Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja stawiam na to źe marcin odkryje że kupił Avanta:) :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: dobre ciekawe co jeszcze wynajdziesz nowego :mysli: :mysli:

już soft w gratisie wypadł więc chyba więcej nic :kox:

najważniejsze że jeżdi- już cewki u dzika będę na dniach zamawiał.

o właśnie Łukasz ile Ty za cewki dałeś u nas?? tak dla ciekawości :naughty:

Opublikowano

Karol.

Opublikowano
  • Autor

Łukasz 23 :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

a. :polew:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 22:11_________________________________________________ja po 110 na Allegro "Bremi "

Opublikowano

Oddawaj moje. Bo cie nalicze !

Opublikowano
  • Autor

Oddawaj moje. Bo cie nalicze !

nie oddam.

DZiku ma po 98zł-max w śrobdę będę zamawiał :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

w aso 120 płaciłem

Opublikowano

Beru chociaz ? czy jakies noname scierwa?

Opublikowano
  • Autor

Beru chociaz ? czy jakies noname scierwa?

bremi- mogą być? [br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 09:25_________________________________________________jeszcze jadę zaraz do salonu Vw to zobaczę po ile są
Opublikowano

Bremi to Oryginały.

Opublikowano
  • Autor

Bremi to Oryginały.

to pięknie-dzięki Karol :hi:
Opublikowano

zapomniałem dodać że aso seata kupowałem

Opublikowano
  • Autor

cewki zamówione :wink4: pewnie można pojedyńczo wymieniać ale jak padła jedna to zaraz padłaby pewnie druga- znając życie jeszcze gdzieś na trasie.

Opublikowano

mnie tez padla jedna

po tygodniu druga :naughty:

i na tym sie skonczylo :decayed: smigam juz 8-9 miesiecy :wink4:

choc mam zawsze jedna w zapasie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

nie będę ryzykował- co dwa dni jadę prawie 180km więc musi być wszystko GUD a poza znająć mój fart zaraz zaczęłyby padać jedna za drugą :decayed:

a z bieżących rzeczy- dzisiaj zabrałem się za drzwi i już wszystko gra ale jeszcze muszę uszczelkę w drzwi wsadzić a dla tego samego zabiegu muszę ściągnąć boczek- zapinki na wszelki wypadek już kupiłem w aso- WRC podał mi nr dwóch rodzai spinek więc kupiłem po 3 sztuki- miejmy nadzieję że starczy

Opublikowano

a zbiorniczek od płynu wspomagania zmieniłeś ??? a co do cewek to nie jest powiedziane że jak jedna padła to reszta też musi zaraz paść

Opublikowano

Marcinowi dwie nawalaly : 2 i 4 kiepsko przepalaly... Az w koncu jedna zdechla na amen .

Opublikowano
  • Autor

a zbiorniczek od płynu wspomagania zmieniłeś ??? a co do cewek to nie jest powiedziane że jak jedna padła to reszta też musi zaraz paść

w moim przypadku to zasada :polew: :polew: :wink4:
Opublikowano

u mnie tak pokolei i już 4 wymienione w przeciągu pół roku.

Ponoć przerwa na świecy ma duże znaczenie dla Cewki. tj. Im większa przerwa tym bardziej cewka po d*pie dostaje.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.