Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

WOW troche sporo...

Ja mam 96 tys ale mil - i wszystko udokumentowane od nowosci w serwisie Audi ( ksiazka, czesci, servis, przedglady itp.) :wink4:

mój ma serwis w lipcu 2010 ostatni więc dramatu nie ma.

Tak przewiduję że teraz się sypnie wszystko co się może zepsuć -zrobi się i znbowu spokój na pare km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sporo juz nalatał ten Twój AVJ. ;)

no co ty mam jakies 154tys km jak na 2002 :decayed:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 19:09_________________________________________________

WOW troche sporo...

Ja mam 96 tys ale mil - i wszystko udokumentowane od nowosci w serwisie Audi ( ksiazka, czesci, servis, przedglady itp.) :wink4:

mój ma serwis w lipcu 2010 ostatni więc dramatu nie ma.

Tak przewiduję że teraz się sypnie wszystko co się może zepsuć -zrobi się i znbowu spokój na pare km.

Bedzie dobrze :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo to by było 500tyś a 280 tys jak na ten rok to normalny przebieg

mniejszego przebiegu jeszcze w żadnym aucie nie miałem :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik ja mam swoje Auto od kwietnia b.r. kupione w Anglii. przy zakupie 89.000mil.

Książka kompletna i stan w środku rewelka.

teraz na Blacie 158.000 Km oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie dogadajcie, niech Nosb przerzuci softa z jednego do drugiego, albo grzanek :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czasu brak :wallbash: :wallbash: jak mam chwilę to jestem w Ostrowcu i jest to między 10-14 :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik ja mam swoje Auto od kwietnia b.r. kupione w Anglii. przy zakupie 89.000mil.

Książka kompletna i stan w środku rewelka.

teraz na Blacie 158.000 Km oczywiście.

ja mam 96.000 mil wiec chyba tyci mniej niz Ty :tongue4:

kupilem ja troche ponad 2 lata temu i miala 81000 mil :kox: wszystko udokumentowane - Serwis Audi :wink4:

i prawda, ze angielskie audice mozna wyrwac w bdb stanie i cenie oczywiscie :wink4:

Ostatnio bylem na aukcji i RS4 w granacie z 2006r - 83000 mil poszla za 17200 funtow :gwizdanie:

Przez chwile pomyslalem biore :kox: ale codzienne koszta + bardzo wysokie ubezpieczenie ( chyba 4 x wieksze niz w PL ) ostudzily moj zapal :polew:

Ktoregos dnia moze... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)Daj Mi Swojego Skypa Remik to sie dogadamy. będziesz mi kupował Auta i pakował na Lawety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he Kolega z Rosji interesi w temacie...

zdrajca Narodu- nie dość że wyemigrował jeszcze Rodakowi nie chce pomóc :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Remik to chociaż jakiś zderzak od czasu do czasu-bądż kolega

świeżości z trasy- na trasie chciała mi się kontrolka silnika zapalić ale dałem mu po piżdzie i przestała mrygać :disgust::angry:

a takie pytanko ile ma 1.8T(seria) od 0-100?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no swieczki moznaby dla spokoj przy takim przebiegu juz wymienic, cewki tez moga byc zmeczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...