Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brzydkie nadkole, POMOCY.


Q3KinG

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno kupilem moja audice i wlasnie ostatnio wymienialem pompke do spryskiwaczy, bo byla popsuta i zauwazylem "cos".

Moje autko jest po wypadku (bylo uderzone w lewy blotnik), a teraz juz wiem ze jest bardzo brzydko zrobione. Ale dowiedzialem sie tego po zdjeciu lewego nadkola.

Powiedzcie co tu powinno byc? Lub jak to powinno byc zrobione? Co teraz mozna z tym zrobic? Dorzucam zdjecie, zaznaczylem na czerwono interesujacy fragment. Zdjec mam duzo lecz wrzuce jedno, jesli ktos bedzie chcial inne to tez moge podeslac?

Pomozcie

pict00031ya4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele widac po tym zdjęciu ale chyba brakuje tam jakiejś śrubki.

Powiem ci jedno - tarcze masz do wymiany ;) nie wierzysz to zmierz ich grubość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze? One sa tylko troszke starte, moze ze 2mm.

Wlasnie nie wiem czy powinna byc tam srobka, czy cos innego. Bo srobki to tam sie nie przykreci bo tego sie nie dociagnie. Moze tam powinno byc jakies lozysko?

pict00041bq7.th.jpg

pict00051qs4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak jakby brakowało tam jakiegoś łacznika, mało tego albo ja jestem slepy albo to robił ślepy spawacz, lub zalali to tak paskudnie gumą (konserwacją) lepiej jedź z tym do mechnika niech ci to zrobią wygląda mi to na element trzymający przód w sztywności. zj**#$%^ :rant: to strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe zdjęcia.

pict00021au8.th.jpg

pict00061pp1.th.jpg

Moze ktos rozbieral nadkole i przypomni mu sie co tam powinno byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm moze to jest tylko w b6??[br]Dopisany: 22 Sierpień 2007, 21:19 _________________________________________________

Hmmm ja tez nie mam tam tej śruby!!! :shocked:

Co to znaczy ze masz miejsce na srube, a jej nie ma? Czy nie masz wogole miejsca na nia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba w etce sprawdzić!!

To jak dowiesz sie czegos to daj znac.

Ja jutro rozbiore chyba drugie nadkole i zobacze czy tam jest czy jej nie ma (w drugim nadkolu chyba nic nie bylo grzebane - oby). I tez oczywiscie napisze rezultaty na forum.

PS. Dowiedzialem sie od mechanika zaufanego, ze tam powinna byc sruba. Ta poduszka co ja widac na zdjeciu podtrzymuje skrzynie biegow. Zeby nie wypadla przy jakiejs wiekszej dziurze lub przy wiekszym podskoku.

Dziwne ze u Ciebie tez nie ma tam sruby.

Czekamy do jutra, zobaczymy czego zdolamy sie jutro dowiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wcale nie śruby brakuje tylko jakiejś gumki łączącej którą wytrzepało w czasie jazdy.

Co do tarcz - są do wymiany!!! ale poczekaj jak się będą klocki kończyły wtedy w komplecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie z ciekawości zaglądałem w to miejsce dzisiaj i też pusto :D chyba tak ma być albo mechaniory coś nam powyciągali :polew: :polew: :polew: może w etce niech ktoś sprawdzi :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest ta etca? Sorki jestem jeszcze nie doswiadczonym userem na tym forum.

W moim drugin nadkolu tez nic tam nie ma. Dziwne. Widocznie to tak musi byc. Dziwi mnie to troszke.

Bo te cztery kuleczka :audi: cos znacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ETKA - Elektronisch Teil KAtalog bodajże program używany w salonach Audi,VW,Seat,Skoda do identyfikacji i zamawiania części zamiennych. Nic tam nie ma w tym miejscu, także na rysunku w "Sam naprawiam..." str. 149. To mogą być otwory montażowe używane w fabryce do pasowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...