Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAB] Problem z maskownicą obok zegarów


Rahshy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam odskoczyla mi czesc srebrnej maskownicy obok zegarow (z prawej strony zegarow)

zdjecia:

H4Mi9.jpg

H4ONi.jpg

H4Rhr.jpg

Stwierdzilem ze puscila jedna z "szyn" mocujacych na tej srebrnej maskownicy, musze to po sklejac lub wymienic caly element i tu moje pytanie na czym sie trzyma ta maskownica? wystarczy po podwazac ja troszke i po wyskakuje z zaczepow? czy trzeba bardziej kombinowac?

Dziekuje i pozdrawiam!

[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 12:29_________________________________________________nikt sie tym nie bawil??? :)[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 10:37_________________________________________________up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam b8 (na szczescie) wiec nie pomoge ale nie mozesz z tym jechac do serwisu ? O ile masz gwarancje.Nowe auto za ponad 100 tys do tego audi i takie buble....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwarancja sie skonczyla w kwietniu :P

Pytam sie tylko czy ktos wie (wkoncu to forum a4 ktos powinien wiedziec) jak to jest przymocowane czy tylko na zaczepy w stylu "wypnij/wepnij" czy tez jest to bardziej skomplikowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwarancja sie skonczyla w kwietniu :P

Pytam sie tylko czy ktos wie (wkoncu to forum a4 ktos powinien wiedziec) jak to jest przymocowane czy tylko na zaczepy w stylu "wypnij/wepnij" czy tez jest to bardziej skomplikowane...

raczej na zaczepy bo czegos takiego sie nie klei wiec albo zaczep pekl albo jest miekki i puscil

pozostaje ci albo docsinac ten element mocno na probe albo rozberac co trzeba - ja bym to rozebral i zamocowal raz a dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...