Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

110tka paliła mi 6L max-avf palił mi min 6L a 1.8T raz pali 8 raz 12 ale podtlenek jest w perspektywie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarne Q to było pierwsze B6 jakie oglądałem zanim jeszcze kupiłem srebrnego sedana i chorowałem na nie aż w końcu jest.

Dzięki Chłopaki za dobre słowo-właśnie oglądałem filmik z B6 z za***iście mocnymi halo(wsadzone coś-zaraz tu zacznę szukać :kox: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że coraz więcej osób z mojego otoczenia przechodzi z tdi na tb+podtlenek :)

Ładne auto do zobaczyska kiedyś na spocie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet u tej samej osoby :decayed:

Plastuch jak się gaz sprawuje?

Zauważyłem że coraz więcej osób z mojego otoczenia przechodzi z tdi na tb+podtlenek :)

Ładne auto do zobaczyska kiedyś na spocie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajowa... ma tyle opcjonalnego wyposażenia, że co Ty będziesz przy niej robił :decayed:

No dobra bodykit + lakier :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :good:

Bartek jak tylko nie będę wiedział co dalej rezac to są tu dwa takie czarne AVANTY :notworthy: a tam zawsze się coś dzieje i można podparzeć :good: :good:

jakby mi się silnik znudził (reczej imposible :evil: ) to już propozycja padła pore linijek niżej

Fajowa... ma tyle opcjonalnego wyposażenia, że co Ty będziesz przy niej robił :decayed:

No dobra bodykit + lakier :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszło w praniu że autko ma soft-dzięki Daniel za oświecenie :good: :good:

mm.max spasiba za foty

Prezesowe_auto1_1.jpg

coś pod 180kunia :> :> bez hamowni to nic pewnego turbina ładuje na 0.9 nie na 0.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezencje ma, nie ma co :)

Mnie najbardziej by raziły zderzaki i te listwy na nich, później środek - ale najważniejsze żeby była sprawna technicznie :)

Niezawodności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto oddane w ręce speca-będzie nowy rozrząd itp-będzie można spokojnie jeżdzić nareszcie.[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 15:10_________________________________________________auto dostało siłownik do klapy przedniej ponieważ stary się skonczył. klapa pełniła funkcję golityny :> niestety nikt z czarnej listy się nie pojawił :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego speca ? o mnie mowisz ? Kurfa kto toto posklada ? :)

dscf5624n.jpg

Wymienia sie rozrzad z pompa wody ( rozrzad komplet ruville a pompa KS wiec wsjo markowe ;) ) no i lancuszek i napinacz w glowicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do roboty :bicz3: :bicz3:

Jakiego speca ? o mnie mowisz ? Kurfa kto toto posklada ? :)

dscf5624n.jpg

Wymienia sie rozrzad z pompa wody ( rozrzad komplet ruville a pompa KS wiec wsjo markowe ;) ) no i lancuszek i napinacz w glowicy :)

[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 18:11_________________________________________________żebyś mi tylko swap na 1,6 nie zrobił :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj juz niee :P Jutro poskladam :) myje sie i jade do mojej marudnej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłość :buziak:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 21:44_________________________________________________Autko odebrane wczoraj i pierwszy raz mogłem sie przejechać jak należy-powiem tak 200km/h wchodzi bez większego problemu :banan: :banan: :banan: 100 od świateł do świateł no problemo :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...