Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

jak pójdą to pójdą-duże koło i tak będzie tylko grosz potrzebny cały czas :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: ale mam cichą nadzieję że wpadnie jakiś grosz- żebym miał gumy to już bym je miał na aucie -na te pare ciepłych dni :evil:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 17:31_________________________________________________Dudik a Ty gdzie swoje 18 dopadłeś o gumy chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filt gazu i listwy całe zapchane jakby smołą a leje gaz tylko na BP i ORLEN :wallbash: :wallbash:

A czego się spodziewałeś? to normalne. Gaz to syf i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to gumy zakupilem tu u kolegi z forum . Dwa lata przelataly no i smietnik tylko tyle wytrzymaly :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, filt gazu i listwy całe zapchane jakby smołą a leje gaz tylko na BP i ORLEN :wallbash: :wallbash:

Miałem to samo w poprzednim aucie, Orlen i statoil. Listwe ch* strzelił, filtry po 6000 usrane aż na płacz mi sie zanosiło.

Ale jak do tego doszła telepka na jałowym to już była wina zaworów (to był ford, zawory regulowane), tylko dodatkowo troszke gorzej auto zapalało przy tym. Udało sie to wyeliminować.

Ogólnie przekonałem sie na własnej skórze że baaaardzo ciężko o dobrego gazownika. Mało który sie przejedzie ze 20km z lapkiem na kolanach żeby wszystko dograć. Co za kraj. Ale kase to umieją liczyć dobrze.

Naprawiaj to auto szybko, bo sie dalej bedzie jeb*. A fajne autko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj też Marcin że łatwiej i zdrowiej zapobiegać niż usu wać:good:

amen

jak się wymienia normalnie co 4-5-6tyś km to luz- nie uświadomił mnie o tym i tyle. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale niektórzy tu piertolą :gwizdanie:

jak już gdzieś tankujesz gaz to NIE na BP :wink4:

mam bardzo dobrego gazownika, 198KM i co? i nie wiem że jeżdżę na gazie, dobry instalator + dobra instalacja i morda się cieszy!

gazownik polecił mi orleny + bliska, sam tankuje na takich stacjach i wtryski jak i filtry są czyste, oczywiście fltry wymieniać co 10tyś km i nie ma kłopotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale niektórzy tu piertolą :gwizdanie:

jak już gdzieś tankujesz gaz to NIE na BP :wink4:

mam bardzo dobrego gazownika, 198KM i co? i nie wiem że jeżdżę na gazie, dobry instalator + dobra instalacja i morda się cieszy!

gazownik polecił mi orleny + bliska, sam tankuje na takich stacjach i wtryski jak i filtry są czyste, oczywiście fltry wymieniać co 10tyś km i nie ma kłopotów

Ano widzisz, w moich okolicach dobry gazownik to mit, z lanosami to se radzą hehe.

A co do orlenu to MOŻE loteria, trzymałem sie jednego, widocznie on taki lewy.

Na instalke BRC wydałem 3.5 kpln i nie był to najtańszy szit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale niektórzy tu piertolą :gwizdanie:

jak już gdzieś tankujesz gaz to NIE na BP :wink4:

mam bardzo dobrego gazownika, 198KM i co? i nie wiem że jeżdżę na gazie, dobry instalator + dobra instalacja i morda się cieszy!

gazownik polecił mi orleny + bliska, sam tankuje na takich stacjach i wtryski jak i filtry są czyste, oczywiście fltry wymieniać co 10tyś km i nie ma kłopotów

Ano widzisz, w moich okolicach dobry gazownik to mit, z lanosami to se radzą hehe.

A co do orlenu to MOŻE loteria, trzymałem sie jednego, widocznie on taki lewy.

Na instalke BRC wydałem 3.5 kpln i nie był to najtańszy szit.

też mam BRC :wink4: no i montował ją kolega z Gliwic który jest też na forum, u nas jeździło parę ciekawszych fur na BRC dlatego też się zdecydowałem, a pamiętasz Marcin jak się pytałeś o instalację... już wtedy Ci napisałem żeby nie zakładać instalacji bo tania, nie żebym miał coś do instalki na składaku :)

ale może już niedługo wszystko ogarniesz i będziesz mógł dołączyć do grona szczęśliwców robiących 400km za 100 zł :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skladak jest ok. Ale na dobrych gratach... A nie to co mu wstawili... Ja bym to zdemontowal w piz*u i zalozyl od nowa na hanach i chociaz GT ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale niektórzy tu piertolą :gwizdanie:

jak już gdzieś tankujesz gaz to NIE na BP :wink4:

mam bardzo dobrego gazownika, 198KM i co? i nie wiem że jeżdżę na gazie, dobry instalator + dobra instalacja i morda się cieszy!

gazownik polecił mi orleny + bliska, sam tankuje na takich stacjach i wtryski jak i filtry są czyste, oczywiście fltry wymieniać co 10tyś km i nie ma kłopotów

Bo co na tym BP złego?? :cool1: Mając ADR`a tankowałem wszędzie... I często na BP też jak również na "nie firmowych" stajach... I co??40k km zrobiłem bez dotykania instalacji :kox: Zrobiłbym więcej ale sprzedałem auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tu się zaczyna Oftop.. Gdzie tankować. A to Marcina Temat .. wracajmy do Jego Pieknego Avanta... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tu się zaczyna Oftop.. Gdzie tankować. A to Marcina Temat .. wracajmy do Jego Pieknego Avanta... :good:

fakt...sory...Marcin a nie chcesz zamienić na mniejsze felg?? Kolega w dziale zamienię ma 18 avus III :cool1: Sam się też zastanawiam nad nimi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam Nosb podtlenek zmontował wytłumaczył co i jak ma być 30tysiów na gazie przelatane tankuje zawsze w tym samym miejscu po 1,5 roku lekka korekta tylko ze względu na to że program wleciał morda się cieszy a i w portfelu więcej zostaje :decayed:

Na 19" będzie twardo :naughty: jak felge odstawiłem a gwint został to odczułem +3 do komfortu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tu się zaczyna Oftop.. Gdzie tankować. A to Marcina Temat .. wracajmy do Jego Pieknego Avanta... :good:

fakt...sory...Marcin a nie chcesz zamienić na mniejsze felg?? Kolega w dziale zamienię ma 18 avus III :cool1: Sam się też zastanawiam nad nimi :mysli:

mniejsze są do bani :sick3: jak felga pójdzie to zaraz wróci i tak :evil:

Plastuch teraz gaz w moim aucie będzie w rękach w NOSBa[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 20:20_________________________________________________ :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: znowu płyn spierdzielił :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dnie zbiorniczka zostało-ale tak już na samym dnie- może zbiorniczek wymienię- teraz zauważyłem że było na nim trochę płynu- zbiorniczek i korek dla pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj u DAniela robił mapy-jeżdziliśmy po wsi we wszystkie strony i powinno być ok. zobaczymy-ale płyn gdzieś uchodzi jeszcze do tego skąd uchodzi nie doszliśmy.

jakaś padaka w automacie stała i ciężko było się ruszyć na firmowym parkingu u Daniela :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 14:54_________________________________________________było spokojnie 3 tygoodnie i znowu sę zaczyna

błędy spowodowane najprawdopodobniej gazem:

6dc81d67c73efb0fmed.png :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 20:54_________________________________________________

a tu moje wypociny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...