Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Przednie koło bije FILM


grarmi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z przednim lewym kołem, na początku myślałem, że krzywa jest felga a okazuję się, że jest idealnie prosta, a koło nadal biję. Na kierownicy tego bicia nie czuć, ale jak wychyliłem głowę za okno to widać, że felga lata na boki. Co to może być? Krzywa piasta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdź czy masz koło dokręcone. Mi kiedyś szpilki same się poluzowały - masakra, dobrze że w porę się zorientowałem. :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnieś auto na lewarku i ruszając kołem na boki lub góra ,dół zobacz wahacz lub końcówki drążków(a może wina łożyska).Jeżeli sprawdzałeś felgę na wyważarce i jest ok,to pozostaje sprawdzić to co napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego są to tak jak ktoś wcześniej wspomniał łożyska lub/albo możesz też wziąć pod uwagę winę opony, może jest wyząbkowana, lub ma guza, sprawdź to. Jeżeli to ie to a znajdziesz rozwiązanie to pochwal się, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z przednim lewym kołem, na początku myślałem, że krzywa jest felga a okazuję się, że jest idealnie prosta, a koło nadal biję. Na kierownicy tego bicia nie czuć, ale jak wychyliłem głowę za okno to widać, że felga lata na boki. Co to może być? Krzywa piasta?

To ty zdolny jesteś albo masz strasznie długą szyję :polew: :polew: A tak na poważnie to opone najprawdopodobniej masz trafioną. Jedź tam gdzie robią wyważanie pod obciążeniem tzw. test drogowy. Albo gdzieś mocno urwałeś np. w krawężnik i rzeczywiście piaste zgiąłeś

Najpierw sprawdź czy masz koło dokręcone. Mi kiedyś szpilki same się poluzowały - masakra, dobrze że w porę się zorientowałem. :shocked:

Kolego jakie szpilki :shocked: :shocked: ŚRUBY szpilki mają najczęściej japończyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jakie szpilki :shocked: :shocked: ŚRUBY szpilki mają najczęściej japończyki.

Dzięki za uwagę, poprawię się więcej nie będę takich bzdur pisał :embarrassed:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja mam to samo:) bije jak szlak tylko nie wiem w którym kole, opcja z kolami oponami odpada - dzis sprawdziłem opony na wyważarce i dalej jest do d*py! Jak ruszam kierwnica na postoju to cos tluche sie z lewej strony albo wahacz albo jakas koncowka i jak jade to tez sie tlucze łożyska tez odpadaja były sprawdzone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra ładnie musi autko chodzic na boki podczas jazdy. A sprawdzałeś całą oponę? Może ma guzki ? Półoska to może ona takie bicie powoduje. Trudno powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...