Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Po wymianie wtryskiwaczy nie odpala...


tusiu

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przeciez im mniejsza dawka tym wiecej ropki dostaje...

No wlasnie o tym pisze. Zmieniles z 2 na 2,4 czyli zmniejszyles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy aby 2 to nie za duzo? Ogolnie wczesniej mialem 2,4 i stare 0,185 teraz mam tez tyle i 0,210 i nie czuje zbyt duzej roznicy w przyspieszeniu.

A masz program :mysli: dopiero jak zrobisz na tym program to poczujesz róznice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mam programu, wycztalem duzo wypowiedzi i podobno sama zmiana wtryskiwaczy daje duzy przyrost mocy, ale u mnie szału nie ma.

A jak bylby koszt programu i z jakim skutkiem dla silnika? Cenie sobie bezawaryjnosc..

Te korekcje i dawka 3,2mg moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mam programu, wycztalem duzo wypowiedzi i podobno sama zmiana wtryskiwaczy daje duzy przyrost mocy, ale u mnie szału nie ma.

A jak bylby koszt programu i z jakim skutkiem dla silnika? Cenie sobie bezawaryjnosc..

Te korekcje i dawka 3,2mg moze byc?

daje wynik na hamowni, ale w odczuciach to duzy przyrost nie będzie, jak zrobisz program to dopiero poczujesz róznice, a koszt programu to od 900zł w góre, jełsi zrobisz to u kogoś polecanego to bedzie silnik bezawaryjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co chodzi mi o to zeby nie inwestowac w to autko zbyt duzo, bo jest stare nie ma klimy i chce tym pojezdzic troche i rozejrzec sie za czyms po lifcie. Pompa pewnie z 500-600zł, soft 900zł, to juz wole pjezdzic z roczek, a pozniej kupic cos z lepszym wyposazeniem i nowszego. A za wtryski zaplacilem tylko 200zł, niby 85tys przebiegu, ale cos mi sie wierzyc nie chce.

Autko moje ma napewno 248tys. z rana czasem palilo mi dobrze, a czasem chwilke musialem zakrecic (na starych wtryskiwaczach), poniej w ciagu dnia juz zawsze od starzała, teraz dzisiaj z rana na nowych musialem krecic dluzej niz zawsze, po nagrzaniu silnika korekcje mialem -0,18 0,04 0,64. Czemu tak slabo zapalilo?

Z rana po zapeleniu i lekkim przygazowaniu kopcil i wczoraj i dzisiaj na niebieski nie wiem czy to normalne, wczesniej nie sprawdzalem czy kopcil na starych wtryskach, po nagrzaniu i pedale w podloge pusci baka czarnego i pozniej malutki dymek czasem, przy butowaniu w lusterku nie widze, aby dymil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego chcialbys za 200zl miec bestie co asfalt zrywa. Ale tak sie niestety nie da. Jak chcesz poczuc moc to trzeba niestety troche kasy wydac na soft albo mody. Samymi wtryskiwaczami niewiele zyskasz. Skoro piszesz ze nie bedziesz tym autem dlugo jezdzil to ja na Twoim miejscu nie inwestowal bym kasy w cos co nie da widocznych efektow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale kolego normalnie za takie wtryskiwacze musial bym zaplacic w granicach 500zl ;-)

Czyli jesli korekcje mam takie jak mam i mocy przybylo ale niewiele, to wszystko ok?

Z rana jak mowilem po zapaleniu i lekkim przygazowaniu zakopci na niebiesko, pozniej po zagrzaniu do 90 nie kopci.

Tylko dlaczego na tych wtryskiwaczach zapalil dzisiaj tak slabo? Chyba by nie lały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to bedzie widoczne w lusterku zalozmy na 2 lub 3 biegu gdy mam 2tys obrotow i daje gaz w podloge tak?

A to ze slabiej zapalil nie ma nic do tego? Dziwne jest bo wczesniej raz palil na zimnym na dotyk a raz musialem zakrecic.. ale teraz to juz wogole dlugo krecilem dosc.

EDIT:

Dzisiaj autem przejechal sie tata, ktory wczesniej jezdzil na tamtych wtryskach, po przyjechaniu mowi, ze nie widzi roznicy miedzy tamtymi a tymi, ja zauwazylem ze silnik teraz ładniej pracuje, ale cos sporo spalil mi. Włałem kleen-flo i jade dzisiaj w trase, jak sie nie poprawi to wtryski sa jakies lipne.

PRZEWÓD od przelewu paliwa idący do nastawnika był nadpekniety i sączylo sie paliwko po wtryskiwaczu i chyba sie zapowietrzal bo po wymianie autko bardziej reaguje na gaz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...