Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Ci dam. zanim zepchniecie to MI ECU wymontować proszę.... Szkoda by było tego Sporteca....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to gaz to tylko paluszkiem pokażesz mi co jest spi....ne a ja pojade tam z reklamacją. jak nie to zrobisz może jakieś czary a ja fakturę na naprawę załatwie i rzucę im.

ale ważniejsze jest to grzanie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko zostaw mi ja sie niem zajme :) Nie musisz od razu niszczyc... Chyba ze mowisz o gazowniku :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci dam. zanim zepchniecie to MI ECU wymontować proszę.... Szkoda by było tego Sporteca....

no spocie jakoś się konkretnie ugadamy- trzeba zabieg wykonać bo los auta nie jest pewny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko zostaw mi ja sie niem zajme :) Nie musisz od razu niszczyc... Chyba ze mowisz o gazowniku :]

auto a nim gazownik-c**jownik[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 16:41_________________________________________________

Ooooo... masz softa Sportec :naughty: Do podniesionych mocy lepsze są świece NGK PFR7Q. Takie siedzą np. w RS4 2.7biT.

dzięki Grzesiu :good:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 16:42_________________________________________________zamiast jeshać gumy odebrać to ja się pier...le z tym dziadostwem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, co Ty p... ogarnij sie. Naprawisz auto i bedziesz sie nim cieszyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trzeba.

Panowie ja tak jeżdzę tym złomem ale czy ja wogóle mogę jeżdzić??? nic więcej się nie spierdzieli???[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 16:52_________________________________________________

Marcin, co Ty p... ogarnij sie. Naprawisz auto i bedziesz sie nim cieszyl.

tak jest psze PANA :good: ale niesmak zostanie :polew: :polew:

jak naprawię Złomka zacznę Izę urabiać że takie małe cabio na wakacje fajna sprawa :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabrio to dla Izy. Ty bys lekko pedalsko wyglądał :) ( bez urazy dla chłopaków z forum :)

e tam pedalsko E36 coupe/cabrio ładnie zrobiona jest pięknym autem :kox: .

ale żeby myśleć o czymś takim muszę te taczki ogarnąć i zrobić na cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz przestancie lamentowac :] Wogole co to za gaz jest (sterownik ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stag 3

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 17:09_________________________________________________z resztą jutro sam zobaczysz :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zużytym środku widać że o wiele więcej chyba ze się mylę

przebieg był lekko cofnięty przez sprzedającego ale nic strasznego wiedziałem o tym przy zakupie.

mówiłem kolesiowi że wiem jaki jest przebieg ale i tak książki serwisowej nie dał :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zużytym środku widać że o wiele więcej chyba ze się mylę

przebieg był lekko cofnięty przez sprzedającego ale nic strasznego wiedziałem o tym przy zakupie.

mówiłem kolesiowi że wiem jaki jest przebieg ale i tak książki serwisowej nie dał :wallbash:

a ile masz nalatane jak sadzisz? wyposażenia to tylko pozazdrościć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zużytym środku widać że o wiele więcej chyba ze się mylę

przebieg był lekko cofnięty przez sprzedającego ale nic strasznego wiedziałem o tym przy zakupie.

mówiłem kolesiowi że wiem jaki jest przebieg ale i tak książki serwisowej nie dał :wallbash:

a ile masz nalatane jak sadzisz? wyposażenia to tylko pozazdrościć :naughty:

na tą chwilę bę3dzie pod 280tyś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...