Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kilka fotek na szybko zmiany to :

- chromowane ramki wokoło szyb

- zderzak przedni S-line

- zderzak tylni S-line z dyfuzorem na dwie rury

- układ wydechowy z 3,0 TDI

audity.jpg

audiprzd.jpg

audibok.jpg

audiprzd2.jpg

audidyfuzor.jpg

Opublikowano

Cuber :nose::jerk::kox::decayed:

Opublikowano
:slina: :slina: :slina: jest piękna..
Opublikowano

Jest przepiękna :slina:, jedyne co bym zmienił to przednią tablicę dałbym bez ramki :).

Opublikowano
  • Autor

Jest przepiękna :slina:, jedyne co bym zmienił to przednią tablicę dałbym bez ramki :).

Najprawdopodobniej dzisiaj na spocie to zmienię :wink4:

Opublikowano

Cuber zmieniasz listwę grilla na "bezramkową" czy po prostu montujesz do tej co jest na "szpaksy" :decayed:

Opublikowano

Cuber - przepięknie to teraz wygląda :notworthy: :notworthy: :notworthy:

A tył s-line na 2 wydechy poprostu miazga

już wiem jaki będzie u mnie następny mod :)

naprawdę GRATKI :good:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 13:43_________________________________________________aczkolwiek dalej twierdzę że różnica przodu jest s-line a seria jest mega mała - musze oblukać na żywo

Opublikowano

Mirek, ja też uważam, że różnica z przodu s-line/zwykły jest mała... ale jednak jak jedzie s-line to łatwo to rozpoznać :hi: będzie co modzić jak już znajdę B8... :naughty:

Opublikowano

siana pewnie poszło nie mało ale było warto - jak możesz to wyślij na PW ceny elementów :wink4:

Opublikowano
  • Autor

aczkolwiek dalej twierdzę że różnica przodu jest s-line a seria jest mega mała - musze oblukać na żywo

na żywo jest bardziej zauważalna różnica w zderzaku :wink4:

Cuber zmieniasz listwę grilla na "bezramkową" czy po prostu montujesz do tej co jest na "szpaksy" :decayed:

pewnie szpaksy :wink4: na spocie dziś zdemontuje i zobaczymy co i jak

Opublikowano

:mysli:

.............. w sumie jak tak teraz patrzę................. :mysli:

to avant B8 też może być ładny :decayed:

Opublikowano

Nie było lepszego miejsca na robienie fotek :naughty:

Cuber dzisiaj obczajamy na spocie B8 :kox:

Opublikowano

o kufa ale miazga :kox: :kox: :oklaski:

Opublikowano

trzeba dodać że gdyby nie podwójny wydech nie było by tego efektu :good:

Opublikowano

Cuberek - to już jest full pakiet czy był jeszcze jakieś różnice ?

pytam o sedana i avanta - jakieś różnice w klapach i lotkach były ?

Opublikowano
  • Autor

Cuberek - to już jest full pakiet czy był jeszcze jakieś różnice ?

pytam o sedana i avanta - jakieś różnice w klapach i lotkach były ?

Avant ma jeszcze daszek na klapie , ciezko trafić na używkach a nowy 1,5 tys wiec narazie odpusci lem ale kto wie co bedzie za miesiac lub dwa

Mironek co do sedana to http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=171690.0

Opublikowano

Cuber klasa , wyglada slicznie

Opublikowano

teraz jest :notworthy::kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.