Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

WOW troche sporo...

Ja mam 96 tys ale mil - i wszystko udokumentowane od nowosci w serwisie Audi ( ksiazka, czesci, servis, przedglady itp.) :wink4:

mój ma serwis w lipcu 2010 ostatni więc dramatu nie ma.

Tak przewiduję że teraz się sypnie wszystko co się może zepsuć -zrobi się i znbowu spokój na pare km.

Opublikowano

no sporo juz nalatał ten Twój AVJ. ;)

no co ty mam jakies 154tys km jak na 2002 :decayed:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 19:09_________________________________________________

WOW troche sporo...

Ja mam 96 tys ale mil - i wszystko udokumentowane od nowosci w serwisie Audi ( ksiazka, czesci, servis, przedglady itp.) :wink4:

mój ma serwis w lipcu 2010 ostatni więc dramatu nie ma.

Tak przewiduję że teraz się sypnie wszystko co się może zepsuć -zrobi się i znbowu spokój na pare km.

Bedzie dobrze :wink4::good:

Opublikowano
  • Autor
:good: dzięki Remik
Opublikowano

no sporo juz nalatał ten Twój AVJ. ;)

Sporo to by było 500tyś a 280 tys jak na ten rok to normalny przebieg
Opublikowano
  • Autor

Sporo to by było 500tyś a 280 tys jak na ten rok to normalny przebieg

mniejszego przebiegu jeszcze w żadnym aucie nie miałem :decayed:
Opublikowano

Remik ja mam swoje Auto od kwietnia b.r. kupione w Anglii. przy zakupie 89.000mil.

Książka kompletna i stan w środku rewelka.

teraz na Blacie 158.000 Km oczywiście.

Opublikowano
  • Autor

oj tam oj tam 158 :gwizdanie: :gwizdanie: nawet się dotrzeć nie zdąrzyła

Opublikowano

Ale Licznik Bym chciał taki od Ciebie... :) i oczywiście zawartość `ECU:) :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

to sie dogadajcie, niech Nosb przerzuci softa z jednego do drugiego, albo grzanek :tongue4:

Opublikowano

Chłopie to już dawno dogadane... :good::notworthy:

Opublikowano
  • Autor

tylko czasu brak :wallbash: :wallbash: jak mam chwilę to jestem w Ostrowcu i jest to między 10-14 :thumbdown:

Opublikowano

Remik ja mam swoje Auto od kwietnia b.r. kupione w Anglii. przy zakupie 89.000mil.

Książka kompletna i stan w środku rewelka.

teraz na Blacie 158.000 Km oczywiście.

ja mam 96.000 mil wiec chyba tyci mniej niz Ty :tongue4:

kupilem ja troche ponad 2 lata temu i miala 81000 mil :kox: wszystko udokumentowane - Serwis Audi :wink4:

i prawda, ze angielskie audice mozna wyrwac w bdb stanie i cenie oczywiscie :wink4:

Ostatnio bylem na aukcji i RS4 w granacie z 2006r - 83000 mil poszla za 17200 funtow :gwizdanie:

Przez chwile pomyslalem biore :kox: ale codzienne koszta + bardzo wysokie ubezpieczenie ( chyba 4 x wieksze niz w PL ) ostudzily moj zapal :polew:

Ktoregos dnia moze... :kox:

Opublikowano

:)Daj Mi Swojego Skypa Remik to sie dogadamy. będziesz mi kupował Auta i pakował na Lawety

Opublikowano

He he Kolega z Rosji interesi w temacie...

Ja teraz :naughty: nie mam czasu na takie boki :wink4: wiec ciach bajera :wink4:

Opublikowano

Z Ruskimi tonie ma co zadzierać :) więc Ciach bajera...

Opublikowano
  • Autor

He he Kolega z Rosji interesi w temacie...

zdrajca Narodu- nie dość że wyemigrował jeszcze Rodakowi nie chce pomóc :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Remik to chociaż jakiś zderzak od czasu do czasu-bądż kolega

świeżości z trasy- na trasie chciała mi się kontrolka silnika zapalić ale dałem mu po piżdzie i przestała mrygać :disgust::angry:

a takie pytanko ile ma 1.8T(seria) od 0-100?

Opublikowano

Świece Na 1001 % i cewki do sprawdzenia....( przechodziłem to. ) :evil: :evil:

Opublikowano

no swieczki moznaby dla spokoj przy takim przebiegu juz wymienic, cewki tez moga byc zmeczone.

Opublikowano

moje świece przy 155.000 wymiękły...

Opublikowano

Marcinki nie wiesz co z nim zrobic :gwizdanie: na hute z nim :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.