co do silnika to rzyczę bezawaryjności i jak najszybciej go sprzawdź i poczytaj o właśnie tych jednostkach. Ale nie stresuj się tak zaraz na maxa. Jest sporo ludzi, którzy jeżdżą z tymi silniczkami i jest OK - m.in. JA. :kox:

Co do planów to jakiś wirusik, niżej autko, większa fela... :evil:

Ale pojechaliście po jego aucie, ale niestety to prawda co napisali.

Ty nie pojechałeś. :naughty:

Skora nieori??

Bieniek jaki dyplomata... :wink4:
Opublikowano

No to chłopaka podbudowali. Pewnie pojawił się ostatni raz.

Oby BLB jeździł jak najdłużej, chociaż każdy już tu wie że z 1,9TDI pod względem bezawaryjności BLB nie ma szans.

No i jak bęzdziesz miał wolną kasę to zmień te boczki (może niekoniecznie na ori, ale niech ktoś solidnie to obszyje)

Oprócz silnika i boczków bym nic nie zmieniał.

Szyb też bym nie przyciemniał to nie auto dla pseudo gangstera. Dla takich osób wymyślono czarne BMW z ciemnymi szybami, światłami Angels no i dres Adidasa.

Jak już się uprzesz na ciemne szyby to zrób to delikatnie (w sensie minimum ile tylko się da)

Opublikowano

z zewnątrz w miarę :good: ale środek tak jak inni zauważyli :thumbdown: może auto popowodziowe :mysli:

z modów to powrót do normalnej tapicerki i może jakieś springi obniżające

Opublikowano

z zewnątrz brak obniżenia

tylna dokładka zderzaka nie s-line ,zawiecha zwykła,chyba rezany ten zewnętrzny s-line :mysli:

tylna dokładka jest ori, tylko że silnik nie poniżej 170KM więc ma dwie rurki razem a nie po bokach.

co do zmian to:

poprawka skórki na boczkach

zawias od S-line -20

felga kwestia gustu, uważam że 18 jest optymalne

a na deser ci powiem że najlepszy kolor do B7 ostatnio takiego widziałem w RS4 no cuudo![br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 12:33_________________________________________________p.s. b7 S-line miały w opcji zawias... niestety to nie b6 gdzie Sline były 3 pakiety i sie wybierało co sie chce w kompletach.

szczególnie na końcówce - modelowy 2007 miały tylko jeden Sline - gdzie zawias był 1BA i tyle.

Opublikowano

p.s. b7 S-line miały w opcji zawias... niestety to nie b6 gdzie Sline były 3 pakiety i sie wybierało co sie chce w kompletach.

szczególnie na końcówce - modelowy 2007 miały tylko jeden Sline - gdzie zawias był 1BA i tyle.

w sumie nie wiadomo o co autor miał na myśli

A tylna dokładka zderzaka na pewno nie jest S-line

Opublikowano

tylna dokładka jest ori, tylko że silnik nie poniżej 170KM więc ma dwie rurki razem a nie po bokach.

powiedział co wiedział :polew:

tu masz zderzak z dokładką s-line na rury po jednej stronie :cool1:

29878965.jpg

a tu nie s-line,widzisz różnicę?

qw2.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.