Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PODŁOKIETNIK NOWY Z NIEMIEC


samurajjack

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pisz dużymi literami !!!!!!

Podłokietnik powininen pasować , ale to jakaś podróba , więc nie wiadomo jak z jakością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dostales go juz, ze wiesz czy z dobrych materialow? dekielek wyglada na zdjeciu jakby byl obszyty cerata... rada- mozesz kupic zaglowek w kolorze swoich- idziesz do tapicera z dekielkiem od podlokietnika (w ori latwo sie sciaga) i go ladnie obszywasz.

btw- nie ma szans zeby wyrwac ori podlokietink na ebayu (niemieckim) taniej niz u nas... niemcy tez na to choruja, ceny sa przewaznie powyzej 100 EUR. - przerobilem ten temat, ostatecznie udalo mi sie okazyjnie kupic w polsce, z rozbiorki auta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem podłokietnik - niestety nie pasuje mi kolorystycznie do wnętrza i próbuje sie z facetem dogadać żeby mi wymienił na czarny!! Jest to oryginalny podłokietnik Audi no i z nowością mu troche daleko widać że jest używany ale nie jest zniszczony jest w bardzo dobrym stanie. Naprawde - jeśli ktoś nie wierzy mogę zrobić fotki- ORI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak mocowanie pasuje tylko że trzeba wyciąć troche tunel. Ale jak o tym już czytałem na tym forum to normalne - podobno rozbiera sie tunel i od drugiej strony widać jak to wyciąć - jest zaznaczone. Mocowanie wygląda tak jak na fotkach które załaczyłem z licytacji. A teraz się przyglądnąłem ta łapa wygląda tak jak na tej fotce to zamieścił nuti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...