Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Odwrócona 4 na tylniej klapie


dziadzik

Rekomendowane odpowiedzi

ja to bym ten napis calkiem usunął, no moze tylko :audi: zostawil, widzialem juz pare takich :a4fan: i calkiem calkiem sie to prezentuje :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co do klejenia listew progowych to jesli nie chce ci sie bawić za dużo w to to proponuje podjechac do warsztatu gdzie wymieniaja szyby, ja tak zrobilem, nic nie chcieli za to bo gośc wklejając komuś szybe poprostu wcisnoł troche kleju na listwe ( wczesniej przejechaljakims odtluszczaczem) i docisnoł i przykleił jeszce taśmą szarą żeby chwile przeschło z dociskiem...dołsownie 10 min i juz jechałem do domu z przyklejoną listwa, rano na drugi dzień odkleiłem szarą tasme i nic trzyma jak złoto...

P.S: przypominam sobie z resztą z czasów jak pracowałem w servisie, że dużo rzeczy sie kleiło na klej do szyb i bardzo dobrz to trzyma...pozdrawiam

uzupełniamy profil bo jak nie to kropeczka - alv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odwroconą czworke mialy audi zsilnikiem benzynowym z turbina

bynajmniej tak slyszalem moj zanjomy tak mial

Co Ty piszesz,ktos Ci niezłą jazde zrobił i tyle.Komuś się tak przykleiło i już,ew. ktoś tak chciał i tak ma. Zaraz sobie walne czwórke do góry nogami i bedę mówił ze mam Bi Turbo,uwierzysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopie szkoda tylko tego tematu zakladac :polew: Nie moge sie powstrzymac. Prawdopodobnie klapa malowana byla i sie ktos zachwial przy przyklejaniu znaczka.

odwroconą czworke mialy audi zsilnikiem benzynowym z turbina

bynajmniej tak slyszalem moj zanjomy tak mial

:polew: Co wy ludzie jaja se z tego forum robicie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie piszcie takich głupot bo to wstyd.Nigdy żadna A4 nie wyjechała z fabryki z odwróconą 4.Jeżeli masz na swoim aucie dziwnie wyglądającą 4 to znaczy , że ktoś przy niej majstrował i tyle.I nie słuchajcie głupot w stylu : ''A4 z silnikiem T benzyna tak miały" bo to są jakieś brednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że wypowiedź Prezesa jest wypowiedzią, która zawiera końcową odpowiedź i nie ma sensu pisać dalej postów.

Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...