Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAB] Było 136 KM, a po Los Rogalos jest ...


Kamyk

Rekomendowane odpowiedzi

ale na jakiej zasadzie przeciez jak robisz program w uzywanym aucie , wiec jak to maja sprawdzic ile tam koni faktycznie jest ?

nie sprawdzają

ta kwestia liczy się tylko przy kupnie nówki - wtedy jest jasno wbite ile masz patatajów

przerobione na własnym przykładzie :wink4:

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to każda modyfikacja jest wpisywana w "brief" i musi mieć TUV dlatego w DE te mody są drogie, osobiście byłem kiedyś w ABT i dostałem taką informację, dokładnie tak samo mówił mój znajomek który rezał Corrado z kompressorem od mesia w Polsce, jak by miał to robić w DE to by musiał w brief wklepać i płacić wyższy podatek - jak by co to mogę to zweryfikować jak teraz to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to każda modyfikacja jest wpisywana w "brief" i musi mieć TUV dlatego w DE te mody są drogie, osobiście byłem kiedyś w ABT i dostałem taką informację, dokładnie tak samo mówił mój znajomek który rezał Corrado z kompressorem od mesia w Polsce, jak by miał to robić w DE to by musiał w brief wklepać i płacić wyższy podatek - jak by co to mogę to zweryfikować jak teraz to wygląda

myślę że to się akurat nie zmieniło - pod względem danych w briefach niemiaszki są bardzo dokładne, także to zapewne jest do teraz tak jak piszesz

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment w CAGB przy obrotach 1750-2500 to 320 Nm i jak widać w serii początek fabryczny ale chwila i moment na poziomie 250Nm

W serii auto musiało już przyzwoicie jeździć chyba że tak drastycznie masa je spowalniała.

Ciekawe jaka różnica jest pomiędzy CAGA i CAGB bo ten pierwszy podchodzi też do Quattro ale niutków mają tyle samo (tyle że CAGA ma 143PS).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment w CAGB przy obrotach 1750-2500 to 320 Nm i jak widać w serii początek fabryczny ale chwila i moment na poziomie 250Nm

W serii auto musiało już przyzwoicie jeździć chyba że tak drastycznie masa je spowalniała.

Ciekawe jaka różnica jest pomiędzy CAGA i CAGB bo ten pierwszy podchodzi też do Quattro ale niutków mają tyle samo (tyle że CAGA ma 143PS).

to prawda - w CAGB je leciutko obcinają ze względu na obciążenia podatkowe

i myślę że auto rzeczywiście było spowalniane przez masę. Jak Witek zauważył ponad półtorej tony to już nie przelewki. To pod pedałem też podobno czuć

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba czas na CAHA ....

już mi mało pod butem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba czas na CAHA ....

już mi mało pod butem :decayed:

A nie mówiłem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu byłem u Witka CAGA wynik 185km 420nm ,kilka dni temu zmieniłem turbawke na CAHA niebawem bede znów w Warszawie,ciekawy jestem wyniku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy te z allegro po około 1400 zł podejdą?

o to chodzi, tak mniej więcej?

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ps - Pixi, nie bądź taki mundry :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coolerek przydałby sie wydajniejszy do wiekszej dmuchawki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj ja miałem taka niespodzianke

[h=3][b8 CAGA] Montaż turbinki CAHA Problem.[/h]Turbinke można wyrwać w lepszej cenie

przejdź do szczegółów

ile i dlaczego tak drogo? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coolerek już jest redukcje,opaski(i plama też jest :facepalm: nie zamówiłem 2szt.rurek alu.57mm ) Dzwoniłem do Witka mówi że spokojnie wystarczy seryjny czyli z literka G (3.0 E) taki kuler.montowany jest w orginalnym CAHA .

Co do ceny turbawki Turbosprężarka Audi A4 8K A5 2.0 TDI 03L145701E (3072148252) - motoAllegro :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kutfa, ale różnica w cenie .... :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem że dobra cena,szukaj na spokojnie mi to troche czasu zajeło .

:kwasny: troche kiepsko że przed strojeniem nie wyrobie z coolerem,rurki w poniedziałek za mówie, wiec montaż na razie odpuszcze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, to na PW napisz, skoroś taki tajemniczy....

i obiecuję, zostanie to między nami ..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...