Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin a jak grzanie i poziom plynu ?

Tak na upartego to moze by i cos na tym reduktorze wymyslil :mysli:

Wdg mnie za duze dysze i cisnienie co daje bardzo niski mnoznik i auto zalewa na wolnych ( zrobili to pewnie zeby ratowac sytuacje pod butem gdzie reduktor nie wyrabia pewnie ) .

Ja tam spec nie jestem ale zrobilbym to pewnie lepiej :)

Wiesz z takim dlubaniem ( rozwiercanie , ustawianie , regulacje ) to schdzi kupa czasu wiec pewnie im sie nie chcialo teg zrobic lepiej. Choy wie co z tego bedzie ale wdg mnie mocniejszy reduktor , mniejsze dysze ( albo cisnienie ) i powino grac. Robilem b5 po mocnym sofcie i zapierdzielalo na magicjetach i magicu :)

pojadę i powiem co się dowiedziałem -zobaczymy co powiedzą- najlepiej żeby zabali w piz*u ten reduktor- a u Ciebie na zakładzie zrobi się resztę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bębenkami może być Ciężko. ale nie odpuszczaj.

z tym szefem może się jeszcze jakoś dojdzie-bo reszta tam jest nie do życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne zwłoki z dobrym silniczkiem tylko szkoda, że zagazowany (wiem wiem ekonomia) :decayed:

Wypasik jest spory to najważniejsze, no i quattro :evil:

Może jakieś nakładki na pedały z podstopnicą, bo środeczek ogólnie ładny i wiele mu nie brakuje.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak grzanie i plyn poki co ?

Sluchaj generalnie mozesz chyba ciagle zadac ewentualnego demontazu i zwrotu kasy . Auto telepie w piz*u na gazie , nie rozwija mocy , gaz powoduje bledy w sterowniku benzynowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak grzanie i plyn poki co ?

Sluchaj generalnie mozesz chyba ciagle zadac ewentualnego demontazu i zwrotu kasy . Auto telepie w piz*u na gazie , nie rozwija mocy , gaz powoduje bledy w sterowniku benzynowym.

znajdę jakieś artykułu o reklamacjach żebym miał mu co powiedzieć.

teraz to nie mam serca auta na luzie trzymać bo całe lata :confused4:

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 17:06_________________________________________________a grzać grzało jak jechałem-zobaczymy jak będzie po wyjściu z pracy-jak podjadę pod blok zobaczę czy będzie grzało :wink4:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 17:06_________________________________________________

Bardzo ładne zwłoki z dobrym silniczkiem tylko szkoda, że zagazowany (wiem wiem ekonomia) :decayed:

Wypasik jest spory to najważniejsze, no i quattro :evil:

Może jakieś nakładki na pedały z podstopnicą, bo środeczek ogólnie ładny i wiele mu nie brakuje.

Powodzenia

Dzięki Ponior

podkładki spory wydatek ale może kiedyś- teraz gaz póżniej delikatne mody- tempomat póżniej coming home (widziałem na allegro za sto pare złoty) póżniej gumy do felg póżniej może rns (ewentualnie navi plus-chociaż w B6 nie bardzo mi się widzi) bo już na ten obdarty tunel patrzeć nie mogę.

dużo planów zobaczymy jak pójdzie realizacja :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej tez trzepalo tylko nie widziales :] Tak mysle czy nie lepiej zamiast tego magica scorpiona GT z tym ze scorpiona trzeba rozebrac i deczko poprawic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym ze scorpiona trzeba rozebrac i deczko poprawic ;)

jak trzeba to trzeba.

Daniel pomyśl co tam wsadzić- już wiemy żę ten co mam jest do d*py więc trzeba go zamienieć :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomyslal ktos w ogole o tym, ze gazownicy zrobili poprostu instalke pod 150koni, ktore jest w papierach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomyslal ktos w ogole o tym, ze gazownicy zrobili poprostu instalke pod 150koni, ktore jest w papierach ?

mówiłem im pare razy że auto jest zrobione na 180KM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeta S niby ma wydajnosc 180 koni na allegro (a niektore zrodla krzycza ze 350 :polew: ) :D Ale u kumpla w seacie 2,3 150 ps byla na styk a tu turbo , 30 ps wiecej i wiecej niuta. Na upartego moglaby byc jakby marcin nie potrzebowal pelnej dynamiki auta :)

Nowy scorpion GT kosztuje 260 zl + zawor ( niby ma swoj ale jest do d*py i zacina sie oraz tamuje przeplyw wiec trzeba go wywalic i wstawic zewnetrzny + zrobic mala przerobke w reduktorze aby byl naprawde niezly ) . Te magic 3 roznie z nimi bywa ( ja mialem takie w 2,7 tylko dwie sztuki i radzily sobie ok , talib ma w swoim 1,8t rowniez taki , kolega 1,8T z softem tez ma taki i smiga ,juziu ma magica III i magicjety , plastuch ma natomiast nieprzerobionego GT i tez nie narzeka : kazda z tych osob ma soft ).

Sam nie wiem co Ci doradzic zeby zrobic z tymi twoimi gaziarzami ... W tej chwili masz pelne prawo żądać demontazu instalacji i zwrotu pieniedzy minus ewentualnie jakas amortyzacja bo instalacja nie dziala prawidlowo ( w wiekszej mierze z powodu zlej regulacji co widac na wolnych ... pod obciazeniem nie mielismy czasu sprawdzic ale patrzac na rozjechane mapy na obciazeniu ponad 20% to na 100% nie ma rewelki - do tego blad na ecu benzynowym ze ubogo ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzeje- zapomniałem sprawdzić :wink4: ale nie zauważyłem żeby zimno było. będę dzisiaj na Kielce leciał to zobaczę co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze żadne- czas nas gonił a najbardziej nastawiałem się to ogrzewanie- istalację we wtorek będziemy myśleć-znaczy wiesz kto :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj z nienacka padła ostatnia z cewek (najstarsza) o jak to dobrze mieć w zapasie:) zawsze jeździ w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj u gazownika- reduktor w we wtorek do wymiany na SPORPION GT , filt gazu i listwy całe zapchane jakby smołą a leje gaz tylko na BP i ORLEN :wallbash: :wallbash:

autko będzie mało używane do wtorku a w środę do NOSBA na jego czary jadziemy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...