Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Coming/leaving home

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czytając to zacząłem się zastanawiać...

jeżeli zaprojektował bym urządzenie które działało by w sposób opisany poniżej i kosztowało 50zł, to czy ktoś był chętny je kupić?

sterownik świateł wewnętrznych (podświetlających nogi pasażerów, oraz kierowcy) i zewnętrznych (zapalanie się świateł zamontowanych w drzwiach w celu doświetlenia wyjścia z auta

urządzenie posiadało by 4 niezależne tory (do każdych drzwi)

po otwarciu danych drzwi zapalało by ładnym rozjaśnieniem podświetlanie nóg i zapalało światła w drzwiach (można np ledy zamontować na dole), a po zamknięciu drzwi gasiło by płynnie podświetlenie nóg, oraz światło w drzwiach

do tylnych siedzeń potrzeba by było zamontować diody lub inne źródło światła pod fotele kierowcy i pasażera

Opublikowano

jeżeli zaprojektował bym urządzenie które działało by w sposób opisany poniżej i kosztowało 50zł, to czy ktoś był chętny je kupić?

biore na 100% :good:
Opublikowano

Jak macie kupy to trzeba psa wychować :naughty:przez tyle lat mieszkacie i nie znacie ścieżki do chałupy- bez urazy .

Opublikowano

Jak macie kupy to trzeba psa wychować :naughty:przez tyle lat mieszkacie i nie znacie ścieżki do chałupy- bez urazy .

:polew:

Opublikowano

Jak macie kupy to trzeba psa wychować :naughty:przez tyle lat mieszkacie i nie znacie ścieżki do chałupy- bez urazy .

jak nie masz nic mądżejszego do pisania to się nie udzielaj...chyba że zbierasz posty kij wie po co

a jak już piszesz coś to na temat :thumbdown:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 20:45_________________________________________________

A dlaczego niechcesz wyrezać sobie od spodu otwartych drzwi w tapicerce oświetlenia tak jak jest to w A6 zrobione, lampki z zewnatrz nie widać funkcje swoją spełnia w 100%, a w twoim przypadku taka tasma led przyczepiona gdzieś pod progiem będzie narażona na uszkodzenia noi do tego nie do końca bedzie oświetlać miejsce na którym ci zalezy, bedzie bardziej to wyglądąło jak podświetlenie neonem podwozia :thumbdown:

:good:

albo jak choinka :polew:

Jak macie kupy to trzeba psa wychować :naughty:przez tyle lat mieszkacie i nie znacie ścieżki do chałupy- bez urazy .

:polew:

Dropsone tez się się napocił w temacie :thumbdown:
Opublikowano

po co sie pocic jak juz wszystko jest napisane, biorac pod uwage ze masz czerwone lampki w dzwiach, to roboty z dolozeniem dodatkowych bialych lampek od spodu praktycznie masz tyle co nic... no ale jak chcesz robic choinke to twoja sprawa, a co do wypowiedzi gniady79 to nie moglem sie powstrzymac :polew:

Opublikowano

po co sie pocic jak juz wszystko jest napisane, biorac pod uwage ze masz czerwone lampki w dzwiach, to roboty z dolozeniem dodatkowych bialych lampek od spodu praktycznie masz tyle co nic... no ale jak chcesz robic choinke to twoja sprawa, a co do wypowiedzi gniady79 to nie moglem sie powstrzymac :polew:

spoko...mimo wszystko masz mój szacun i podziw (jako mistrz rezania) :good:

ale lubie ład i skład :cool1:

Opublikowano

czytając to zacząłem się zastanawiać...

jeżeli zaprojektował bym urządzenie które działało by w sposób opisany poniżej i kosztowało 50zł, to czy ktoś był chętny je kupić?

sterownik świateł wewnętrznych (podświetlających nogi pasażerów, oraz kierowcy) i zewnętrznych (zapalanie się świateł zamontowanych w drzwiach w celu doświetlenia wyjścia z auta

urządzenie posiadało by 4 niezależne tory (do każdych drzwi)

po otwarciu danych drzwi zapalało by ładnym rozjaśnieniem podświetlanie nóg i zapalało światła w drzwiach (można np ledy zamontować na dole), a po zamknięciu drzwi gasiło by płynnie podświetlenie nóg, oraz światło w drzwiach

do tylnych siedzeń potrzeba by było zamontować diody lub inne źródło światła pod fotele kierowcy i pasażera

według mnie to troszkę bez sensu bo jak otworzysz drzwi to i tak się się zaświeci nawet bez sterownika ale to tylko moje zdanie

Opublikowano

tak, ale świecenie będzie 0/1, a sterownik zapewnił by płynne zapalenie i płynne zgaszenie np po 2 sekundach od zamknięcia drzwi

Opublikowano

tak, ale świecenie będzie 0/1, a sterownik zapewnił by płynne zapalenie i płynne zgaszenie np po 2 sekundach od zamknięcia drzwi

chyba że tak

Opublikowano

tak, ale świecenie będzie 0/1, a sterownik zapewnił by płynne zapalenie i płynne zgaszenie np po 2 sekundach od zamknięcia drzwi

rezaj rezaj kolego :good: ....czekam :naughty:
Opublikowano

Miał być żart - nie wyszło :notworthy:

Opublikowano

karbonek a ten twoj uklad mialby byc na kazde drzwi osobno? (np otwierajac drzwi kierowcy zapali sie tylko podswietlenie nog kierowcy i swiatelka w dzwiach kierowcy?)

Opublikowano

karbonek a ten twoj uklad mialby byc na kazde drzwi osobno? (np otwierajac drzwi kierowcy zapali sie tylko podswietlenie nog kierowcy i swiatelka w dzwiach kierowcy?)

zainteresowany choinką?? :naughty:
Opublikowano

karbonek a ten twoj uklad mialby byc na kazde drzwi osobno? (np otwierajac drzwi kierowcy zapali sie tylko podswietlenie nog kierowcy i swiatelka w dzwiach kierowcy?)

zainteresowany choinką?? :naughty:

nie, raczej ciekawy co bedzie sterowalo zapalaniem lampek

Opublikowano

karbonek a ten twoj uklad mialby byc na kazde drzwi osobno? (np otwierajac drzwi kierowcy zapali sie tylko podswietlenie nog kierowcy i swiatelka w dzwiach kierowcy?)

zainteresowany choinką?? :naughty:

nie, raczej ciekawy co bedzie sterowalo zapalaniem lampek

to lepiej mi audio do końca zrezaj Dropsone bo nie mogę tego ogarnąć nawet ze schematem od radia :embarrassed:

a na wrzesień na zlot chciałbym mieć już zrobione :naughty:

Opublikowano

mój układ sterował by każdymi drzwiami osobno, już prototyp zrobiłem ;-)

układ będzie posiadał przełącznik dip-switch, którym będzie można ustawić czas zapalania/gaszenia podświetlania, oraz opóźnieniem - np 2s po zamknięciu drzwi dane podświetlenie zacznie się ściemniać

aby opłacało mi się to zrobić na większą skalę musi być min 10 chętnych, ponieważ same płytki drukowane będą kosztowały ponad 200zł za 10 sztuk

Opublikowano

mój układ sterował by każdymi drzwiami osobno, już prototyp zrobiłem ;-)

układ będzie posiadał przełącznik dip-switch, którym będzie można ustawić czas zapalania/gaszenia podświetlania, oraz opóźnieniem - np 2s po zamknięciu drzwi dane podświetlenie zacznie się ściemniać

aby opłacało mi się to zrobić na większą skalę musi być min 10 chętnych, ponieważ same płytki drukowane będą kosztowały ponad 200zł za 10 sztuk

ja mógłbym wziąć :gwizdanie:

Opublikowano

to już 2 osoby, ze mną 3, potrzebne jest jeszcze 7 :decayed:

Opublikowano

to już 2 osoby, ze mną 3, potrzebne jest jeszcze 7 :decayed:

może by tak porozsyłać ogłoszenie po regionalnych wątkach?? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.