Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powiedz. kiedy. To wezmę to do samochodu cewki, wezmę kompa i vaga. i wsadzimy nowe cewki. zobaczymy jak będzie reagował.

Niestety te moje cewki raczej nie na sprzedaż. bo wiesz. może być różnie. :):hi:

Ale załatwię Ci tanio jak by co...

Opublikowano

jak nie dymi, nie gotuje sie, nie masz masla pod korkiem oleju, w Twoim plynie chlodzacym nie ma ropy i odwrotnie, to wez jebnij temu mechanikowi, czy innemu gazownikowi z banki :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

mo właśnie olej jakby brązowowawy był :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

olej to musi byc brazowawy przeciez :decayed:

Opublikowano
  • Autor

FLY mogę Ci mms fotkę korka przesłać?

Opublikowano

dajesz

Opublikowano
  • Autor

poszło

nie mam jak w pracy na www wrzucić-poblokowali mi komputer (dzięki Bogu że chociaż Klubu mi nie zablokowali)

Opublikowano

no masz troche masla pod korkiem... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

;(

Opublikowano

...ale to nie zawsze oznacza wyjebana uszczelke pod glowica.

Opublikowano
  • Autor

zaraz do Nosb w łąski uderzę może by jutro zajrzał tam :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Marcinku same problemy z tym autkiem :confused4: kup se disla :kox:

Opublikowano
  • Autor

Marcinku same problemy z tym autkiem :confused4: kup se disla :kox:

w B5 AFN tego nie miałem :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

Marcinku same problemy z tym autkiem :confused4: kup se disla :kox:

w B5 AFN tego nie miałem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

po prostu założyłeś gazik u za***iście dobrych fachowców :good:

Opublikowano
  • Autor

Marcinku same problemy z tym autkiem :confused4: kup se disla :kox:

w B5 AFN tego nie miałem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

po prostu założyłeś gazik u za***iście dobrych fachowców :good:

może :wallbash: :wallbash: :wallbash: już nerwów nie mam :angry:

Opublikowano

U mnie też w mrozy było troszke masełka pod korkiem ale po dwóch dłuższych przejazdach masełko samo znikneło. Chłodziwa nie ubywa więc wszystko OK.

Co do wypadania zapłonów to świece a następnie cewki.

Opublikowano
  • Autor

a świece NGK mogą być czy jakieś specjanle polecanie?? żebym znowu jakiego szita nie kupić

Opublikowano

a świece NGK mogą być czy jakieś specjanle polecanie?? żebym znowu jakiego szita nie kupić

NGK PFR6Q :good: takie powinny być.

Opublikowano

No pierwszy blad na 101 % od gazu :) Pogratulowac. Kiedy to zalozyles ? Trzeba to bylo od razu poprosic zdemontowac w piz*u i zwrot pieniazkow teraz to ich cmoknij. Az sie boje zagladac co za gaziwo tam siedzi ;]

Opublikowano
  • Autor

No pierwszy blad na 101 % od gazu :) Pogratulowac. Kiedy to zalozyles ? Trzeba to bylo od razu poprosic zdemontowac w piz*u i zwrot pieniazkow teraz to ich cmoknij. Az sie boje zagladac co za gaziwo tam siedzi ;]

jak coś to pomyśl nad jakimś urwiskiem-zepchniemy dziada w piz*u
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.