Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zmiana radia na 2din


oloxx

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam zapytanie dotyczące zmiany fabrycznego radia w B6 (cencert CD) na radio 2din

kosz 2din już kupiłem, przymierzam się do jego zmiany w najbliższym czasie, ramka do radia 2din też już zamówiłem

co do radia, planuje kupić radyjko co ma tył taki

c7cA9.jpg

czy będzie ono bez problemów pasować bez problemów (chodzi o kości itp)?

w razie czego jakie kości lub przejściówki musiałbym kupić aby to ładnie hulało??

z góry dzięki za pomoc

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tam że troszkę będziesz miał roboty tu już kostki iso 2 są na tym radiu .A najlepiej jak byś dał rozpiskę z tego radia wyjść bo napewno na fisie nie będziesz miał wyświetlania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszukuję kosz 2din. Gdzie kupiłeś i ile zapłaciłeś? Bardzo ciężko znaleźć!

W ASO nie kosztuje zbyt drogo. Na wtornym ciezko, ale pogadaj z czaki22 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosz starczy tylku musisz jeszcze tunel wyciąć. Wejdź sobie w temat w dziale warsztat i tam jest opis montażu RNS-e to robisz tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki. Powiedzcie mi lub foto jakie wejścia powinno mieć radio, żeby było widoczne na fisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego fis to niejest kwestia wejścia tylko sposobu porozumiewania radio-> fis w b6 masz can ja miałem alpina i rzekomo był do niego adapter ale nawet ich dystrybutor nie wiedział jaki będzie pasować.

---

- Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak założę ori radio z dyżym wyświetlaczem (DVD) to na fisie będzie widoczne, czy posiadam takie okablowanie jakie będzie potrzebne do montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak założę ori radio z dyżym wyświetlaczem (DVD) to na fisie będzie widoczne, czy posiadam takie okablowanie jakie będzie potrzebne do montażu.

Napisz co chcesz założyć?

RNS-E będzie działało RNS-D po zamontowaniu tunera TMC będzie działało normalne podpięcie do fis nie działa.

Zwykłe ori radia audi działają.

O innych markowych modeli z wyjściem na fabryczny wyświetlacz podobno są adaptery ale w Audi A4 B6 jeszcze się z takim nie spotkałem.

Sam przerabiałem przez rok temat alpine i dałem sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co lepiej zagra pioneer avic f900bt czy kenwood ddx4028bt?? Jeśli nie sprzedam felg to dam je bratu na urodziny ale jeśli bym sprzedał to myślałem o radyjku. Kiedyś tam miałem pioneera i ładnie grał ale podobno kenwood lepiej gra. Chodzi mi najwięcej o to, żeby miało filtry dolno i górno przepustowe na skrzynie basową i głośnik. Kenwood ma takie coś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak założę ori radio z dyżym wyświetlaczem (DVD) to na fisie będzie widoczne, czy posiadam takie okablowanie jakie będzie potrzebne do montażu.

Napisz co chcesz założyć?

RNS-E będzie działało RNS-D po zamontowaniu tunera TMC będzie działało normalne podpięcie do fis nie działa.

Zwykłe ori radia audi działają.

O innych markowych modeli z wyjściem na fabryczny wyświetlacz podobno są adaptery ale w Audi A4 B6 jeszcze się z takim nie spotkałem.

Sam przerabiałem przez rok temat alpine i dałem sobie spokój.

kolego nie znam się na tym :thumbdown: ale chciałem coś z dużym wyświetlaczem i żeby fajnie grało coś wyświetlało (navi,może jakieś filmiki) w przyszłości kamera cofania. Kupiłem A4 bez ori tylko jakieś "made in china".Sorry, ale gdybym się na tym znał lub miał się kogoś zapytać to bym nie pisał. A wydać kasę i tego nie używać :thumbdown: bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...