Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Max prędkość 160 km/h

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a czy przez zawalony filtr paliwa autko moze wiecej palic????

Jak Ci moze wiecej palic jak paliwa nie dostaje??? Pomysl troche logicznie...

Opublikowano

Sprawdź filtr powietrza. W X17DT (silnik 1.7 Isuzu) przez zabrudzony filtr kiedyś pojechałem na równym 150...a katalogowo powinień 175 km/h w VB.

Pozdr.

Opublikowano
  • Autor

Dopiero co kupiłem moją A4 , więc pierwsze co zrobiłem to wymiana wszystkich filtrów i oleju :)

Opublikowano

kolega mial kiedys takie cos w seacie (110km) przy predkosci 140(rowno) odcinalo moc i auto nie pojechalo wiecej, to bylo jakies ograniczenie elektroniczne (niefabryczne) jak to zrobil to od razu 200 :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Miałem tez takie coś i okazało się, że filtr paiwa oraz powietrza był zasyfiony, po tym auto odzyskalo vigor :)

Opublikowano
  • Autor

miałem wymieniane filtry razem z olejem :)

Opublikowano

nie czarujmy się, z tym silnikiem co masz to już jest max prędkość

wiem bo mam ten sam silnik i nie jechałem więcej niż 160

ostatnio śmigałem prawie 190km/h wedlug budzika...z tym że mam podejrzenie że szwaby cos mieszali z mocą
Opublikowano

nie czarujmy się, z tym silnikiem co masz to już jest max prędkość

wiem bo mam ten sam silnik i nie jechałem więcej niż 160

ostatnio śmigałem prawie 190km/h wedlug budzika...z tym że mam podejrzenie że szwaby cos mieszali z mocą

186 kmph ma zdrowe AHU w serii wiec licznikowe 190 kmph osiaga sie bez zadnego grzebania w silniku.

Opublikowano

nie czarujmy się, z tym silnikiem co masz to już jest max prędkość

wiem bo mam ten sam silnik i nie jechałem więcej niż 160

ostatnio śmigałem prawie 190km/h wedlug budzika...z tym że mam podejrzenie że szwaby cos mieszali z mocą

186 kmph ma zdrowe AHU w serii wiec licznikowe 190 kmph osiaga sie bez zadnego grzebania w silniku.

to nie jedyny powód podejrzeń :wink4: np.spalanie wyjątkowo niskie (5,5 L/100km w mieście,za pierwszym razem obliczyłem 5,6)
Opublikowano
spalanie wyjątkowo niskie (5,5 L/100km w mieście,za pierwszym razem obliczyłem 5,6)

chcesz mocy trzeba podlać paliwem... w drugą stronę to nie działa, na samym powietrzu nie pojedzie :gwizdanie:

Opublikowano

kiedyś podjade na hamownie to się okaże czy seria :hi:

Opublikowano

obroty około 4000 o ile dobrze pamiętam, i na każdym biegu, po prostu przy tej prędkości tak jak by odcinało zapłon (jak przy fabrycznych odcięciach)[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 21:23_________________________________________________nie szarpie, nie dusi się po prostu odcina do zejścia poniżej 160

I to juz sie nie zgadza,bo w 1Z przy 160km/h jest rowne 3.500tyś obrotow co do kreseczki.

Opublikowano
  • Autor

bardzo możliwe że około 3500 nie pamiętam dokładnie, rzadko bez dzieciaka jadę po za wawę więc mało pomykam z takimi prędkościami :), co do spalania to rzeczywiście jest niskie wyszło mi 6,8 l gdzie 80 % miasto (wawka) 20% trasa (dwa pasy, średnia 120/130 km/h)

Opublikowano

co do spalania to rzeczywiście jest niskie wyszło mi 6,8 l gdzie 80 % miasto (wawka) 20% trasa (dwa pasy, średnia 120/130 km/h)

po zimie wymieniałem turbo,pompę paliwa,szklanki,uszczelki,filtry itd to moze to ma wpływ na niskie spalanie....ale i tak dużo mnie mi wychodzi niż w danych technicznych podają :mysli:
Opublikowano
  • Autor

hehe to źle?? :) mi to pasi :)

Opublikowano

hehe to źle?? :) mi to pasi :)

nie no ciesze się bardzo :kox:
Opublikowano
  • Autor

Bardziej mnie interesuje czy to blokada audi czy ktoś wcześniej sam coś zmajstrował.

Opublikowano

Bardziej mnie interesuje czy to blokada audi czy ktoś wcześniej sam coś zmajstrował.

autko przyjechało z Germany i podejrzewam że tam coś było majstrowane
Opublikowano
  • Autor

przyjechało z niemców + ostatni właściciel to mechanior

Opublikowano

Moj 1Z lecial 170.A powiem wam ze szedl jak rakieta,110 nie mialy szans.I raczej to byla seria.Tyle ze jezdzil na oleju 5w40 paliwo BP ULTIMATE.Filtry na czas itp

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.