Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeniu - masz już swoje lampki ? - doszły? - jeżeli tak to w jakim są stanie ? -też czekam na przesyłkę z HK a zamawiałem w ten dzień co Ty...

Opublikowano

nie mam jeszcze , czekam cały czas :gwizdanie:

Opublikowano

taaaaaaaa... - kutwa jak ja nie lubie czekać - daj znać jak dojdą :palacz:

Opublikowano

pewnie jeszcze z 2 tyg , teraz sobie gdzieś pewnie są na oceanie :naughty:

Opublikowano

eeeeeeeeeeeeee -to moje chyba będą troche szybciej - ja swoim zafundowałem podróż samolotem :naughty:

Opublikowano

eeeeeeeeeeeeee -to moje chyba będą troche szybciej - ja swoim zafundowałem podróż samolotem :naughty:

ile dałeś ? :naughty:

Opublikowano

no to się opłaca , ja nie widziałem takiej opcji a kupowałem przez stronę producenta , transport mnie kosztował 35$

w takim razie czekamy i zobaczymy jakie są różnice w czasach dostawy :wink4:też daj znać jak dojdą :cool1:

Opublikowano

Dzisiaj dzwonili z UC że lampy są do odebrania :naughty:

Opublikowano

Dzisiaj dzwonili z UC że lampy są do odebrania :naughty:

nie zapomnij o rezystorkach bo będzie ci wywalało błąd żarówki przy każdym wciśnięciu pedału hamulca :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Dzisiaj dzwonili z UC że lampy są do odebrania :naughty:

nie zapomnij o rezystorkach bo będzie ci wywalało błąd żarówki przy każdym wciśnięciu pedału hamulca :cool1: :gwizdanie:

ano właśnie , a mógłbyś zarzucić jakieś info na temat tych rezystorków? byłbym wdzięczny :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

a mi nic nie wyskakuje :mysli:

masz FISa ? jak przepalają się jakieś żarówki to wywala ci błędy ?[br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 15:03 _________________________________________________Trzeniu za jakis czas podeslę linka do rezystorków :wink4:

Opublikowano

Poziu byłbym Ci bardzo wdzięczny :notworthy::good:

Opublikowano

chodzi o wyświetlacz czy manetkę z kompem ? ;( :decayed: kompa pełnego nie mam może dlatego mi nic nie pisze :mysli:

Opublikowano

chodzi o wyświetlacz czy manetkę z kompem ? ;( :decayed: kompa pełnego nie mam może dlatego mi nic nie pisze :mysli:

dokładnie tak jest, nie wywala ci błędów bo nie masz pelnego FISa[br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 15:26 _________________________________________________http://www.sklep.dacpol.com.pl/?page=Products&cid=123&from=

Opublikowano

chodzi o wyświetlacz czy manetkę z kompem ? ;( :decayed: kompa pełnego nie mam może dlatego mi nic nie pisze :mysli:

dokładnie tak jest, nie wywala ci błędów bo nie masz pelnego FISa[br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 15:26 _________________________________________________http://www.sklep.dacpol.com.pl/?page=Products&cid=123&from=

a to dzięki bo manetka już leży w bagażniku :naughty:

Opublikowano

Dzisiaj dzwonili z UC że lampy są do odebrania :naughty:

-KUTWA :wallbash: a moich jeszcze nie ma... ;( Trzeniu - mógłbyś podać mi linka do strony producenta? - tam gdzie Ty je zamawiałeś...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.