Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

nie widziałeś dopjazdu pod mój blok :polew: :polew:

mam ori navi i antenę na dachu :thumbup: czyli tunel i rns trzeba dopaś tanio

jesli masz navi oryginalnie + antenke na dachu, to nie musisz jej zmieniac, podejdzie pod RNS'a.

ja Ci zycze zeby sie dobrze jezdzilo na tych 19", ale ulice w kielcach sa kiepskie... nawet zaryzykuje stwierdzenie, ze gorsze niz w Wawce :gwizdanie:

ale jedna rzecz mnie martwi jak wjechałęm z śnieg tyłem w zeszłym tygodniu coś zaczeło śmierdzieć i nie wiem co-wczoraj waliło turbo ale dzisiaj znowu śmierdziało a jechałem bardzo bardzo spokojnie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak moze smierdziec turbo ? :decayed:

rozgrzewa sie do czerwonosci - to tak :)

co to za smrod? moze zwyczajnie sprzeglo przypalasz na sniegu... bardzo latwo to zrobic.

nawet wyjezdzajac ze sniegu na 1-nce - mozna przypalic sprzeglo w quattro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak nie przypalać sprzęgła?? wali spalenizną :confused4:

może i palę sprzęgło

jak moze smierdziec turbo ? :decayed:

rozgrzewa sie do czerwonosci - to tak :)

co to za smrod? moze zwyczajnie sprzeglo przypalasz na sniegu... bardzo latwo to zrobic.

nawet wyjezdzajac ze sniegu na 1-nce - mozna przypalic sprzeglo w quattro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzeglo w Q ma duzo ciezej niz w osce, wiec latajac na sniegu, wyjezdzajac z wiekszych sniegow, gdzie oprocz gazu - pomagasz sobie tez sprzeglem wciskajac je i puszczajac [korzystajac jednoczesnie z gazu] - przypala sie i smierdzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tak robię :disgust: ale już nie będę słowo daje WAM i MOJEJ TRUMNIE

ale nic poważnego nie wpowinno się stać jak zrobiłem tak max 3 razy i to przez chwilę a wcześniej nic nie śmierdziało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, spokojnie, nic sie nie stanie :) mozesz smigac tak po sniegu, tylko z przerwami.

Ja ostatnio przez godzine upalalem auto na torze w sniegu [bajk 2 godziny] i jak widac bez strat :wink4:

Co innego jakbys zaczal strzelac z odcinki na asfalcie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też chcę na lotnisko :confused4: ;(

to mnie uspokoiłeś ale czemu teraz śmierdzi to sprzęgło?? czy ono za każdym razem teraz bedzie waliło jak się zapomną i przejadę 5-10m?? czy teraz na świeżo jest upalone i tak śmierdzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no... nie powino smierdziec podczas normalnej jazdy [o ile to sprzeglo w ogole].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie-dzisiaj przejechałem 80km spokojnie a póżniej 20m może na pół sprzęgle właśnie i waliło jak wysiadłem z samochodu :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co kolego jak się fele znudzą to zamiana na moje w graficie?? Bo moje już się znudziły troszkę :gwizdanie: Chętnie bym za nie przytulił jakieś 18` avus`y :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieta co? ja to sądzę że coś innego nie sprzęgło. Czułem toto w niedziele i ani to sprzęgło ani raczej rozgrzane do czerwoności Turbo... może gdzieś do wydechu dociska coś? np. po zaspie. może to te Valteki ci się na obudowie smażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może -jutro jadę po magici

Wieta co? ja to sądzę że coś innego nie sprzęgło. Czułem toto w niedziele i ani to sprzęgło ani raczej rozgrzane do czerwoności Turbo... może gdzieś do wydechu dociska coś? np. po zaspie. może to te Valteki ci się na obudowie smażą.

[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 16:10_________________________________________________znudzić się nie znudzę tylko przed rozmiarem mnie FLY ostrzega-model felgi jest piękny więc jak na 19 nie dam rady zmienię na 18 też rs6 :kox:

To co kolego jak się fele znudzą to zamiana na moje w graficie?? Bo moje już się znudziły troszkę :gwizdanie: Chętnie bym za nie przytulił jakieś 18` avus`y :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozysz, przejezdzisz sezon i sam ocenisz... mi poprostu bylo zal auta, jak zaczelo mi cos trzaskac w srodku + zaczal dostawac zawias po d*pie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem zimowe opony Run Flat zaleta to, że przebijesz i jedziesz dalej "w przypadku butli zamiast zapasu OK" ale wada to to że auto twarde się zrobiło jak bym 18' felunek miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem run flaty... wytrzymalem na nich miesiac. Zaczely sie zabkowac + 2 tylnie opony zlapaly bicie po zabawie na sniegu :wallbash:

NIGDY WIECEJ :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle trafiłeś ? ja narazie raczej jestem zadowolony. odezwe sie Fly na GG wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle trafiłeś ? ja narazie raczej jestem zadowolony. odezwe sie Fly na GG wieczorem.

no zle trafilem i sie zrazilem strasznie [dunlop m3].

nie dosc, ze twardo bylo, bo jeszcze 2 nowe opony sie wybily i nadawaly sie na smietnik... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to ma do moich 19? :polew:

Ja założyłem zimowe opony Run Flat zaleta to, że przebijesz i jedziesz dalej "w przypadku butli zamiast zapasu OK" ale wada to to że auto twarde się zrobiło jak bym 18' felunek miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...