Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zegar radiowy w Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie zmieniłem pierwszy post aby była jasnosc z Zegarem Radiowym :hi:

FOTY i opis od Bartka :wink:

Co tam jeszcze dodac ?

Opublikowano

Co tam jeszcze dodac ?

rozpiska pinów licznik-moduł by sie przydała:wink: jest na którejs stronie:naughty:

Opublikowano
...Co tam jeszcze dodac ?

Można by ten pierwszy post zrobić jako "zwijak", bo inaczej na każdej stronie tego wątku otwiera się on w pełnej okazałości i trzeba sporo przewijać żeby czytać kolejne odpowiedzi.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano
A teraz ?

Jak dla mnie - jest OK

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano
A teraz ?

lepiej być nie mogło :thumbup1:

Opublikowano

4B0919145B ceny ok 30zł

8K0 919 145A ceny ok 80zł różnica cenowa jest, ale przełożenie pomiędzy jednym a drugim do ori instalacji zegarka jest p&p ta sama wtyczka itp???

Opublikowano

to samo :wink:

tylko weź pod uwagę biggman kupił 2 sztuki po 4- pln chyba do tego przesyłką no to masz 100 i oba nie działały

a zamówił sobie i mi po około 80 pln i działa za każdym raxzem :wink:

Opublikowano

dokładnie tak było :wink:

Opublikowano

dokładnie w ASO za 4B0919145B chcą 190 wiec nie ma nad czym sie zastanawiac

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
dokładnie w ASO za 4B0919145B chcą 190 wiec nie ma nad czym sie zastanawiac

tyle to chcą za 8K0 919 145A

za 4B0919145B 169.78zł

Teraz pytanie czy warto inwestować w 8K0 skoro 4B0 jest tańszy. I to ceny ASO. więc 24m gwarancji na oba.

Opublikowano
dokładnie w ASO za 4B0919145B chcą 190 wiec nie ma nad czym sie zastanawiac

tyle to chcą za 8K0 919 145A

za 4B0919145B 169.78zł

Teraz pytanie czy warto inwestować w 8K0 skoro 4B0 jest tańszy. I to ceny ASO. więc 24m gwarancji na oba.

ja kupiłem z allegro za 70 pln i działa 8K0

a miałem 3 sztuki 4B0 i żaden nie zadziałał

Opublikowano

podałem nr 4B0919145B w odpowiedzi uzyskałem 190pln aso audi vw sopot

Opublikowano

no i ja zacząłem walkę z zegarkiem.

Mam pytanie: Ma ktoś może schemat podłączenia anteny z licznikiem ??? wiem że nie mam napięcia w kabelkach które idą do anteny. Antena=moduł są u mnie nowe z aso.

Aktywacja vag + bezpiecznik 15 wyciągnięty i dalej nic.

Ale jak nie ma napięcia to działać nie będzie.

Opublikowano

Zegar radiowy

Pin 1 licznik do pin 1 modul

Pin 2 licznik do pin 3 modul

Pin 4 licznik do pin 2 modul

Opublikowano
Zegar radiowy

Pin 1 licznik do pin 1 modul

Pin 2 licznik do pin 3 modul

Pin 4 licznik do pin 2 modul

Bardzo dziękuję nie zauważyłem opisów z pinami.

Opublikowano

Koledzy. Ja również nie mam zegarka. Na pewno do tego kiedyś dojdę jak tylko czas pozwoli i kasę odłożę. Zawsze są inne wydatki i nawet 100zł człowiekowi nie zostanie. Ale z każdym miesiącem po mału, po mału coś się zrobi, naprawi, wymieni.

Chcę zapytać czy te wasze nie działające czujniki, które macie w rękach - możecie rozebrać? Czy da się je rozebrać? Czy są zalane żywicą? Może gdyby się dało rozebrać to i naprawiłoby się. Przelutowało. Kwarca zmieniło.

Opublikowano

Nie rozbieralny jest

Opublikowano

Ja w robocie projektuję elektronikę a później ona jest zalewana zalewą chemoutwardzalną, która zaczyna się kruszyć jak się ją podgrzeje do około 100st.C, np. za pomocą opalarki takiej z gorącym powietrzem. Podejrzewam, że we wszystkich tych modułach kwarce siadają. Mają rozrzut +- 40% swojej znamionowej częstotliwości i dlatego raz działają a raz nie. Jeśli tam jest oczywiście kwarc. Coś musi na pewno być, bo układ do działania wykorzystuje trzy szyny. Masa, zasilanie i transmisję względem szyny masy. Więc albo jest zewnętrzny kwarc, który się rozjeżdża od wilgoci i temp. albo jest kwarc uruchomiony w samym uP (mikroprocesorze). Wówczas przy tym drugim rozwiązaniu, że kwarc ustawiany w uP, to wówczas nie kwarc byłby elementem newralgicznym. Może jakaś pojemność.

Może ktoś rozebrałby choćby kawałek tego ustrojstwa jak ma niedziałający. Zagrzać i spróbować delikatnie śrubokrętem kruszyć tą żywicę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.