Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Rezaj Ba$ior rezaj. Zrób koniecznie fotostory bo z tego co widziałem nie jest łatwo. Dużo klejenia i szpachlówki będzie :kwasny:

I to jest wyznacznik praedziwego rezacza...a nie rozwiązania plug&play :gwizdanie: :kox::tongue4:

O byłbym zapomniał, powinienem uwzględnić jeszcze trytytki :polew:

Opublikowano

Rezaj Ba$ior rezaj. Zrób koniecznie fotostory bo z tego co widziałem nie jest łatwo. Dużo klejenia i szpachlówki będzie :kwasny:

Szpachla ?? Jaka szpachla...da sie ze 4 kylo sylikonu i bedzie gites :tongue4:

Termin rozpoczecia prac to poczatek lipca - data ukonczenia projektu...jeszcze nie jest znana :blink:

Opublikowano

Cos w tym stylu:

http://www.adsys.com.pl/opaski/opaski_FX.php

ale ja ostatnio zachorowałem na kolorowe :th: :polew:

Rozumiem dziekuje za wyjasnienie.

Narazie nic nie moge wiecej napisac pozatym, ze mam juz komplet sprawnych lamp i jestem psychicznie przygotowany do rezania. Wszystkie niezbedne akcesoria (miejsce pracy, narzedia, rezytory, silikon itp) jada z Niemcow (oprocz garazu :tongue4:) i beda z lipcu na miejscu w Polsce (Mragowo). Przy modzie bedzie pomagal wieloletni pracownik AUDI (Nemcy) oraz absolwent politechniki Nemeckiej (Polak) :polew:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam, jeśli ktoś zastanawia się czy wmontować sobie takie ładne lampki: http://www.allegro.pl/item374720216_lampy_tylne_diodowe_led_audi_a4_00_04_limusin.html

to tutaj na filmiku widać jak one się prezentują:

http://www.youtube.com/watch?v=s9W_kTwKoKU&feature=related

pozdrawiam

PS. przepraszam za dodatkowy wątek wczoraj, ale znalazłem tylko temat do AVANTA :P obiecuje poprawe

Opublikowano

do czarnego to tylko czerwone ledy - na ebay są już nawet z czerwoną obwódką :naughty:

Opublikowano

Witam. Ja chcę takie lampki zamówić, jednak nie mam przekonania do wysyłki z niemiec lub jeszcze lepiej hong-kongu. Często docierają uszkodzone, poobijane itd. Gdyby były dostępne w polsce to bym zaraz zamawiał. Dlatego to mnie powstrzymuje.

PS. mnie osobiście bardziej podobaja się z czarną obwódką, mam czarnego sedana, bardziej pasują.

Opublikowano

Hong Kongu tez nie polecam ale z Niemiec nie widze problemu.

zwlaszcza ze najwieksze zagrozenie i tak jest w Pl.

sam kiedys na poczcie pracowalem wiec wiem jak to jest.

krotsza droga wcale nie oznacza mniejszego zagrozenia.

Opublikowano

no te z ebay są cudowne :D ale 2 przypadki chyba pękniętych były, ale całe też docierały :P

Opublikowano
ale 2 przypadki chyba pękniętych były

byly, byly.

ja jestem jednym z tych dwoch przypadkow :) i wlasnie dlatego nie polecam.

oczywiscie ten sklep z Hong Kongu to nie sa jacys oszusci i nowe lampy przyslali.

chodzi poprostu o to ze od zlozenia reklamacji musialem czekac ponad 2 miesiace na nowy komplet!!!

Opublikowano

No własnie i to jest ten ból ;/ najlepiej jak ktoś by akurat z Niemiec jechał i nam przywiózł całe ;p

Opublikowano

Koledzy jutro sprawdzę czy jestem wstanie załatwić takie lampki :)

Opublikowano

Koledzy jutro sprawdzę czy jestem wstanie załatwić takie lampki :)

Myśle ze napewno dasz rade załatwić :evil: :th:

Opublikowano

Gdyby co ja sie na takie pisze. Wyglądają kox, szukałem takich na allegro, ale takich pieknych to nie ma. Także jakby co to jestem za. Nie wiem, skąd miałbyś takie dojście, ale dobrze wiedzieć, że jest inna możliwość niż zyć w niepewności, co dostane. Pozdrawiam

Opublikowano

Podobnie było z lampami od Avanta :) i się udało tylko nie ma chętnych do zakupu :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 11:24 _________________________________________________kolega już sprawdza :)

Opublikowano

waskipl lampy do sedana sa wiele ladniejsze, wiec i chetnych bedzie wiecej.. :decayed:

Opublikowano

Ta :polew: :polew: a z tymi do avanta to zupę ugotuję :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.