Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koniec z akcyzą na samochody :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi tam ryba ja zapłaciłem 30 zł akcyzy za audi :tongue4:

jesli to bylo kiedy urzad celny naliczal akcyze z umowy to nie masz sie czym chwalic :decayed:

Opublikowano

Mi tam ryba ja zapłaciłem 30 zł akcyzy za audi :tongue4:

Bądź cfaniak i sprowadź mi teraz jakieś 3,0 TDI z akcyzą 30 zł :decayed:

Opublikowano

Mi tam ryba ja zapłaciłem 30 zł akcyzy za audi :tongue4:

jesli to bylo kiedy urzad celny naliczal akcyze z umowy to nie masz sie czym chwalic :decayed:

dokladnie, wtedy byly trooche inne czasy

Opublikowano

ja wczoraj placilem akcyze za focusa tddi 2001r.

kupilem go za 1700E i tyle tez wpisalem na umowie i wyszlo 208zl akcyzy, a oni wzieli ze swojej wyceny i naliczyli 345zł z kara juz

sami prowokuja do tego, aby pisac lewe umowy

nastepnym razem jak jeszcze nie zlikwiduja akcyzy to bede umowe kupna przy nich pisal i spytam sie ich czy bedzie ktos chetny na podrobienie podpisu Niemca

Opublikowano

ja wczoraj placilem akcyze za focusa tddi 2001r.

kupilem go za 1700E i tyle tez wpisalem na umowie i wyszlo 208zl akcyzy, a oni wzieli ze swojej wyceny i naliczyli 345zł z kara juz

sami prowokuja do tego, aby pisac lewe umowy

nastepnym razem jak jeszcze nie zlikwiduja akcyzy to bede umowe kupna przy nich pisal i spytam sie ich czy bedzie ktos chetny na podrobienie podpisu Niemca

wartość transakcyjna nie jest ważna. Akcyza naliczana jest od średniej wartości rynkowej auta pobranej z Eurotaxu. Możesz przy nich podpisywać sobie co chcesz.

Opublikowano

czyli w najbliższym czasie akcyza na sprowadzane auta nadal obwiązuje :mysli:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem, ja generalnie w większości nie rozumiem tego co tam jest napisane :polew: tzn wydaje mi się, że jeśli w ciągu 30 dni od daty na fakturze/umowie nie załatwi się wszystkich formalności to trzeba płacić akcyzę... ale może źle to zrozumiałem :mysli:

Opublikowano

no ja też nie bardzo to rozumiem :decayed: :decayed:

trzeba kogoś, kto przełoży to na język polski :tongue4:

Opublikowano

Byłem wczoraj w UC i akcyza dalej ta sama do 2000cm3 3,1% ,a powyżej 2000cm3 18,6% :kwasny:

Opublikowano

no i dobrze, a wprowadza jakis podatek ekologiczny to trzeba bedzie yarisy/micry/fabie itp. kupowac

p.s. a zreszta na co Wy liczyliscie, ze zlikwiduja calkowicie akcyze i nie zastapia tego niczym ? haha

Opublikowano
  • Autor

i d*pa blada :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Dzwonić do Hamasu albo do Hezbolahu :decayed:. I wszystko zaczyna się od nowa...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.