Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

My wszystkie nasze niunie tam odstawimy , :naughty: moja nastepna w kolejce jak bedzie szwankowac :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po wstepnym zabiegu... Wymienilem pompe wody i uszczelke glowicy ... :]

Gaz spieprzony i przeplacony : Marcin napisz laskawie gdzie NIE gazowac auta !

Wiercone dziurska bez zdejmowania kolektora, ja moze i zakladam srednio estetycznie ( bo to nie ma wygladac ) ale tam jest masakra. Sterownik "zamontowany" poprzez wcisniecie bokiem w wolne miejsce miedzy pompa abs a zbiorniczkiem plynu wspomagania. Wtryski wisza luzem , wezyki nierowne... Nie zagladalem do bagaznika ale podejrzewam ze butla zalozona odwrotnie :)

Swiece wymienimy cewki nie ma potrzeby : spalanie stukowe ma o to ze gaz ma reduktor na 150 ps wdg mnie i ma mocno podkrecone cisnienie gazu + za duze dysze we wtryskach co owocuje zalewaniem na wolnych i nie przepalaniem mieszanki .

Co bedzie dalej sie okaze... Ogrzewanie poki co poprawione i jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz potrzebny to nie UK tutaj zarobki sa inne... dobry , dobrze zalozony gaz i nie ma problemu... Co innego spartaczona robota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dobrze, ze wzioles sprawy w swoje rece :naughty:

Marcin po kiego... ten gas ci potrzebny :confused4: przeciez az tyle 1.8T nie bierze :cool1:

zacznij robic codziennie po 150km, to pogadamy :cool1:

poza tym ona ma avanta w Q, wiec pali wiecej niz sedan w FWD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he Kolega z Rosji interesi w temacie...

zdrajca Narodu- nie dość że wyemigrował jeszcze Rodakowi nie chce pomóc :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Remik to chociaż jakiś zderzak od czasu do czasu-bądż kolega

świeżości z trasy- na trasie chciała mi się kontrolka silnika zapalić ale dałem mu po piżdzie i przestała mrygać :disgust::angry:

a takie pytanko ile ma 1.8T(seria) od 0-100?

AVJ sedan 8.9sek. wiec pewnie masz z ~9sek :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dalej bedzie jezdzil na tym gazie tak ustawionym to pewnie gorzej :decayed:

BTW moze zrobi sie tak ze jak bede cos tam grzebal to kicne do grzanka i zgram toto ? Tylko marcin musialby miec wiecej czasu albo zostawic padake zebym poupalal :decayed: PS : ladnie pachnie ci sprzeglo marcin :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dobrze, ze wzioles sprawy w swoje rece :naughty:

Marcin po kiego... ten gas ci potrzebny :confused4: przeciez az tyle 1.8T nie bierze :cool1:

zacznij robic codziennie po 150km, to pogadamy :cool1:

poza tym ona ma avanta w Q, wiec pali wiecej niz sedan w FWD.

pewnie masz racje...

ale bokiem lejesz 95 za 2.5zl / litr lub 98 za 3 dziki jak Firma dobrze sponsoruje :polew:

oczywiscie nie namawiam :wink4:

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 13:27_________________________________________________Mniejsza o to... :naughty:

Najwazniejsze ze auto sie leczy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on se żartował z tą pompą wody i uszczelką....????[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 13:31_________________________________________________no jedź. nawet i teraz,. to Wsiadaj w trumne i zapierdzielaj do Grzanka. rach ciach. i klon na dysk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o pompie wody mówił gazownik

o uszczelce inny mechanik :wallbash: :wallbash: :wallbash:

w sobotę jade do dziadów z mordą - Nosb mi całą instalację skretykować (sposób założenia). jadę niech reduktor wymienią a z resztą już do Daniela podjadę.

mi tan na oko wyszło od 0-100 9sekund ale to jedną ręką na kierownicy w drugiej telefon-czyli nie ma se co głowy zawracać- jak dla mnie to cholernie szybko wchodzi 100km/h ci daje mi banana na twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dobrze, ze wzioles sprawy w swoje rece :naughty:

Marcin po kiego... ten gas ci potrzebny :confused4: przeciez az tyle 1.8T nie bierze :cool1:

zacznij robic codziennie po 150km, to pogadamy :cool1:

poza tym ona ma avanta w Q, wiec pali wiecej niz sedan w FWD.

tak jest codziennie trasa 140 latam więc tanio musi być :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tan na oko wyszło od 0-100 9sekund ale to jedną ręką na kierownicy w drugiej telefon-czyli nie ma se co głowy zawracać- jak dla mnie to cholernie szybko wchodzi 100km/h ci daje mi banana na twarzy.

poczekaj... wpadne kiedys w koncu na spota Waszego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW moze zrobi sie tak ze jak bede cos tam grzebal to kicne do grzanka i zgram toto ? Tylko marcin musialby miec wiecej czasu albo zostawic padake zebym poupalal :decayed: PS : ladnie pachnie ci sprzeglo marcin :decayed:

pierw technicznie ogarniemy auto póżniej przyjemności [br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 14:13_________________________________________________

mi tan na oko wyszło od 0-100 9sekund ale to jedną ręką na kierownicy w drugiej telefon-czyli nie ma se co głowy zawracać- jak dla mnie to cholernie szybko wchodzi 100km/h ci daje mi banana na twarzy.

poczekaj... wpadne kiedys w koncu na spota Waszego :decayed:

to już prędzej Cie w W-wie znajdę :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin będzie miał nauczkę

a zebyś wiedziła- jak posłuchjałem co Nosb mówi to aż ze wstydu za tych baranów o mało się pod auto nie schowałęm.

PS FLY gandzia dzisiaj mi darowała życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kielcach bede teraz na Wielkanoc (pewnie pare dni lacznie), wiec jakos przyspotujemy.

U Nosba tez pewnie bede za jakis czas - jak nam ogarnie swapa tiptronica na manuala u brata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin a jak grzanie i poziom plynu ?

Tak na upartego to moze by i cos na tym reduktorze wymyslil :mysli:

Wdg mnie za duze dysze i cisnienie co daje bardzo niski mnoznik i auto zalewa na wolnych ( zrobili to pewnie zeby ratowac sytuacje pod butem gdzie reduktor nie wyrabia pewnie ) .

Ja tam spec nie jestem ale zrobilbym to pewnie lepiej :)

Wiesz z takim dlubaniem ( rozwiercanie , ustawianie , regulacje ) to schdzi kupa czasu wiec pewnie im sie nie chcialo teg zrobic lepiej. Choy wie co z tego bedzie ale wdg mnie mocniejszy reduktor , mniejsze dysze ( albo cisnienie ) i powino grac. Robilem b5 po mocnym sofcie i zapierdzielalo na magicjetach i magicu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...