Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

Fly jego tez calkiem nieglupio chodzi :) Wiadomo to nie bit ale fajnie sie tez zbiera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Marcin kiedy w końcu bedziesz miał chwile i dasz porównać te nasze Auta? Mam wrażenie, że coś pierdzi ta moja AVj-ka ale moc itd. wszystko jest.

PS1. Ty nie dawaj więcej temu gościowi Nosbowi auta dotykać :) Ty widziałeś co on z Flayera Autem zrobił? Był Piękny ekonomiczny eleastyczny dizelek a ten wytargał go i wsadził jakieś niewiadomo co benzynowe i to :kox: To świr jest nie człowiek :)

PS2. Fly wpadnij jeszcze kiedyś w Świętokrzyskie strony to możę przewieziesz :)

PS3. Marcin ile komplet rozrząd kosztował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swietokrzyskim bywam od czasu do czasu, bo w Kielcach mam wiekszosc mojej rodziny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu mi się kontrolka silnika pali- pierw mi sięzapaliła kontrolka ESP zgasiłem silnik a póżniej zapaliłasię kontrolka silnika i samopoziom mi się pier.... :wallbash: :wallbash: wszystko w 15 minut :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Karol ja jestem od soboty w Kielcech trzeba było na Spot przyjechac :bicz:

Kurde Marcin kiedy w końcu bedziesz miał chwile i dasz porównać te nasze Auta? Mam wrażenie, że coś pierdzi ta moja AVj-ka ale moc itd. wszystko jest.

PS1. Ty nie dawaj więcej temu gościowi Nosbowi auta dotykać :) Ty widziałeś co on z Flayera Autem zrobił? Był Piękny ekonomiczny eleastyczny dizelek a ten wytargał go i wsadził jakieś niewiadomo co benzynowe i to :kox: To świr jest nie człowiek :)

PS2. Fly wpadnij jeszcze kiedyś w Świętokrzyskie strony to możę przewieziesz :)

PS3. Marcin ile komplet rozrząd kosztował?

][br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 16:05_________________________________________________

W swietokrzyskim bywam od czasu do czasu, bo w Kielcach mam wiekszosc mojej rodziny :wink4:

to jak będziesz w CK daj znać coś się zmontuje-jak z nocką byś był to też można pomyśleć :beer1:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 22:10_________________________________________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to bym chciał takie fotele :)

allegro.pl i będziesz miał :good: :good: ja swojej już w miarę bogatej szukałem.

auto podpięte pod vag i błąd usunięty kontrolka się nie świeci ale wyszło że napinacz który był wymieniony ma nadal błąd :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

A tak ze zmian wpadły gumowe dywaniki na zimę, nowe gumki w kluczykach-takie pierdoły a oczy cieszą.

Z poważnych modów-19" RS6 już są na stanie-jeszcze tylko muszę je przewieść do garażu :> :> :> :> :> :>

a tu plan na SOBOTĘ

DSC01632.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu auto sprzedajesz? :shocked:

nie starczylo kasy na mieszkanie? :kox:

pewnie zmiana na B7 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli się sprzeda będzie afn a jak nie będzie LPG- szkoda mi go na gaz przerabiać :confused4: a inaczej mie zje- przy zakupie miałem jedną myśl która nie wypaliła :no:

jak się sprzeda to następny sezon będzie na rs-ach już i na podtlenku i z RNS-e :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak szukasz oszczednosci, to zaloz LPG i sprzedaj te 19".

bez sensu tak co chwile zmieniac auta... koniec koncow zostaniesz z tym B5 na dlugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie rns, listwy S4 i body s4 będę myślał o szmocy- narazie musi być jak jest a podobno jest ok 180KM :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz te progi S4 :D

nie czepiaj się :bicz3: :bicz3: :bicz3: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: listwy oczywiście :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...