Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5,1999r Jakie zarówki założyć żeby byl efekt xenonów ???


tdi

Rekomendowane odpowiedzi

No więc postaram się pomóc

Masz dwie drogi:

1)

Kupisz jakieś żarówki, pojeździsz jakiś czas, stwierdzisz że są do bani i wyrezasz xenony

2)

Wyrezasz xenony

Co wolisz?

Wyrezasz xenony - nie wiem o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jest to forum a4, więc chodzi o to żeby wpisy dotyczyły tej marki i utrzymania jej prestiżu - (trudne słowo), nie podałeś swojego wieku ale podejrzewam że ja już miałem kilka aut i prawo jazdy gdy jeszcze ty na księdza wołałeś zorro, więc zastanów się zanim coś napiszesz a co gorsza zrobisz, bo szkoda tak zacnej marki dla zrobienia z niej obciachu - i myślę że prawdziwi fani audi tu się ze mną zgodzą, chyba nikt z nas posiadaczy audi nie chce być kojarzony z wiejską dichą, solarką itp. p.s. jest to forum ludzi inteligentnyych , więc staramy się używać języka polskiego w jego prawidłowej formie: komentuj a nie kometuj - nie chodzi o brak polskich znaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jest to forum a4, więc chodzi o to żeby wpisy dotyczyły tej marki i utrzymania jej prestiżu - (trudne słowo), nie podałeś swojego wieku ale podejrzewam że ja już miałem kilka aut i prawo jazdy gdy jeszcze ty na księdza wołałeś zorro, więc zastanów się zanim coś napiszesz a co gorsza zrobisz, bo szkoda tak zacnej marki dla zrobienia z niej obciachu - i myślę że prawdziwi fani audi tu się ze mną zgodzą, chyba nikt z nas posiadaczy audi nie chce być kojarzony z wiejską dichą, solarką itp. p.s. jest to forum ludzi inteligentnyych , więc staramy się używać języka polskiego w jego prawidłowej formie: komentuj a nie kometuj - nie chodzi o brak polskich znaków

spokojnie. czlowieka inteligentnego cec**je rowniez tolerancja a ty jej nie wykazujesz. kolega sie pytal o rade. i mysle ze juz naprowadzilismy go w dobrym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz efektu ksenonów, zrob też koniecznie efekt 500 KM -rury z rynny i efekt Wieś Maca-biało czerwony krawat, będzie super...

ostatnio wracając na dłuższej trasie, widziałem kilka tak wieśniackich a4 , że do dzisiaj mnie trzyma...

Powstrzymaj się od takich komentów bo to jest nie na temat i możesz obrazić kogoś swoimi słowami.

[spedyt]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boszeee ale robicie problemy heh ...co ma wiejski tuning do zarowek z niebieska poswiata? Jesli ktos ma okropne zolte zarowki to jego audi z daleka nie odroznia sie od fiata 125p i tak samo z wewnatrz samochodu widac w nocy ...wiec jesli jest mozliwosc zakupu jakis fajnych zarowek ktore nie uszkodza reflektora to czemu nie ??? Nie dosc ze auto lepiej wyglada to kierowca ma lepsza widocznosc. Wiadoma sprawa ze nie bedzie swiecic jak xenon ale za cene 100-150zl xenonu nie da sie kupic ....;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wlasnie o to mi chodzilo TTom3k , a nie zbijanie przez innych inteligentów.Zadałem pytanie i chciałem uzyskac normalnej odpowiedzi tak jak to robili niektórzy a nie odp typu;"wieśniackich a4","efekt Wieś Maca-biało czerwony krawat, będzie super...",a co do rtockiego to żale mi tego komentować a jak czasami sie komus literka zgubi przez to ze sie nie ma czasu i pisze sie szybko to chyba nie koniec swiata.Nie dołączylem do forum żeby co niektorzy sie zbijali itd.... a po to zeby ludziom pomagac i ludzie zeby mi pomagali.Dzisiaj spotkalo mnie nie mile zaskoczenie;/;/;/;/;/3-majcie tak dalej :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:<---moja tu co o nie ktorych.Dzieki wszystkim za odpowiedzi które pomogly rozwiazać problem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge ci jeszcze podpowiedzec cos na temat zarowek Philips GT150 ...mam je w golfie tylko reflektory nie soczewkowe i swatlo jest biale z daleka fajnie mocno widac a dopero jak sie schylisz to widac cos tam niebieskiego ale bardziej wyglada to na diode niebieska :/ Ale ogolnie ladnie swieca i fajnie oswietlaja droge polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygladaja te Philips blue vision chyba na te sie zdecyduje.Dzieki wszystkim!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...