Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Soft-car

Opublikowano
330km&520Nm:kox::kox::kox::kox:

Zoltar bedzie pisał nowy,czy zostawiasz?

Opublikowano
  • Autor
330km&520Nm:kox::kox::kox::kox:

Zoltar bedzie pisał nowy,czy zostawiasz?

Ma zobaczyc dokladnie co to jest.Narazie zostalo.

Opublikowano

Grubo

Opublikowano
330km&520Nm:kox::kox::kox::kox:

Ja na tym sofcie miałem raz 311KM a raz 321KM:eusathink:

Jaką oni mają hamownie? Dynometa?

Opublikowano
  • Autor

Robilismy okolo 10 pomiarów.

Rozbieżność była na poziomie 2KM.

Hamownia drogowa,ktorej wykresy pokrywaja sie praktycznie z wynikami z MAHA.

Warunki były idealnie.

Prosta ja stół droga.

Opublikowano
Robilismy okolo 10 pomiarów.

Rozbieżność była na poziomie 2KM.

Hamownia drogowa,ktorej wykresy pokrywaja sie praktycznie z wynikami z MAHA.

Warunki były idealnie.

Prosta ja stół droga.

Tutaj bym polemizował:wink:

To jest loteria. Raz się uda a raz nie. Widziałem różnice 10-20KM. Nie macie tam gdzieś MAHA?

Opublikowano
  • Autor

Mierzone zawsze na tej samej drodze.

I stad to porownanie.

Mamy w okolicy,musze podjechac.

---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:45 ----------

Zawyżać raczej nei zawyza,bo moje 2.5 pokazalo 166km po sofcie:grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

Jedź na MAHA. WYdasz troche więcej ale przynajmniej będziesz miał pewność. Sporo wyszło na tym sportecu ale może masz jakiegoś bonusa w serii:wink:

Opublikowano
  • Autor

Bubus kto jak kto,ale Ty chyba nie powinienes kwestionowac wyniku :grin::grin::grin:

Opublikowano
Jedź na MAHA. WYdasz troche więcej ale przynajmniej będziesz miał pewność. Sporo wyszło na tym sportecu ale może masz jakiegoś bonusa w serii:wink:

Buba,u siebie masz cos wiecej dubniete,czy tez sam soft,u Ciebie wyszło 352,a u bienka nie wierzysz w 330?

Opublikowano

Ja mam przynajmniej wynik z MAHA :naughty: A widziałem setup podobny do mojego na 380kuni:naughty:

Ja go nie kwestionuje. Trzymam kciuki za to żebyś miał nawet 400. Mówie tylko że dyno nie jest dobrym wyznacznikiem prawdziwej mocy i każdy Ci to powie. MAHA prawdę powie bo tego jej oszukasz:decayed:

---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ----------

Jedź na MAHA. WYdasz troche więcej ale przynajmniej będziesz miał pewność. Sporo wyszło na tym sportecu ale może masz jakiegoś bonusa w serii:wink:

Buba,u siebie masz cos wiecej dubniete,czy tez sam soft,u Ciebie wyszło 352,a u bienka nie wierzysz w 330?

on ma gotowca ja mam soft robiony od nowa a to spora różnica:wink:

Opublikowano

ale golas.. nawet RNS-E nie ma :thumbdown:

żart oczywiście :decayed: fajnie wygląda, czekam na wynik z hamowni :good:

Opublikowano
Ja na tym sofcie miałem raz 311KM a raz 321KM:eusathink:

Przeciez u Ciebie na tym sofcie tez podobno wyszlo (z tego co pamietam) 330km i 460nm.

Opublikowano

Tomek daj znać jak będziesz chciał jechać na MAHA,

wybierzemy się razem, jestem ciekawy ile mi wypluje na 1,5bara

Opublikowano
Ja na tym sofcie miałem raz 311KM a raz 321KM:eusathink:

Przeciez u Ciebie na tym sofcie tez podobno wyszlo (z tego co pamietam) 330km i 460nm.

u mnie na dynomecie wyszło 302/415

nie pamiętam pierwszego pomiaru na maha ale było coś +-320

Opublikowano
  • Autor

Jak ogarne to podjade dzisiaj na maha.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

W trój-wsi jest Maha ? Gdzie ?

Opublikowano

Comsport otworzył oddział koło pruszcza

Opublikowano
  • Autor

Musze dobrZe zważyć auto. Maha pokazała 298 i 485nm co wg nich i tak jest dobrym wynikiem. Trzeba indiwidualne strojenie zrobic :))

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.