Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Jakie możliwości na VAG


adrian228

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam kabel VAG i chciałbym go w pełni wykorzystywać może jest jakaś instrukcja do programiku jakiegoś, czytałem cos że można programować ale nie wiem, podpiołem pod swoje Audi A4 z 1997 roku i tylko silnik i klima oraz parę innych rzeczy działa czy można więcej np, sprawdzić pompę paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam kabel VAG i chciałbym go w pełni wykorzystywać może jest jakaś instrukcja do programiku jakiegoś, czytałem cos że można programować ale nie wiem, podpiołem pod swoje Audi A4 z 1997 roku i tylko silnik i klima oraz parę innych rzeczy działa czy można więcej np, sprawdzić pompę paliwa.

to poczytaj wiecej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowa odpowiedz .. VIP-ow .. Moderatorów .. itp itd .. .. nic tylko czytaj szukaj .. .. !! ..

żal jak dla mnie .. .. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowa odpowiedz .. VIP-ow .. Moderatorów .. itp itd .. .. nic tylko czytaj szukaj .. .. !! ..

żal jak dla mnie .. .. :thumbdown:

jeśli byłbyś moderatorem,vipem ,albo kimś,kto spędza Tu sporo czasu-natknąłbyś się na takie pytania-conajmniej dwa razy dziennie...po dwóch tygodniach miałbyś dosyć i też proponujesz szukać,z resztą Regulamin jasno określa tego typu sytuację-najpierw szukamy,potem pytamy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowa odpowiedz .. VIP-ow .. Moderatorów .. itp itd .. .. nic tylko czytaj szukaj .. .. !! ..

żal jak dla mnie .. .. :thumbdown:

po dwóch tygodniach miałbyś dosyć

proponuję zmienić pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...