Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i osłona pod silnikiem poszła się ..... :gwizdanie: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Nie martw sie, mojej szczatki tez sie poniewieraja po garazu :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Auto u mechanika-nieszczęsny napinacz drugi raz wymieniany :wallbash: :wallbash: zerknąłem pod auto-osłona cała ale śnieg wszedł między dokładkę zderzaka a osłonę i dokładka nadłamana w połowie (sterczy w dół) a co gorsze wyrwała się w 2 zaczepów i za cholerę nie idzie jej włożyć spowrotem :wallbash: :wallbash:

Jest plan na dokładjkę S line jak ta się skończy ewentualnie jak już będzie ciepło i coś na allegro się pojawi wpadnie dokładka.

a to wszystko wina Nowacka007 z którym odgarnialiśmy snieg Żółtym przed spotem :polew: :polew: [br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 06:28_________________________________________________a tutaj one - w końcu moje-jeszcze bez gum ale i tak jestem mega zadowolony :kox: :kox: :kox: :kox:

d203c0d3c899f2eamed.jpg

teraz trzeba jakieś gumy założyć i czekamy na dodatnie temperatury :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ale czyste :polew:

Jak je wysylalem przypominaly bardziej grafitowo blotne :embarrassed:

Opublikowano

Jedyne słuszne felgi do B6 :good: rozmiar i wzór :kox: idealne :hi:

Opublikowano

felgi nie ma tragedii ale lepiej by wyglądały przy mniejszym ET..albo z tyłu żeby było et 30

Opublikowano

Wspolczuje Ci na tym jezdzic po Kielcach... :)

Opublikowano
  • Autor

zobaczymy :tongue4: jak coś oddam w cudze ręce- to pierwsze duże koło w mojej karierze wszystkiego trzeba spróbować.

dzisiaj na spocie zacząłem się kręcić w koło aż się turbina czerwona zrobiła-aż mnie serce rozbolało że ją tak potraktowałem :confused4: ale jak wieczorem wracałem z żoną do domu na tym samym parkingu znowu dostała po d*pie (w aucie jeden pisk ale widziałem że się twarz cieszyła) :polew: :polew: dobrze że mam taką miejscówkę blisko domu :gwizdanie:

Opublikowano

patrzac na kieleckie ulice, to uwierz mi, ze szybko sobie wybijesz z glowy te 19"... :)

szkoda, ze nie udalo mi sie wyrwac wczoraj, ale niestety zamiast o 11 to dojechalismy do kielc na 15 i nie bylo opcji na spota :disgust:

po nowym roku przyjade na jakis dluzszy weekend i wtedy przyspotujemy na 100%.

Opublikowano
  • Autor

szkoda szkoda ale nic straconego. Zapraszamy :good:

patrzac na kieleckie ulice, to uwierz mi, ze szybko sobie wybijesz z glowy te 19"... :)

szkoda, ze nie udalo mi sie wyrwac wczoraj, ale niestety zamiast o 11 to dojechalismy do kielc na 15 i nie bylo opcji na spota :disgust:

po nowym roku przyjade na jakis dluzszy weekend i wtedy przyspotujemy na 100%.

Opublikowano

wracałem z żoną do domu na tym samym parkingu znowu dostała po pupie

:polew: :polew:

Opublikowano

dostała po pupie tak że aż czerwona była :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Biedna :(:evil:

Opublikowano
  • Autor

trochę była obrażona rano i prze 10minut jakąś roklkę czy cuś było słychać ale w końcu jej przeszło :>

Opublikowano

Za delikatny jestes do takich spraw trzeba bylo dac auto na testy Stolkienowi albo mi :evil::kox: tylko musial bys oczy zamknac bo twoje sreduszko moglo by tego nie wytrzymac :polew:

Opublikowano

patrzac na kieleckie ulice, to uwierz mi, ze szybko sobie wybijesz z glowy te 19"... :)

Ty to potrafisz człowieka załamać na starcie :cool1:

Opublikowano

patrzac na kieleckie ulice, to uwierz mi, ze szybko sobie wybijesz z glowy te 19"... :)

Ty to potrafisz człowieka załamać na starcie :cool1:

Poprostu sie starzeje i dziadzieje :polew:

Glinek daje rade na 20 i nie peka :evil:

Opublikowano

kazdy ma swoja toleracje... mi 19" zaczely odbijac sie na wnetrzu auta, zawieszeniu, amorki polecialy mocno w dol po jednym sezonie... a ja lubie miec wszystko perfekt.

nie chodzilo o komfort, ale o auto, bo dostawalo mocno po pupie, w dodatku jazda emerycjak z omijaniem dziur i studzienek nie jest dla mnie :evil:

Opublikowano
  • Autor

ja i tak omijam wszystkie studzienki itp. tróre wypatrzę-ale tak jak mówię jak będzie straszna lipa felgi pójdą w świat i założy się 18".

patrzac na kieleckie ulice, to uwierz mi, ze szybko sobie wybijesz z glowy te 19"... :)

Ty to potrafisz człowieka załamać na starcie :cool1:

Poprostu sie starzeje i dziadzieje :polew:

Glinek daje rade na 20 i nie peka :evil:

za długo się śliniłem na te koła żeby mi ktoś mógł je obrzydzić :polew: :polew: - jedyner co mnie odpycha to cena nowych gum ale i to jakoś obedziemy :naughty:

FLy pewnine wie co mówi ale muszę się sam przekonać :gwizdanie:

teraz zaczynam zbierać graty na rns - i tu moje pytanie czy jak mam małą navi to antena będzie pasowała?? zanczy czy mam prócz tunelu i samego rns-a dokupić z poważniejszych rzecz?

Opublikowano

jesli masz navi oryginalnie + antenke na dachu, to nie musisz jej zmieniac, podejdzie pod RNS'a.

ja Ci zycze zeby sie dobrze jezdzilo na tych 19", ale ulice w kielcach sa kiepskie... nawet zaryzykuje stwierdzenie, ze gorsze niz w Wawce :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.